Veiksmingas žarnyno valymas

2014 rugsėjo 16by Samantha Zachh3

 Žarnyno valymas

Šis valymas yra ilgo laikotarpio, tačiau veikia ne tik žarnyno nešvarumus, bet ir šalina parazitus, kirmeles, grybelius.

Geriausias rezultatas yra po 5-tos procedūros. Priklauso nuo žarnyno užterštumo. Po pirmos procedūros galit nieko įdomaus ir neišviduriuot. Kartais galit net nesuprast, ką išviduriavot. Aš tik po kelių savaičių išsiaiškinau, kad daug daug juodų kruopelyčių, kaip aguonos, kaip smėlis – tai tam tikros rūšies parazitai. Galit rast ir gyvų kirmėlaičių, ir panašių darinių į žarnas – nenustebkit.

Priemonės:
1. Ricinos aliejus
2. Šviežiai spaustos, grynos citrinų sultys
3. Geriamasis molis
4. Bičių pikis
5. Avižinių dribsnių košė (nebūtinai)
6. Indelis matavimui (aš naudoju vaikišką buteliuką, iš jo iškart ir geriu)

Pastaba:
Per visą valymą periodą NEGALIMA valgyti:
1. Cukraus (stebėt produktų sudėtis, nes jo deda visur)
2. Mielių (duona, bandelės, gira ir pan)
3. Pieno produktų
4. Geriau vengti grūdų miltų (kvietinių, ruginių, avižinių). Jei sunku išsilaikyti, tai nedaug vartoti
5. Medaus geriau taip pat neperdauginti, vietoj jo galima naudoti „Stevia“ miltelius
Tai padeda išvalyti iš žarnyno kirmeles, parazitus ir apmažina grybelį.

Eiga:
1. Įsidėti dieną prieš valymą ricinos aliejų ir citrinas į šaldytuvą! Dar geriau jei turit 0 laipsnio zoną. Jie turi būti kuo šaltesni, nes kitaip neįmanoma bus išgerti nuo šleikštulio.

1 DIENA

1. Iki 12h galima valgyti daugmaž kas norisi, tik stengtis, kad nebūtų labai jau sunkus maistas, kaip kiaušinienė su šoninė, kepta aliejuje 🙂
2. Apie 12h užsiplikyti avižinius dribsnius, palaikyt keletą min uždengtą. Trumpai tariant: išsivirt avižinių dribsnių košės ir suvalgyt. Bandyt vieną procedūrą su avižom, kitą be. Kai kuriems žmonėms ryškiai jaučiasi nauda – greičiau, daugiau viduriuojama. Kitiems poveikio būna ir nesijaučia. Esmė – avižų košė gerai „prikabina“ visokius žarnyno nešvarumus ir viskas išviduriuojama.
3. Poto nieko NEVALGYTI ir NEGERTI. Net vandens.
4. ~ 16-17h susimaišyt 60ml ricinos aliejaus ir 120ml citrinos sulčių. (Jei žmogaus svoris ~60kg). Gerai suplakti, stengtis išgerti vienu „mauku“, be pertraukų, nes kuo daugiau pertraukų – tuo didesnis šleikštulys apims.
5. Toliau taip pat nieko NEVALGYTI ir NEGERTI, net vandens.
6. Telieka laukti viduriavimo. Visiems prasideda labai skirtingai. Belaukiant skrandį gali vis susukti, bet į tualetą išeit nepavyks. Dažniausiai viduriavimas prasideda apie 21-22h, bet gali ir vėliau. Kaip ir minėjau visiems skirtingai. Vieni paviduriuoja 2-3h naktį ir viskas, kiti gali dar ir ryte.

2 DIENA

1. Iš pačio ryto išgerti vieną gabaliuką bičių pikio. Jis dezinfekuoja sudirgintą žarnyną.
2. Pagal instrukcijas išgerti geriamojo molio. Jis sureguliuos sudirgintą žarnyną.
3. Dienos bėgyje stengtis išgerti kuo daugiau vandens. Tai labai svarbu! Reikia atstatyti prarastus skysčius.
Norint sustiprintai paveikti kirmeles ir parazitus, galima suvalgyti 2-oje dienoje vieną valgomąjį šaukštą pilnų krapų sėklų ir vieną šaukštą maltų. Tiesiog sumaišyti 2 valgomuosius šaukštus, suvalgyti, užgerti vandeniu.

Sekančią procedūrą galima daryti kitą dieną, kai išeinate normaliai pasituštinti.
Procedūrų ciklo metu galit nusipirkt kviečių selenėlių. Geriausia tiesiog 1 valgomąjį šaukštą per dieną suvalgyt tiesiogiai. Į salotas ar košes dėt neskanu, bent jau man.

!Antrą procedūrą galima daryti sekančią dieną, kai normaliai išsituštinate.!

Valgantiems apdorotą maistą, į metus vieną mėnesį (4-5 procedūros) padaryti yra būtina, norint turėti neužterštą žarnyną.

Darant procedūras neišsigąskite organizmo reakcijos nuo valymosi. Man asmeniškai išlindinėjo visur grybeliai: čia.

Google.lt įveskit colon cleanse ir spauskit Vaizdai, pamatysit kokių grožybių galima “ištraukti” darant kompleksinį valymą- žarnyno, parazitų, grybelio.

colon

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook