Kovo horoskopas. 2022

Kovas

Suprantu, jog norisi išgirsti atsakymus į tokius klausimus, kaip: “Kaip ir kada gali baigtis karas? Ar palies tai Lietuvą? Kokia Ukrainos ir Rusijos ateitis?” Deja, į šiuos klausimus aš Jums negaliu duoti konkrečių atsakymų. Nemanau, kad kažkas aplamai tai gali.

Truputis teorijos: bendros mėnesio tendencijos yra rašomos tyrinėjant BENDRĄ viso pasaulio energetiką. Jei norime panagrinėti Lietuvos, Ukrainos ar kitų šalių tendencijas – turime analizuoti konkrečius šių šalių horoskopus. Aš nesu valstybių specialistė, lygiai taip pat kaip nemėgstu prognozuoti. Esu puiki asmenybės astrologė ir tyrinėju žmogų – nuo jo viskas prasideda, arba baigiasi. Kiekvienas astrologas pasirenka savo kryptį, į kurią gilinasi. Jei norite daugiau paklausyti apie politiką ir šalies horoskopus – rekomenduoju Svetlana Dragan (rusų kalba).

Kovo tendencija pasaulio mastu iš esmės neskambės baisiai. Jei vyksta karas, nebūtinai tai atveda į prarają. Didžiausios revoliucijos, dideli pokyčiai vyksta “per prievartą”. Tai vyksta ir pas kiekvieną iš mūsų. Tik kai žmogus suserga liga – pradeda rūpintis sveikata. Kai kažką praranda – pradeda tai vertinti ir t.t. Gaudami su plyta per galvą – keičiamės. Lygiai taip pat pasaulis – per karą, griūtis, spaudimą ir netektis – transformuojasi ir pereina į kitus, geresnius lygmenis.

Grįžkim prie Kovo mėnesio. Sunku būtų nuspėsti taiką ir ramybę išorėje. Labiau dvasinį išsivalymą, permainas ir sunkumą aplamai kažką kontroliuoti. Viskas sunkiai kontroliuojama ekspromtu. Nebent turėjo ilgą planą iki tol .

I pusė

Pirmoje mėnesio pusėje dar jausis aktyvus vertybių paleidimas, transformacijos veiksme, komforte, finansų temose. Jei Vasario antroje pusėje tai jautėsi griežtai, kontroliuojančiai – dabar tai pereis į naują etapą, kai aktyviai norėsis pajausti laisvę, nepriklausomybę, elgtis nestandartiškai su jausmu. Gebėjimas susikoncentruoti, kažką paaukoti dėl pokyčių – tai daug gali būti susiję su šeima, namais, namų židiniu. Galbūt paaukoti tai vardan laisvės, o galbūt koncentruotis į šeimos ir namų transformaciją. Vyriškumo ir moteriškumo suvokimas gali įgauti naujų atspalvių. Link mėnesio vidurio transformacinė, grubi energija blės – liks aistringas veiksmas, ryžtas dėl kompromiso, naujų veiksmo ir komforto sąvokų atsiradimas. Aistra revoliucijoms, naujovėms ne tik vidumi, bet ir netradiciškais veiksmais.

Palankus metas dvasinėms, vertybių pokyčiams, kardinalioms permainoms. Pasaulyje vyraus nuostabi energetinė terpė kūrybiškumai, menui, empatijai, religijai, pasaulėžiūros formavimui, autoriteto susiradimui ar pačio tapimui. Tai geroji pusė – visuomenės labai stiprus dvasinis prasiplėtimas. Tačiau tai turi ir kitą pusę – ši energija jus gali nublokšti į iliuzijas, fantazijas, galite pasijausti didžiausia auka, vargšeliu, padidės verkšlenimas, pasaulis bus baisus, jausite visų kančią ir tai jus gniuždys, norėsis tarnauti, aukoti, norėsite teleportuotis kažkur į svajonių pasaulį ar tiesiog prisigerti. Jūsų valia rinktis – medituojate, skleidžiate ypatingą dvasingumą, ar pasineriate į aukos rolę.

Merkurijus (o tai yra kalba, komunikacija, informacija, protas ir prekyba) iš Vandenio ženklo pereis į Žuvų. Pradžioje daugiau kalbėsite apie inovacijas, nepriklausomybę ir visuomeniškumą, o vėliau daugiau bendrausite empatiškai, kūrybiškai. Norėsis paguosti, suprasti Pasaulio Energetiką. Labai stipriai Merkurijaus nenaudosime, labiau vyraus principas mažiau kalbų, daugiau darbų.

II pusė

Antra mėnesio pusė žada staigias griūtis, kurios bus padarytos mūsų aistra perpintais veiksmais. Saulei perėjus į Avino Zodiako ženklą aistros dar labiau užvirs, ypač daryti ir veikti dėl Pasaulio Dvasinio išgelbėjimo. Dėl kultūros, religijos, filosofijos, meno ir dvasinių vertybių. Mėnesio gale gali laukti griežtesnės permainos, perversmai. “Vadovai ir direktoriai” norės staigiai ir greitai viską pakeisti, sureguliuoti aktyvumą, užspausti komfortą, malonumą. Gali būti sudėtinga mėgautis, vyraus staigūs aistros pliūpsniai, kurie turi būti sukontroliuoti jei bus įdėta pastangų. Karingumas, drąsa ir veiksmas bus kontroliuojami, tačiau vėl gi – tik per dideles pastangas. Bus sunkiau kažką inicijuoti, turėsite ieškoti nestandartinių veiksmo išraiškos būdų. Gali būti sudėtingiau šeimos, santykių temose. Nedarykite skubotų sprendimų. Neskubėkite!

Kovo mėnesį labai svarbu dvasinės vertybės, visuomeniškumas ir permainų priėmimas. Pasaulis niekada nebus toks, koks buvęs. Nepykite, priimkite ir atverkite naujas vertybes šalinant neapykantą net priešui. Tapkite tuo, kuris mato viską iš aukšto kalno ir nieko nesmerkia.

Darbas. Labiau seksis meno, kūrybos, dvasinės, kultūros srityse, nei “žemiškose”.

Meilė. Gali kilti noras permainoms, laisvei ir dėl to gebėsite daryti realius veiksmus. Tik neskubėkite.

Įtemptesnės dienos: 10, 14, 17, 21, 26-28.

Laisvesnės dienos: 12.

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Kovo Pamoka

Priimu staigias naujoves

Lietuva

Jei šiek tiek patyrinėti į Lietuvos horoskopą – visus metus gali būti permainos ir permainos. Daugiausiai tai gali būti susiję su vertybių, (ne)gebėjime rasti kompromisus su konkurentais, (ne)gebėjimu išlaikyti šalies pinigus, (ne)suteikti savo tautai komfortišką ir malonų gyvenimą – šias sritis spaus, kontroliuos ir neduos pilnai atsiverti. Vers transformuotis.Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook