Kodėl gimimo laikas toks svarbus? Kaip jį sužinoti?

2020 liepos 21by Samantha Zachh0

Kodėl taip svarbu žinoti savo gimimo laiką?

Gimimo žemėlapio raktas į savęs pažinimą yra dangaus kūnų (Saulės, Mėnulio, Merkurijaus, Veneros, Marso, Jupiterio, Saturno, Neptūno, Urano, Plutono) ir kitų rodiklių vietos būtent tiksliu gimimo momentu. Tikslus gimimo laikas taip pat yra vienintelis būdas tiksliai nustatyti jūsų kylantįjį ženklą arba kitaip vadinamą Ascendentą, kuris savo ruožtu sudėlioja astrologinių būstų/namų pasireiškimą jūsų asmeniniame žemėlapyje. Viskas susidėlioja per tą neįtikėtiną gimimo akimirką!

Taigi gimimo laikas padeda identifikuoti:

  • Ascendentą, vieną iš svarbių asmenybės elementų.
  • Kuriuose būstuose yra planetos, o tai be galo svarbu norint suvokti savirealizacijos sritis.

Bendrai kalbant: be gimimo laiko – tai tik psichologinis žmogaus portretas, su gimimo laiku – išsami asmenybės analizė su jos galima saviraiška ir tobulėjimo galimybėmis, sritimis.

Ascendentas

Kas yra Ascendantas? Paprastai tariant, tai yra zodiako ženklas, kuris iškilo rytiniame horizonte (arba pirmajame būste) jūsų gimimo metu. Šio ženklo bruožai ir savybės nulemia jūsų įvaizdį kitiems, pasaulio suvokimą, asmenybę. Žinodami, kas yra jūsų pirmajame būste, galime nustatyti, kokiuose būstuose (jų yra 12) visa kita patenka į jūsų diagramą. Jei turime tik jūsų gimimo datą ir metus, galime nustatyti jūsų psichologinius bruožus, bet ne tai, kur gi tas savo savybes galite panaudoti geriausiai. Žinote savo gimimo laiką ir norite sužinoti savo Ascendentą? Tą galite padaryti nemokamoje skaičiuoklėje suvedant savo gimimo duomenis.

Kaip sužinoti savo gimimo laiką?

Jei nežinote savo gimimo laiko ir nėra artimųjų, kurie jį žino – yra vienas pats efektyviausias būdas.

KREIPTIS Į SAVO GIMIMO LIGONINĖS ARCHYVĄ!!

Nereikia jokių astrologinių paslaugų, nes patikėkite, jos tikrai būna laaabai nekokybiškos, kas susiję su gimimo laiko nustatytu, kitaip vadinama rektifikacija. Ypač, jei esate dvasingas, tobulėjate, o ir specialistų tikrai gerai išmanančių rektifikaciją ( o ne programoje įjungia funkciją “rektifikuoti” horoskopą) yra tikrai mažai. Apie tai kitą kartą, o šį kartą apie patikimesnį būdą sužinoti savo gimimo laiką.

Taigi, pagal įstatymą, gydymo įstaiga PRIVALO kaupti gimimo duomenis 75 metus. Turite kreiptis ne į valstybės archyvą, o ligoninės. Skaitykite:


4. NORĖČIAU SUŽINOTI TIKSLŲ SAVO GIMIMO LAIKĄ. AR ARCHYVAI TOKIUS DUOMENIS TURI?

Valstybės archyvai tokių duomenų neturi. Kūdikio gimimo data, laikas ir kita informacija fiksuojami Naujagimių registracijos žurnale, kuris saugomas ligoninės gimdymo skyriuje 75 metus. Jei ligoninės gimdymo skyrius buvo likviduotas, Naujagimių registracijos žurnalas gali būti saugomas ligoninės archyve arba perduotas funkcijų perėmėjui.

Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba paaiškina, kad pagal galiojančio Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo 12 straipsnio 1 dalies 2 punkto nuostatas, valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos ir įmonės, valstybės įgalioti asmenys, nevalstybinės organizacijos, privatūs juridiniai asmenys privalo išsaugoti savo veiklos dokumentus reikiamą laiką, kad būtų užtikrinti veiklos įrodymai, apsaugotos su ja susijusių fizinių ir juridinių asmenų teisės.

Įstaigų, teisės aktų nustatyta tvarka perduodančių dokumentus toliau saugoti valstybės archyvams, dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo reikalavimų įgyvendinimo priežiūrą vykdo valstybės archyvai.

Įstaigų, neperduodančių dokumentų valstybės archyvams, dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo reikalavimų įgyvendinimo priežiūrą vykdo įstaigos savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos ar jų įgaliotos įstaigos (Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių, patvirtintų Lietuvos vyriausiojo archyvaro 2011 m. liepos 4 d. įsakymu Nr. V-118, punktas). Tokios įstaigos saugo trumpai (pvz., buhalterinės apskaitos) ir ilgai saugomus dokumentus (pvz., darbo sutartis, įsakymus personalo klausimais; nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių registravimo žurnalus ir pan.), o minėtų reikalavimų įgyvendinimo priežiūra vykdoma derinant įstaigų dokumentacijos planus, bylų apyrašus ir dokumentų naikinimo aktus.

Sveikatos apsaugos srityje susidarančių dokumentų saugojimo terminai yra nustatyti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 1999 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. 515 „Dėl Sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos“ (su visais jo pakeitimais). Nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių registravimo žurnalų saugojimo terminas numatytas 75 metai (tai ilgai saugomi dokumentai) ir tokius dokumentus nustatytą laiką turi išsaugoti žurnalą sudariusi įstaigą, ją reorganizavus – funkcijų perėmėjas, o likvidavus – valstybės institucijos, įstaigos ar įmonės savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija ar jos įgaliota įstaiga (Dokumentų ir archyvų įstatymo 16 straipsnis), o nevalstybinių organizacijų (įskaitant ir viešąsias įstaigas) ar privačių juridinių dokumentus – savivaldybės, kurios teritorijoje buvo registruotas juridinis asmuo, administracijos archyvas, kuriam perduodami likviduojamo juridinio asmens veiklos dokumentai, kurių saugojimo terminai nėra pasibaigę (Dokumentų ir archyvų įstatymo 17 straipsnis).

Nuoroda: https://www.archyvai.lt/lt/klausimai—atsakymai.html


 

Ką daryti, jei ligoninė teigia, jog duomenų neturi?

Pirmiausiai, susipažinkite su įstatymu dėl duomenų saugojimo ir padėkite susipažinti ligoninės darbuotoją. Skambinkite, klauskite, griežtai reikalaukite, ieškokite, nes tikrai gimimo laikus privalo saugoti. Dažniausiai ligoninės darbuotojai:

  • patys nežino apie saugojimą;
  • tingi ieškoti duomenų;
  • išskirtiniais atvejais duomenis tikrai būna prarasti, bet tai tikrai labai retai, kaip staigus viso pastato gaisras ir kiti force majore, kai dokumentai buvo sunaikinti.

Būkite kantrūs ir ambicingi. Reikalaukite, pateikite galiojančius įstatymus. Rašykite prašymus į ligoninę (registruotu paštu, ar el. paštu su el. parašais), kad būtų oficialus pareiškimas gauti gimimo duomenis.

Sėkmės jums!

Samantha Zachh

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook