Balandžio horoskopas. 2022

2022 balandžio 6by Samantha Zachh0

Balandis

Balandžio mėnesį sulauksime gana skirtingų energijų. Tai ir gilus persmelkiantis visą Žemę dvasinių vertybių atsivėrimas, ir karinga kova su hierarchija, ir aktyvi kalba, saviraiška. Bus visko daug, tik spėkit suspėti. Šį mėnesį palanku savyje integruoti visa tai ir suvokti, koks esu visapusiškas, lygiai taip pat, kaip ir kiti žmonės, ir pasaulis. Visą mėnesį Neptūno ir Jupiterio susijungimas suteiks pasaulio restarto, atvers naujas realybes socialiniu kontekstu. Taip pat šį mėnesį Lilith pereis iš Dvynių į Vėžio ženklą. Jei prieš tai purvas, pagundos ir baimės sklido iš žiniasklaidos, per informacinius ir komunikacinius kanalus, tai dbr tai gali pradėti lįsti iš dar giliau. Visa tauta, giminė, protėvių šaknys – iš ten tarsi pradės kilti tamsa, purvas, išdavystės, pagundos ir baimės. Reikės daugiau pamąstyti apie savo baimės, gėdos ir kaltės jausmais šeimos atžvilgiu.

I pusė

Pirmąją mėnesio pusę daugiausiai aprašo Saturno ir Marso jungtis Vandenyje. Tai griežta kova už laisvę ir nepriklausomybę, už savo unikalumą, idėjas ir visuomeniškumą. Veiksmai gali būti disciplinuoti, pagal taisykles. Pradėji veikti ar inicijuoti gali nebūti paprasta, nebent turite planą ir strategiją, kaip ne tik pradėti daryti, bet ir užbaigti. Tuomet jūsų veiksmai bus brandūs, efektyvūs ir galės duoti originalaus rezultato. Labai daug situacijų gali susiklostyti taip, tarsi privalėsite daryti taip, kaip tarsi kažkas stumia, taip reikia, ateina “įsakymas” iš aukščiau. Taip pat bus noras greitai ir daug kalbėti rimtomis dvasinėmis temomis: apie kultūrą, meną, mokslą. Kitiems pokalbiai gali nukrypti į kovingumo ir ryžto temą. Norėsite parodyti, koks protingas, išmintingas ir galintis tiesiai šviesiai viską ne tik pasakyti, bet ir padaryti. Geras metas pradėti daryti tai, ką buvote suplanavę. Gali būti padidėjęs aktyvumas ir aistra nukreipta į santykių temą. Venera įžengs į Žuvų ženklą, o tai suteiks meilės ir jausmų temai romantizmo, lyriškumo ir poreikio tikrai giliems malonumams. Suteikite savo santykiams daugiau neapibrėžtumo, romantikos, poezijos ar tiesiog daugiau pabūkite dviese. Svajokite!

Gali pritrūkti realių rezultatų, tarsi aplinkoje ir manyje tiek visko vyksta, tačiau kur rezultatas? Jis gali ateiti mėnesio antroje pusėje. Gali trūkti jėgų daryti realius darbus, užsiimti kruopščiais ir pastangų reikalaujančiais darbais. Daugiau norėsis kovoti, suprasti savo unikalumą, garsiai ir tiesmukiškai skelbti apie save.

II pusė

Antra mėnesio pusė žada būti įvairi, jo pojūčiu tarsi kažkas atslūgsta, įtampa mažėja. Nebeliks tiek agresijos, noro kovoti, reikštis ir plėstis. Turėtų labiau atsiverti poreikis dvasinėms vertybėms apmąstyti. Merkurijus, kuris tranzituos per Jaučio Zodiako ženklą suteiks daugiau praktiškų analizių, užtikrintų kalbų, o ne tiesiog kalbėti, kad tik kalbėti. Turėtų įvykti proto, intelekto, kalbos, komunikacijos, informacijos ir prekybos restartas, kai atsiversime naujovėms, technologijoms. Galimai pradėsite mąstyti su genialumo prieskoniu, gal galvoje atsiras nuostabi, puiki ir originali idėja. Ir tai nebus paviršutiniška idėja. Tai bus kažkas daugiau, prasmingiau, giliau. Tarsi tokia, kuri galėtų išpildyti jūsų lūkestį. Marsas bus Žuvyse ir tai susilpnins drąsą, kovą ir iniciatyvumą. Veiksmai turėtų būti gerai pritaikomi prie jūsų kasdienių darbų, tiesiog jie bus žymiai pasyvesni, nei buvo iki šiol. Tarsi plaukiate, ramiai, be spaudimo ir griežtumo.

Kaip ir Kovo, taip ir Balandžio mėnesį labai svarbu dvasinės vertybės, visuomeniškumas ir permainų priėmimas. Pasaulis niekada nebus toks, koks buvęs. Nepykite, priimkite ir atverkite naujas vertybes šalinant neapykantą net priešui. Tapkite tuo, kuris mato viską iš aukšto kalno ir nieko nesmerkia.

Darbas. Labiau seksis meno, kūrybos, dvasinės, kultūros srityse, nei “žemiškose”. Realius rezultatus bus lengviau gauti antroje mėnesio pusėje, jei gebėsite prisitaikyti prie pokyčių.

Meilė. Palankus ir romantiškas metas, kai galite patirti šiltų ir tyrų jausmų. Galimai atsivers naujas žvilgsnis ir požiūris į meilę, santykius, kas suteiks originalių idėjų partnerystėje. Norėsis staigiai patirti ir mėgautis.

Įtemptesnės dienos: 12, 17.

Laisvesnės dienos: 9, 27 (įdomi diena, kuri gali būti labai gera – noras kurti,  arba didelė neviltis).

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Balandžio Pamoka

Atsiveriu dvasinėms vertybėmsSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook