Vandens svarba organizmui

2015 balandžio 10by Samantha Zachh0

Gerti šiltą vandenį ant tuščio skrandžio

Šis receptas yra laikomas vienas iš seniausių, jis padeda nuo organizmo dehidratacijos, išvalo organizmą. Vandens trūkumas organizme veda prie kraujo ir limfos užsiteršimo, odos ir raumenų neelastingumo, sąnarių skausmo ir daug kitų. Didžiausią iš jų – kraujo tirštumas, kas lemia mažą hemoglobino rodiklį kraujo tyrime, o tai mažina geležies įsisavinimą.

Taigi, kaip papildyti organizmą vandeniu? Kaip žinome, vanduo sudaro mūsų organizmo pagrindą. Vanduo dalyvauja daugybėje reikalingų procesų – valyme, pernešime ir netgi yra energijos laikmena. Kad perduoti energiją į kūną, sunaudojama daug vandens.

O svarbiausia vandens savybė – informacijos kaupimas. Į vandenį greičiausiai “įsirašo” informacija. Ant stalo padėta vandens stiklinė barnio metu, kai paleidžiama bloga energija, keiksmažodžiai, neigiamos emocijos, į vandenį kaip mat įsirašys ši informacija ir vandens kokybė bus labai prasta. “Įkraudami” vandenį gera energija, netgi tiesiog prieš gerdami jį pasakome jam gerus žodžius – mes jau keičiame jo struktūra. Norėdami pašalinti visą vandenyje sukauptą informaciją, reiktų jį užšaldyti ir atšildyti. Tuomet gaunate 0 informacijos vandens struktūroje. Tokios struktūros vandenį lengviau galima įkrauti teigiama informacija.

Pamąstykit, kodėl reikia žiemos pasaulyje? Kodėl ale “pasaulio pabaiga” dažniausiai ateina ledynmetis, užšąla viskas? Kodėl jau yra žinoma, jog mūsų planetoje Žemėje jau buvo ne vienas masinis pasaulio užšalimas? Kai žemėje, o t.y. Žemės vandenyse, prisikaupia tiek daug neigiamos informacijos, Žmonės tiesiog negali pati išvalyti šitiek daug vandens, nes iš visų sklinda daugiau neigiama energija, neigiama informacija, vanduo pasikrauna ja, Žemė nebegali laikyti savyje tiek daug tos blogosios informacijos ir jai tenka pačiai valytis, o t.y. Užšaldyti vandenį ir jį Atšildyti. O tai reiškia Išvalyti iš Žemės neigiamą informaciją, kai vanduo vėl ištirpsta visas, jis jau švarus, joje dingsta visa informacija ir procesai prasideda iš naujo.

Kaip vyksta masiniai procesai Žemėje, taip vyksta ir procesai mūsų namuose, mūsų vandens stiklinėje. Kokia informacija sklinda iš mūsų, tokia informacija įsirašo į šalia mūsų esantį vandenį – stiklinė vandens ant mūsų stalo, puodelis kavos. Bet palaukit, juk mes patys esame iš vandens. Ką tai reiškia? Jog visa, kas mes skleidžiame, įsirašo ir į mūsų pačių kūno vandenį, ląsteles, į visus mus. “Ką skleidi – toks ir esi”. Skleidi pyktį – tu piktas, aplink tave tavo gyvenime pyktis. Skleidi geras emocijas, šypseną, meilę – Tu esi Meilė, Šypsena ir Gėris, tavo gyvenime meilė ir šypsenos, nes pats ir įrašai į save tokią informaciją.

Na bet grįžkim prie vandens stiklinės ant mūsų stalo 🙂

Pats svarbiausias ritualas yra vanduo rytais. Gerti šiltą, geros kokybės vandenį ant tuščio skrandžio ryte.  Gerti reikia mažais gurkšneliais, pasimėgaudami. Kodėl vanduo, šiltas, nevalgius?

Vanduo

Daugelis mano, jog vanduo yra absorbuojamas skrandyje, tačiau jame vyksta virškinimo procesai, o vanduo absorbuojamas plonajame žarnyne. Arbata, kava, sultys ir kiti skysčiai reikalauja būti suskaidyti. Pvz: sultys į – vandenį, fruktozę ir pan. O vanduo nereikalauja būti skaidomas ir jis keliauja tiesiai į plonąjį žarnyną. Taigi vandeniui nereikalingi virškinimo fermentai, energija jį skaidyt.

Šiltas ir nevalgius

Šaltą maistą kūnas dar turi naudoti energiją jį pašildyti. Taip pat ir su vandeniu, organizmas jį turės padaryti kūno temperatūros. Bus naudojama papildoma energija inkstų ir kitų organų. O jei skrandyje bus kokio nors maisto, pvz virškinsis obuolys; tai vanduo nepateks tiesiogiai į žarnyną, o užsistovės skrandyje, susimaišys su obuoliu ir gausis: mes suvalgėm skiestą vandeniu obuolį 🙂

Vanduo turi patekti į mūsų organizmą, žarnyną tiesiogiai. Taip gausime geriausią rezultatą – papildysim vandeniu savo kūną, išvalysime nuo toksinų, maisto likučių iš skrandžio, palengvinsim tuštinimąsi.

Skrandžio sandara
Skrandžio sandara

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook