Birželio horoskopas.  2020

2020 birželio 3by Samantha Zachh0

Birželis

Birželio mėnesį mūsų laukia tiek Saulės, tiek Mėnulio užtemimai. Tai suteikia visam šiam mėnesiui įdomaus atspalvio. Reikės daug save pasigryninti, atsiverti, suvaldyti, “pataisyti” ir būti geresniais. Užtemimų mėnuo yra būdas pakeisti mūsų gyvenimo modelius, kad būtų galima atverti akis į naujas galimybes. Be Mėnulio ir Saulės užtemimų, daug planetų bus retrogradiniam judėjime, o tai rodo, jog atėjo laikas pergalvoti tai, ko norime, šiek tiek sustoti, išmokti, įsisąmoninti. Marsas didžiąją mėnesio dalį praleis Žuvų zodiako ženkle, kas suteiks daugiau intuicijos, nei realaus veiksmo. Mėnesio pabaigoje mes turėsime dar vieną Jupiterio Plutono jungtį. Šios dvi planetos susibūrusios kartu, planuoja padaryti ką nors “didelio”. Jupiterio ir Plutono raktiniai žodžiai gali būti „eiti masiškai“.

Birželio 1 – 15

Mėnesio pirmoje pusėje mums gali norėtis rodyti save, tarsi įnešti į aplinką dalelę savęs ir pajausti, jog esame išgirsti. Jog esame svarbūs, jog mums pavyksta įgyvendinti tam tikrus dalykus, kurie mums suteikia sielos ramybę. Taip gali išeiti ne visiems. Tarsi lėtumas, iliuzijos, neveiksmingumas visa ko trukdys. Daug jausime, būsime kupini vidinių emocijų, norų, aistrų, meilės ir pasitenkinimo. Bent jau to sieksime. Norėsime, kad tai eitųsi lengvai ir paprastai, bet realius rezultatus gali išbaidyti per dideli lūkesčiai, realybės nematymas ar tiesiog neveiksnumas.

Birželio 15 – 30

Biržėlio mėnesio antroje pusėje geriausiai seksis valdžiai, institucijoms, ar tiems žmonėms, kurie turi galią, jėgą, valdžią, kontrolę. Ganėtinai sunkiai gali išeiti kažką produktyviai veikti, daryti, reikalingos šiek tiek kitokios pastangos – vaizduotė, įvaizdis, meditacijos, bandymas “pagauti” situacijas naudojantis “povandeninėmis srovėmis”, slaptais keliais ir metodais. Tradiciniai metodai gali nesuveikti.. todėl būkite kūrybiški siekdami savo tikslų.

Birželio Pamoka

Ieškau povandeninių sroviųSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook