Negatyvių emocijų išlaisvinimas

2015 balandžio 9by Samantha Zachh0

Pradėkite gyventi pilnavertiškai

Negatyvių emocijų išlaisvinimas. Emocijas – tai energija, kuri turi kažkur nukeliauti. Kai neigiamą emociją mes suspaudžiame savyje, ją užgniaužiame, paslepiame, ji tampa kamščiu mūsų energetiniame kūne, o tai pereina ir į fizinį kūną, sukelia mums sveikatos problemų ir blokuoja daugybę gerų dalykų, kurie galėtų mums nutikti 🙂

Net jei mes emocijos neišreiškiame, ji vis tiek egzistuoja, nes mes ją pajutome. Ji išskleidė man tikras vibracijas ir tai įsirašė į Visatą. Paliekame tą blogą emociją “vibruoti” mūsų viduje. Todėl emocijas reikia pajusti/nusistatyti, išgyventi/suvokti ir išreikšti/paleisti.

Kai kuriems žmonėms, ypač tiems, kurie yra jautrūs, būna sunku sau leisti paleisti savo emociją tuo metu, nes bijoma rizikuoti išprovokuoti daugiau neigiamų emocijų iš kito žmogaus, ir taip bijoma save įskaudinti dar labiau. Tačiau tokiems žmonėms reikia rizikuoti ir išreikšti savo emocijas, nes palikę jas savo kūne, pridarysite daugiau žalos, nei ją paleisdami. Nebūtinai turite pradėti rėkti barnio metu, svarbiausiai neužgniaužti tos emocijos. Galima nueiti į kambarį tiesiog išsiverkti, pajusite, jog jau geriau pasidarė. Galite atlikti pratimą, kuris aprašytas apačioje.

Yra toks reiškinys, kaip natūralus emocijų išreiškimas. Tai viena po kitos išreiškiamos emocijos. Apie tai panašiai kalbama net šiuolaikinėje psichologijoje apie konfliktų sprendimą, tarpusavio santykius. Jos būtų:

  1. Pyktis, apmaudas, įniršis, kaltė, atstūmimas.
  2. Nusivylimas, liūdesys, skausmas.
  3. Nesaugumas, baimė , blogi prisiminimai.
  4. Supratimas, atsakingumas, gailestis.
  5. Norai, meilė, sprendimas, susijungimas.

  Pabandykime įsivaizduoti penkiaaukštį namą, kiekvienas aukštas atitinka kiekvieną šių 5 emocijų lygį.

Namas
Namas

Daugumai žmonių yra nemandagu ir nepriimtina pakilti net iki antro aukšto, t.y. išreikšti atvirai savo nusivylimo, savo liūdesio, pripažinti skausmo. Kiti taip ir lieka su savo emocijomis nepakilę net iki pirmo aukšto, t.y. neparodo, kad pyksta, kad kalti, užsisklendžia savyje. Mum reik išmokti pakilti visais aukštais, kad neigiama emocija pabūvotų visuose aukštuose, galėtume suprasti emciją iš visų lygių, ir, kad galėtų išeiti iš mūsų. Kad patys suvoktume tą neigiamą emociją ir iš neigiamos ji taptų neutralia, o gal net teigiama.

Pratimas

Jeigu turite užslėptų savyje tokių emocijų, štai Jums pratimas. Atsispausdinkite šiuos emocijų lygius, atsisėskite ramioje vietoje, kad niekas jums netrukdytų. Perleiskite neigiamą emociją per visus lygius, garsiai ir atvirai išsakykite kiekviename punkte, ką jaučiate, kuo atviriau, nebijokite savo neigiamų emocijų.

Atsispausdinti galite čia: PRATIMAS.

Pratimo pvz:

Tarkime, žmona užtiko savo vyrą su kita moterim. Tuomet pykčio paleidimas atrodytų taip:

Pyktis, apmaudas, įniršis, kaltė, atstūmimas.

Aš taip pykstu, kad tu išdavei mane su gražesne moterim, aš nekenčiu tavęs, aš pykstu ant savęs, kad atidaviau tau gražiausius savo gyvenimo metus, kaltinu tave, kad gyvenu tokį apgailėtiną gyvenimą santuokoje su tavimi.

Nusivylimas, liūdesys, skausmas.

Negaliu patikėti, jog galėjai su manimo taip pasielgti, man liūdna ir skaudu. Jaučiuosi įskaudinta ir išduota.

Nesaugumas, baimė , blogi prisiminimai.

Bijau, jog neįstengsiu to pamiršti ir šitas vaizdas mane persekios visą gyvenimą. Bijau greitai atleisti, kad nebūčiau silpna, bijau vėl tavimi patikėti, bijau būti įskaudinta dar kartą, bijau, jog visuomet galvosiu, kad mane gali išduoti.

Supratimas, atsakingumas, gailestis.

Tačiau suprantu, jog galbūt turėjai savų motyvų, gal blogai jauteisi, gal buvai nusivylęs manimi. Suprantu, jog už tai, ką dabar jaučiu, atsakinga ir aš. Gal įskaudinau tave ir dėl to šitaip atsitiko. Suprantu tavo poelgį ir priimu. Gailiuosi dėl savo veiksmų, kurie galbūt galėjo sukelti šitą įvykį.

Norai, meilė, sprendimas, susijungimas.

Aš noriu tau atleisti, sau atleisti ir vėl pajusti mudviejų meilę. Tikiuosi, jog mes abu nuo šiol elgsimės kitaip ir galėsim išspręsti visas mūsų problemas. Aš priimu ir atleidžiu. Manyje dingsta pyktis ir negatyvios emocijos, lieka tik meilė ir supratimas.

Tekstas yra pavyzdinis, kai pradėsite daryti pratimą, matysite, kaip žodžiai patys liejasi iš jūsų, liejasi emocijos, kurios nori būti paleistos. Prisiminkit: “Gyvenimas – tai žaidimas”. Kokią rolę pasirenkat jūs? Kiekvienas veiksmas, tai tik kaip jūs reaguosit. Pyksit – kursit pyktį ir nelaimės aplink save. Priimsit, darysit išvadas – aplink jus darysis stebuklai 🙂

Prisiminkit liaudies patarlę: “Nėra to blogo, kad neišeitų į gerą”. Tai visiška tiesa. Priimkite gyvenimą, kaip žaidimą, tai geriausia pozicija.

Šaltinis: iš Teal Swan video, www.youtube.com

Negatyvių emocijų išlaisvinimas
Emocijos

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook