Gegužės horoskopas. 2020

2020 gegužės 1by Samantha Zachh0

Gegužės 1 – 15

Gegužės mėnesio pradžioje stipri intelektualinė energija. Ypač aktualu mąstyti itin aukštomis temomis, narplioti finansinius aspektus naudojant rimtas logines metodikas, skaičiavimus, technologijas. Gali kilti daug asmenybinių idėjų, kurios bus įdomios, staigiai iškylančios, noras pasirodyti itin greitai, nestandartiškai, inovatyviai, parodyti savo aukštąjį protą, intelektą, komunikaciją, pasidalinti keista ir rimta informacija. Labai produktyvus gali būti internetinis marketingas, prekyba internetu, komunikacija naudojant įvairias technologijas. Pirmoje mėnesio pusėje galite tikrai gauti daug materialių rezultatų, jei apie juos svajojote, laikėtės užtikrintai, kruopščiai dirbote ir, kaip minėjau, naudojotės technologijomis, ar mąstėte aukštomis temomis. Gegužės viduryje Merkurijui įžengiant į savo Dvynių ženklą – prekybos, komunikacijos temos ryškiai sustiprės. Primenu – kuo daugiau dirbote, formavote savo strategiją, svajoje ir bandėte realizuoti planus – tuo likęs gegužės mėnesio prekybos ir komunikacijos srityse bus palankesnis. Svarbu kruopštumas, disciplina, realus įdirbis. Meilė reikalai gali klostytis lengvai ir paprastai, tačiau ne taip, kaip svajojate, ar ne taip romantiškai, emocionaliai, kaip norėtumėte, kad būtų.

Gegužės 15 – 30

Gegužės mėnesio antroje pusėje gali susiklostyti palanki finansinė padėtis, kurie užtikrintai dirbo. Produktuvi prekyba, komunikacija, grožio sferos, mokymosi tematikos, informacijos sklaida, . Tik vėl: galbūt ne taip, kaip jūsų fantazijoje buvo sudėliota, tačiau efektyvumo pasiekti tikrai gera energija. Dėl jūsų pačių, ar išorinių iliuzijų, neaiškumų, kažko praleidimo, paslapčių – galima nukentėti, todėl daugiau aiškumo, realumo, nepasiduokite per didelėms fantazijoms, tikrinkite ir nepasitikėkite vien pirminiu matomu paveikslu. Gegužės mėnesio antroje pusėje turiti daugiau vadovautis logika, protu, intelektu, kontaktais, žiniomis, informacija. Tai – variklis judėti į priekį, nes aktyviais veiksmais, darbais kažko pasiekti gali būti sunku. Aktyvumas gali būti suletėjas, tarsi “darysis sulėtintai”. Reklamuokitės, ieškokite kontaktų, bendraukite su savo klientais.

Gegužės Pamoka

Jei užtikrintai dirbau – rezultatų turėsiu. Įvaldau informaciją ir komunikacijąAVINAS

Avinams šio mėnesio pirma pusė gali būti neutrali. Antroji – šiek tiek sulėtinta, gali susidaryti aplinkybės, kurios kurstys mažiau veikti, daryti, siekti, o daugiau jausti, užsiimti kūryba, intuicija, svajonėmis, iliuzijomis. Gali sunkiau pavykti užsiimti veiklomis, realiai kažką daryti. Tarsi šiek tiek veiksmai plaukios, lėčiau darysis. Palanku medituoti, fantazuoti, naudotis intuicija. Taip pat daugiau dėmesio skirti savo pagundoms, su jomis tvarkytis.

Naudojuosi intuicija

JAUTIS

Jaučiams šis mėnuo gali būti gana produktyvus. Gal kažką parduosite, išmoksite, gausite ar pasidalinsite naudinga informacija. Tik kas svarbu – įdirbis ir konkretus, praktiškas mąstymas ( o tą tikrai mokate). Galbūt ne viskas išeis tobulai, kaip svajojote, bet turi išeiti. Paleiskite per daug romantiškas svajones, daugiau realybės, logikos, proto, analizavimo. Rinkite informaciją, ją apdorokite ir panaudokite praktiškai.

Analizuokite ir gaukite produktyvumą

DVYNIAI

Dvyniai – šio mėnesio karaliai. Tikrai galite gauti daug ką. Tiesa, per idealistiški lūkesčiai, tam tikri veiksmų apribojimai gali sumaišyti kortas, tačiau tai nėra baisu. Šį mėnesį atsiskleiskite: prekiaukite, komunikuokite, bendraukite, analizuokite ir tiesiog būkite savimi. Daugiau dėmesio skirkite planavimui, analizavimui, komunikavimui, nei aktyviems darbams.

Analizuoju ir komunikuoju

VĖŽYS

Vėžiams šį mėnesį reiktų pamąstyti, koks jų gyvenimo etapas, situacija, o gal savybės, o gal dar kažkas “baigėsi”. Gal tam tikras etapas baigėsi ir prasideda naujas? Svarbu disciplina, t.y. paleisti, kas yra sena, priimti naują etapą keičiant pasaulėžiūrą ir suvokimus. Rezultatą tikrai galite gauti šį mėnesį, tiesiog neišskyskite, būkite tvirti ir gebėkite kontroliuoti, kas nutinka.

Disciplina

LIŪTAS

Liūtams šis mėnuo gali būti gana produktyvus, kai norėsis daug parodyti savo idėjų. Jausite, jog jūsų idėjos gali įgauti materialų rezultatą, todėl nepamirškite kalbėti apie savo apmąstymus.  Komunikuokite, bendraukite, analizuokite, vertinkite, rodykite save. Kuo daugiau būsite dėmesio centre kalbėdami apie savo idėjas – tuo jums geriau.

Kalbu apie savo idėjas

MERGELĖ

Mergelėms šis mėnuo gali atnešti daug produktyvių rezultatų, jei pastebės, kur slypi apgaulė ar sumaištis. Bus lengva naudotis savo analitiniu protu, gebėsite iškomunikuoti savo pastebėjimus. Galbūt situacijos ir nebus tokios idealios, kaip jūs svajojote, gali pasitaikyti ir kliūčių, tačiau save parodyti išeis gerai. Nepamirškite dalintis savo turima informacija, tai padės visoms tematikoms. Palanku užsiimti, mokytis savo hobiu.

Dalinuosi savo pastebėjimais

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šį mėnesį turi žengti tris žingsnius į priekį, du atgal. Kaip ir viskas bus paprasta, lengva, aišku ir suprantama, tačiau aplinkybės gali šiek tiek apriboti ir neleisti pajausti maksimalaus pasitenkinimo ir komforto. Teks daugiau analizuoti, vadovautis intelektu, o ne jausmais ir potyriais. Taigi žiūrėkite į viską  paprastai, logiškai.

Lengvumas ir paprastumas

SKORPIONAS

Skorpionai pirmą mėnesio pusę dar gali siekti, veikti, planuoti ir strateguoti ateities planais. Antrąją pusę – šiek tiek pailsėti, nurimti. Daugiau skirti dėmesio savo emocijoms ir svajonių impulsams. Medituokite, pasinerkite į kūrybą, vizualizacijas. Galite susikurti naujų svajonių, idealų. Tik nepamirškite disciplinos ir realaus pasaulio, išlaikykite balansą.

Balansas

ŠAULYS

Šauliams transformacinis periodas ir jis bus ne tik šį mėnesį. Ką daryti? Ogi keistis, keisti mąstymą, savo būdą ir realiai viską, ka tik pasiruošę pakeisti. Jei nepasiruošę – priimkite pokyčius, jei situacijos vis gi susidėlios taip, kad tam tikros sritys keisis. Ypač darbinės. Šį mėnesi galite pamatyti realius rezultatus. Turėtų jaustis pagerėjimas, veiksmų rezultatas, didesnis pasitenkinimas ir komfortas, saugumas. Taip, tikiu, jog dar turite savo idealių svajonių ir sumanymų, kaip viskas turėtų būti, tačiau kolkas įvertinkite ką turite.

Pastebiu realius rezultatus

OŽIARAGIS

Ožiariagiams šis mėnesis gali būt tikrai produktyvus, kupinas naujų idėjų, ateities vizijų, įdomių sumanymų. Realūs veiksmai taip pat gali turėti pastebimų rezultatų. Jau žymiai realiau pajusti didesnį saugumą, komfortą, stebėti situacijas, kaip jos gerai sukontroliuotos einasi sava vaga. Tik jei tingėjote, tingite ar laukiate iš aplinkos pagalbos – turiu nuvilti, nieko nebus. Tik savo įdirbio dėka matysite rezultatą.

Automatika prasideda

VANDENIS

Vandeniai – tai jūsų eros pradžia. Jei esate gerai ištobulinę savo energiją – viskas jums bus gerai. Jei ne – pats laikas prigimtinę energiją lavinti ir skleisti. Susidėliokite, kokias konkrečiai Vandenio savybes turite ir į jas koncentruokitės itin aktyviai. Šį mėnesį galite tikrai gauti daug, pradės sektis, jei praeitą mėnesį gerai susidėliojote prioritetus, nepasidavėte. Taip, dar ne viskas taip greitai ir sklandžiai gali gautis, tačiau disciplina jau įsivažiuoja, todėl nesustokite. Kurkite, planuokite pačius neįtinamiausius projektus ir idėjas.

Skleidžiu savo prigimtinę energiją

ŽUVYS

Žuvims mėnesio pirma pusė gana neutrali. Antrojoje – įsijungs varikliukas, su kuriuo turėsite kažkur nuvažiuoti. Gali pradėti jaustis didesnis impulsas veikti, eiti, daryti. O labiausiai – inicijuoti savo svajones. Taip ir darykite. DARYKITE, ne laukite is tik svajokite. Svajoti ir vizualizuoti būtinai reikia, tačiau būtinai pridėkite ir veiksmą, nes jis yra šio mėnesio įrankis sėkmei.

Veikiu, darau, inicijuoju

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook