Balandžio horoskopas. 2021

2021 kovo 31by Samantha Zachh0

Balandis

Šis mėnuo žada prasidėti itin aktyviai ir nenuspėjamai, o baigtis gana pasyviai ir stabiliai. Balandis gali būti gana įvairiapusiškas, kai tarsi daug veiklų gerai sąveikaus tarpusavyje. Gal užsiimsite praktiniais darbais, bet tuo pačiu ir aktyviai generuosite idėjas,  o gal kartais tiesiog ramiai mėgausitės komfortu. Mėnuo gali pasirodyti gana “kitoks” nei buvo pastarieji mėnesiai.. ar tai rodo gerus pokyčius..? Atleiskite, bet su tokia mūsų valdžia sunku prognozuoti, o pasauliniu mastu turėti “visko vykti daugiau”, bet.. mėnesio gale vyraujanti itin stabili energija.. verčia susimąstyti giliau. Turėsim kažkokį “nepajudinamą jautį..”, kuris neš kartu ir permainas viskame, kur mes jautėme stabilumą ir užtikrintumą. Tarsi mūsų stabilus pagrindas po kojomis bus gerai pajudintas.

Pirma mėnesio pusė itin aktyvi, dinamiška, kai veiksmingumas gali lietis per kraštus. Būsime drąsūs, ryžtingi, nebijosime rizikuoti. Gebėsime rasti situacijas, kuriose jausime malonumą bent trumpam. Bendrausime greitai ir staigiai – tokie pardavimai gali irgi vyrauti, kai tiesiog pirksime impulsyviai. Neužsibūkite vienoje vietoje – leiskite sau pabūt visur po truputį. Pirma mėnesio pusė bus stipri Avino energijos išraiška, o kai ugnies stichijos trūkumo buvo gana ilgas periodas, tai norėsis atsiimti su kaupu – tiesiog degsime, veiksime, eisime ir darysime. Antra mėnesio pusė žada būti visiškai skirtinga. Čia mus stipriai sustabdys praktiškasis Jautis. Bus itin didelė planetų koncentracija Jaučio energijoje, kas suteiks stabilumo, lėtumo ir užtikrintumo jausmą. Tačiau visas pulkas planetų nelabai gerai sutars su Saturnu. Bus įtampa. Uranas viską tik dar greičiau judins, norės sugriauti ir pakeisti. Ką pakeisti? Sunku pasakyti, bet galbūt tai mūsų įdirbis, kūnas, gamta, finansinė rinka… Kas šioje kovoje nugalės? Gal permainos, gal valdžia, o gal tauta? Pagyvensim, pamatysim. Asmeniniu lygmeniu pirmą mėnesio pusę daugiau dėmesio aktyvumui, o antrąją – stabilumui, namams, kūnui, būkite praktiški.

Darbas. Jei pirmoje pusėje gebėsite nuveikti daugybę darbų ir veiklų, greitai persiorientuoti nuo vieno link kito – antroje turėsite gerą rezultatyvumą. Nereikia pradžioje stengtis užsiimti labai ilgalaikiais projektais, tokiems palankesnis metas antroji mėnesio pusė.

Meilė. Palankus mėnesis, kai gebėsite jausti tiek stiprią ir permainingą aistrą, tiek vėliau ir stabilius jausmus, komfortą. Antroje mėnesio pusėje stenkitės daugiau suteikti meilei materialią išraišką – dovanokite dovanas, fizinius prisilietimus.

Įtemptos dienos: 12, 20, 25-27.

Laisvesnės dienos: 1, 7, 16.

 Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Balandžio Pamoka

Aktyviai veikiu, o vėliau ramiai mėgaujuosSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook