Vandens savybių gerinimo būdai

Virinimas

Virinant vandens informacija yra iškraipoma. Žmonės, geriantys tokį vandenį, praranda ryšį su supančiu pasauliu.

Virinant žūsta įvairūs mikroorganizmai, tačiau ne visi, yra ir atsparių aukštai temperatūrai. Druskos iškrenta į nuosėdas, mineralai pereina į žmogaus organizmui neįsisavinamą neorganinę formą.

Jei vandenyje yra chloro, tai užvirinant jį, organinės medžiagos susijungia su chloru ir susiformuoja dioksinai! Jie labiausiai kancerogeniniai iš visų žinomų mokslui cheminių elementų. Negalima paslėpti ar pagražinti dioksino pražūtingą poveikį žmonėms ir aplinkai. Naujausi tyrinėjimai patvirtino tai, kad dioksinai sukelia vėžį, sugriauna suaugusių reproduktyvines funkcijas, sukelia išsigimimus, sunaikina imuninę sistemą. Dioksinai gali iššaukti minėtus organizmo pažeidimus šimtus tūkstančius kartų mažesnėmis dozėmis nei daugumas kitų pavojingų cheminių elementų.

Virinant vandenį padidėja sunkiojo vandens (deuterio) santykis su įprastu vandeniu. Gerdamas vien tik sunkųjį vandenį žmogus numirtų per dvi savaites.

Filtravimas

Buityje naudojami vandens filtrai padeda pašalinti teršalus ir pagerinti vandens kvapą bei skonį. Vandens filtrai iš vandens pašalina mikrobus, tarp jų virusus, bakterijas, parazitus, šviną, radį, nitratus, nitritus, pesticidus ir dezinfekcijos proceso šalutinius produktus. Filtrų pagalba galima suminkštinti vandenį, pašalinus iš jo dalį druskų, taip pat sumažinti per didelę mineralizaciją.

Filtrus būtina keisti taip dažnai, kaip rekomenduoja gamintojas, nes laiku nepakeitus filtro, pradeda daugintis įvairūs mikroorganizmai, atsiranda pelėsis ir visa tai gali patenkti į vandenį, kurį geriate jūs ir jūsų vaikai.

Net su geriausiu pasaulyje filtru mes nepasieksime visų reikalingų vandens savybių, bet pagrindines – tikrai išspręsime.

Pavyzdžiui, atvirkštinio osmoso filtravimo sistemos labai gerai išvalo vandenį, pašalina visas priemaišas, lieka tik grynas vanduo. Kadangi jame nelieka jokių šarminių mineralų, jis pasidaro rūgštinis. Tokio vandens gerti nepatartina, todėl papildomai vanduo po filtravimo yra prisotinamas mineralinėmis medžiagomis, filtruojant per mineralizatorių. Bet kyla klausimas: mineralai kokioje formoje? Jei neorganinėje, tai mūsų organizmas, kad ir kaip to norėtumėme, tokių mineralų nepasisavins. Atvirkščiai, padarysime meškos paslaugą. Žmogaus kūnas ir taip iš šiuolaikiškai besimaitinančio žmogaus nepajėgia pašalinti visų neorganinių mineralų, tai dar papildomai jų gautų ir su vandeniu. Organizmas perteklių atidės ten, kur jam atrodys geriau.

Distiliavimas

Distiliuotas vanduo yra chemiškai švarus vanduo. Pliusai: virinant nesusiformuoja dioksinai, nėra neorganinių mineralų. Minusai: rūgštinis, negyvas.

Distiliuotą vandenį reikia laikyti kokybiškame stikliniame inde, kuris pagamintas nenaudojant sunkiųjų metalų, nes jie gali patekti į vandenį. Jei vandenį laikysite plastmasiniame inde, tai jis turi būti be BPA.

Distiliatorius
Distiliatorius

Autorė: Ligita Isodaitė

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB ``Asmenybės transformacijos”

Įm. k. 305232354

Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook