Lapkričio horoskopas. 2022

2022 lapkričio 6by Samantha Zachh0

Lapkritis

Mėnesis žada būti įdomus, intensyvus, transformacinis su aiškiais tikslais. Paleisti. Pakeisti. Daryti pokytį ir ar viską naujai. Pasiryžti arba pačios situacijos padarys už jus, kas ne visada gali patikti. Lapkričio 8d laukia pilnas Mėnulio užtemimas Skorpiono ir Jaučio ženkluose. Tai svarbi energija Mūsų ateičiai, todėl svarbius sprendimus darykite tik gerai apgalvoję, išjautę. Neleiskite užvaldyti emocijoms, per Mėnulio užtemimus jos dažnai gali būti mūsų priešai. Įdomi energija laukia mėnesio viduryje, kuri sako: “Mėnesio pradžioje duosiu per galvą, kad pakeistum, o dbr pradėsiu tavo gyvenimą sukti ir ridenti kaip kamuolį į priekį”. Tik klausimas, kokį priekį sukursite pats sau? Šį mėnesį gali būti lengviau paleisti savo senas baimes, ydas, aistras ir savybes, kurios trukdo ir ateina iš gilios pasąmonės ar net giminės programų. Jupiteris judės retrogradiniu keliu Žuvyse ir vėl susijungs su Neptūnu. Tai galinga dvasinė, kūrybinė, meninė ir intuityvi energija. Tarsi visuomenėje turi tai prabusti, kad tai svarbu. Kultūra, religija, filosofija, menas… Svajoti ir idealizuoti. Marsas Dvyniuose. Veiksmingumas bus apgalvotas, tačiau labai norėsis daryti daug, plačiai. Kad mano veiksmai būtų prabangūs, kuriantys ir aprėpti daug sričių. Vargu ar tiek pavyks ir gali jaustis jausmas, jog nepavyksta tiek padaryti kiek norisi, neišeina pradėti ir aprėpti kiek planavau. Lūkesčiai dideli. Ar visi jie jums tikrai reikalingi? Tikriausiai ne, todėl nepergyvenkite ir nepradėkite pykti. 

I pusė

Venera su Merkurijumi bus Skorpione pačiame įvykių sukūryje. Jausite daug aistrų, pavydo ir poreikio keisti savo vertybes, hobius. Galėsite sakyti tiesą, nesvarbu, kad ji bus žeidžianti, skaudi ir karti. Tiesiog sakote ir viskas. Jei kiti įsižeidžia – tai jų įrankis giliau save panarplioti. Nes to šį mėnesį tikrai reikia.

II pusė

Merkurijus ir Venera pereis į Šaulio ženklą, nutols nuo Saulės. Pasinervavę ir panervavę kitus jau galėsite daugiau atrasti prasmingų žodžių, filosofinių idėjų ir jas transliuoti kitiems. Jausite viduje norą keliauti, patirti, domėtis dvasingumu ar tiesiog išlipti iš pesimizmo ir būti optimistu. Jei gebėsite mąstyti plačiai – sulauksite sėkmės situacijų iš aplinkos. O mėnesio gali gali padidėti poreikis savo plačias idėjas pradėti įgyvendinti, surizikuoti dėl jų.

Darbas. Gali gerai sektis meninės, dvasinės, religinės, ezoterinės sritys.

Meilė. Labiau norėsis kalbėti, aiškintis ir atrasti tam tikras prasmes ir esmę. Gali tai rūpėti, tai nerūpėti santykiai. Protas daug filosofuos kas ta meilė, kas tie santykiai?

Įtemptesnės dienos: 8, 11.

Laisvesnės dienos: 13, 19.

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Lapkričio Pamoka

Ką palieku ir kokią naujovę kuriu?Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook