Neptūno ir Jupiterio jungtis – ar mes paskęsime?

2022 balandžio 8by Samantha Zachh0

Astrologijoje gerasis Jupiteris yra sėkmės, filosofijos ir plėtros planeta. Jo į augimą orientuota energija padeda mums plėsti protą, parodyti gausą ir dažnai atneša sėkmę. Kita vertus, Neptūnas yra svajonių ir iliuzijų planeta. Jo mistinė energija siejama su intuicija, dvasingumu ir simboliais, o dėl miglotos atmosferos kartais gali būti sunku aiškiai matyti dalykus. Kai šios dvi planetos sudaro jungties aspektą, mums lengviau pilnai priimti savo dvasinį Aš ir sustiprinti kūrybinius instinktus. Tai puikiai tinka bet kokiai mistinei praktikai pagilinti, išreikšti emocijas per meną ir pasinaudoti mūsų intuicija. Tai tarsi milžiniškas vandenynas, kuriame yra viskas: visa pasaulio informacija apie viską, visais laikais.

Jupiteris ir Neptūnas Zodiake susitinka maždaug kas 13 metų, todėl tai gana neįprasta. Tačiau daug rečiau šie dangaus kūnai susitinka svajingame Žuvų ženkle – to nebuvo nuo  ±1856 m. ir nepasikartos iki ±2188 m., todėl 2022 m. Jupiterio ir Neptūno jungtis yra vieną kartą per jūsų gyvenimą. Abi šios planetos valdo Žuvų ženklą ir kaip tik atsiduria kartu Žuvų energijoje. Ar įsivaizduojate, kokia tai galina energija? Tai yra karmos, tarnavimo ir dvasingumo, išminties, meno energija. Tai iliuzijų ir paralelinių pasaulių valdovė. Jei būčiau pasaulio valdovas ir norėčiau sujungti dvi paralelines realybes, apgauti visus žmones, veikti slaptai ir likti nematomu,  uždaryti visus į kažkokią sukurtą realybę arba išvesti į dvasingesnį lygį, kad visi atidirbtų savo karmą, pamokas – pasirinkčiau šį periodą. Tai ciklo pabaiga. Tai mūsų seno pasaulio pabaiga. Pradedant nuo 2020 metų Saturno, Plutono ir Jupiterio sąjungos – kai Jupiteris praplėtė griūtis, išlavė, kas nereikia kartu su Plutonu, tai dabar atveria langą kartu su Neptūnu į naują realybę.

Dvasingumas

Dvasinės, kūrybingos ir intuityvios Žuvys yra susijusios su emocijomis ir pasimetimu neapčiuopiamuose dalykuose. Žuvys taip pat yra paskutinis zodiako ženklas, todėl jų energija yra kintanti, eterinė ir transcendentinė – jos moko mus gydyti ir transformuotis. Visi zodiako ženklai galės lengviau įsilieti į šį energetinį srautą Jupiterio ir Neptūno jungties metu. Taip pat gali būti naudinga pažvelgti, kur yra Žuvys jūsų gimimo diagramoje, kad suprastumėte, kaip tai gali pasireikšti jums.

Nepriklausomai nuo jūsų zodiako ženklo, Jupiterio ir Neptūno derinys gali sustiprinti mūsų dvasingumo jausmą, sustiprinti mūsų intuiciją ir paskatinti mus giliau tyrinėti savo pasąmonę. Kadangi ekspansyvusis Jupiteris atneša gausą, o iliuzinis Neptūnas – mistiką, galime pastebėti, kad lengviau įsilieti į meditacinę būseną arba pasisemti įžvalgos iš sapnų. Sustiprėjus emocinių Žuvų galiai, dabar lengviau integruoti naujas sąvokas pasąmonės lygmenyje ar naujas filosofijas į mūsų širdis. Tai yra galingas laikas maldai, meditacijai ar Žuvų tematikos ritualui.

Šis derinimas taip pat gali paskatinti kūrybinį renesansą tiek asmeniniu, tiek visuomeniniu lygmeniu. Įkvėpimo antplūdis ar meninės vizijos gali padėti įgyvendinti simbolinį projektą, todėl stenkitės išreikšti savo jausmus per bet kokią kūrybinę priemonę, kuri jus traukia. Taip pat galime pastebėti, kad su menu, muzika ar kinu susiliejame prasmingiau. Apsvarstykite paskutinę Jupiterio ir Neptūno jungtį 2009 m.: popmuzikos hitai, kurie dominavo tuomet, tebėra mylimi ir šiandien.

Tai aukščiausias dvasingumas ir išmintis su pačiai neįtikinamiausiais stebuklais, bet gali būti ir kankinantis kalėjimas, kuriame jausimės bejėgiai aktoriai. Kur energiją nukreipsi – tokia realybė ir formuosis.

Arba skilsim, arba susiliesim.
Susilieja dvi realybės

Tai nereiškia, kad Jupiterio ir Neptūno jungtis yra vien tik gėris. Kaip ir filme „Matrica“ suliejant virtualųjį ir realųjį, ekspansyvaus Jupiterio ir iliuzinio Neptūno susitikimas privers mus vaikščioti per savotišką svajonę/iliuziją/fantaziją, tarsi esame filme iki gegužės 10 d. Ateinantį mėnesį tikėkitės daugiau dvasinių troškimų, kažko transcendentiško, ypač likus savaitei iki ir po šios tikslios jungties, kuri bus balandžio 12 d. Taip pat pasiruoškite galimybei būti apgautiems, suklaidintiems, įvarytiems į kažkienio sukurtą iliuziją. Apgauti šiuo periodu gali būti labai paprasta, nepraraskite blaivaus proto, nepasimaukite vien ant emocijų. Daugiau turite įjungti intuiciją, jei tokią turite.

Neptūnas gali sukelti apgaulę, o Jupiteris linkęs išplėsti viską, ką paliečia – tai reiškia, kad atsiribojimas, kliedesiai ar ribų trūkumas gali būti problema. Šio tranzito metu bus svarbu neįtikėti per daug gražiomis, kad būtų tiesa iliuzijomis, nes tikėtina sumaištis ir viskas gali būti ne taip, kaip atrodo. Taip pat svarbu stengtis išlikti esamam ir pagrįstam, nes norui pabėgti nuo realybės ar užsidėti rožinius akinius gali būti sunku atsispirti. Jupiteris gali sukelti pernelyg PERDĖTĄ elgesį – per daug gerti, per daug valgyti, per daug reaguoti, per daug jausti, įsijausti.

Tai energija, kuri vizualizaciją esančią mintyse gali pavesti apčiuopiama ir mums priimtinima realybe. Tarsi filmo personažai išlipa iš TV, tarsi muziejuje esantys dinozaurai atgyja. Kaip suprasti, kur realybė, kur tikrovė? Bus sunku, nes ta riba dingsta, todėl būtina savo mintimis kurti tą realybę, kokioje norėtumėte gyventi toliau savo apčiuopiamame pasaulėlyje.

Įsivaizduokite vandenyną. Ar jis švarus? Ramus? Su kokia įgula plauki? Tu gali nuplaukti ir atrasti naujus žemynus, bet gali ir nuskęsti.

`P.S. pasistenkite kuo daugiau miegoti – miego metu, pagal tai, kokia jumyse vyraus energija – taip pat formuosis realybė. Pyksite, jausite kerštą, linkėsite blogo – toks jums pasaulis ir kursis. Jausite visiems meilę, nesvarbu koks jis yra ar ką padarė – padarysite kvantinį šuolį savo realybėje.

Samantha Zachh

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook