Psichologinė astrologija ir jos nauda kasdieniame gyvenime

2021 balandžio 29by zachh.lt0

Psichologinė astrologija apjungia psichologijos mokslą ir astrologiją bei padeda geriau suprasti savo potencialą siekiant džiaugsmingesnio ir visapusiškesnio gyvenimo.

Remiantis psichologine astrologija, kiekvienas žmogus atkeliauja į pasaulį su savitomis stiprybėmis, pranašumais ir įsipareigojimais.

Būtent todėl labai svarbu kuo anksčiau suprasti savo asmeninį horoskopą, galintį suteikti įžvalgų, kuriose srityse esame stipriausi ir ko turėtume siekti. Asmeninio horoskopo supratimas – kelias į visapusišką savo unikalių savybių pažinimą.

Kalbant apie psichologinę sąvokos pusę, labai svarbu suprasti, kaip auklėjimo metu unikalios mūsų savybės vystosi ir skleidžiasi, kokius elgesio modelius augdami įgyjame.

Taigi, psichologinė astrologija apjungia mūsų įgimtas ir auklėjimo metu įgytas savybes bei padeda visas jas kuo geriau išreikšti. Taip pat, psichologinė astrologija suteikia įžvalgų apie gyvenimo ciklus bei tinkamiausią laiką konkrečioms galimybėms.

Svarbu pastebėti, kad psichologinė astrologija nėra susijusi su spėliojimais ar iš anksto suplanuotu likimu. Didžiausias dėmesys skiriamas savo neribotų galimybių pažinimui, vystymui ir panaudojimui.

Todėl net ir elementariausias planetų išsidėstymo asmeniniame horoskope supratimas gali būti be galo naudingas kasdieniame gyvenime.

Apačioje pateikiame pagrindines priežastis, kodėl vertėtų pasigilinti į psichologinę astrologiją.

Psichologinė astrologija padeda pažinti save

asmeninis-horoskopasTarkime, jūsų asmeniniame horoskope Saulė yra Ožiaragio ženkle, Mėnulis Avino ženkle, o jūsų kylantis ženklas yra Liūtas.

Toks derinys dažnai reiškia, kad žmogus yra darbštus, atsakingas, judrus, gerai reiškiantis emocijas, o taip pat ir mylintis, meniškos sielos, kūrybiškas ir dosnus.

Kita vertus, žmogus, kurio Saulė yra Ožiaragio ženkle stresinėse situacijose gali būti pernelyg kontroliuojantis, susitelkęs į pripažinimą ir pamirštantis kitų poreikius. Tuo tarpu Mėnulis Avino ženkle gali reikšti nuolatinį dėmesio siekį, o kylantis Liūto ženklas dažnai signalizuoja apie aplinkinių nepaisymą.

Šių savybių suvokimas suteikia žmogui galimybę pasirūpinti savimi ir atitinkamose situacijose sąmoningai koreguoti savo elgesį su kitais.

Psichologinės astrologijos taikymas skatina empatiją

Jeigu jūsų antra pusė geriausiomis dienomis yra motiniška, emocionali, rūpestinga, o blogiausiomis – prieraiši, neracionali ir reikli, toks elgesys gali trikdyti.

Kita vertus, šios savybės geriausias įrodymas, kad šios asmenybės horoskope Saulė, Mėnulis ar kylintis ženklas yra Vėžio ženkle. Supratus šią kombinaciją, daug lengviau pažinti tikruosius asmens motyvus ir jausti empatiją

Toks supratimas gali padėti išvengti konfliktų ir paskatinti antrąją pusę išreikšti geriausias asmenybės savybes ir efektyviai tvarkytis su problemomis.

Psichologinė astrologija suteikia galimybę atleisti sau

Jei jūsų asmeniniame horoskope Saulė yra Skorpiono ženkle, gali būti, esate paslaptingas ir intensyviai jaučiate emocijas.

Negana to, sudėtingesnėse situacijose negalvodami kertate savo skorpioniška uodega ir taip galite įskaudinti aplinkinius.

Šiuo atveju asmeninio horoskopo supratimas gali padėti pastebėti situacijas, kuriose esate linkęs skaudinti save ar kitus. Laiku įvertinę riziką, galite atsitraukti, pasirūpinti savimi ir pakeisti elgesį.

Supratus šias savybes nebereikės nuolatos klausinėti: „Kodėl visada taip elgiuosi, kai patiriu stresą?“ Vietoj to, tikėtina, priimsite tiek sau, tiek aplinkiniams sveikesnius sprendimus ir išvengsite konfliktų.

Supratus psichologinės astrologijos dėsnius lengviau priimti sprendimus

Įsivaizduokite turį draugą rašytoją, negalinti apsispręsti, kuriuo keliu pasukti. Ką pasirinkti – romanus, apsakymus, grožinę literatūrą, straipsnius, internetinius tekstus, poeziją, o gal scenarijus?

Pasigilinęs į savo asmeninį horoskopą ir pamatęs, kad jo Saulė Žuvų ženkle, Mėnulis – Mergelės, o kylantis ženklas Svarstyklės, jūsų draugas supranta, kad jam įgimtas intuityvumas, dėmesys detalėms ir noras kurti grožį pasaulyje. Tikėtina, kad tokias savybes turinčiam asmeniui tinkamiausias kelias – poezija.

Svarbiausių vertybių išsiaiškinimas – viena iš esminių sprendimų priėmimo dalių. Planetų išsidėstymas asmeniname horoskope gali padėti tiksliai tas vertybes nustatyti.

Tiesa, nereikėtų kreiptis į astrologą dėl įprastų kasdienių pasirinkimų – pvz., ką valgyti pietus, ar kokios spalvos megztinį pirkti. Tokius sprendimus be vargo priimsite ir patys.

Vis dėlto, prieš rimtesnius įsipareigojimus, pasigilinti į asmeninį horoskopą tikrai ne pro šalį.

Psichologinė astrologija primena, kad visi esame tos pačios visos dalis

Planetų išsidėstymas neretai turi reikšmės ne tik asmeniniams, bet ir pasauliniams įvykiams.

Todėl kaskart, kai pradės atrodyti, kad pasaulis juda nesuprantama linkme, derėtų skirti laiko ir geriau suprasti kosminės energijos įtaką dabartiniams įvykiams.
Jei pasidomėtume dabartiniu planetų išsidėstymu ir tranzitais, geriau suprastume, kaip tvarkytis konkrečiose situacijose.

Pastovus šių kosminių dėsnių stebėjimas gali padėti jaustis ramiau chaotiškame pasaulyje ir suprasti, kad jame nesame vieni.

Šaltinis: https://www.mindbodygreen.com/

 

zachh.lt

Tai prof. astropsichologės paslaugos. Samantha Zachh - grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® psichoterapeutė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook