Birželio horoskopas. 2021

2021 birželio 1by Samantha Zachh0

Birželis

Šis mėnuo žada prasidėti itin optimistiškai, dvasingai. Pojūtis tarsi visą pasaulį galiu aprėpti. Bus poreikis keliauti, kurti, mokytis. Nebent esate visiškas pesimistas, tuomet jums čia ir dabar atrodys prastai. Pirmą mėnesio pusę gali būti jausmas, jog būtinai turiu save parodyti, pademonstruoti savo intelektą, kažką išmokti ir apie tai papasakoti. Vis dar vyraus gana stipri Dvynių energija, kuri suteiks potencialo gerai išnaudoti savo logiką, protą, komunikaciją. Gali gerai sektis prekyba, mokymai, marketingas, logistika, žurnalistika. Visa tai reikės stengtis pateikti kūrybiškai, su kažkokia prasme, išmintimi, ne tik sausa marketingo strategija. Pirmos dvi savaitės gali būti šiek tiek lėtesnės, kai veikti norėsis tik kai nuotaika gera, ar kai jaučiatės saugūs veikti. Galimai daugiau darysite viską ramiai, draugiškai, šeimyniškai. Taip norėsis ir suteiks pasitenkinimo.

Ir pagaliau, antrą mėnesio pusę sugrįžta ugnies stichija.. ilgai jos neturėjome, o šiais metais išvis prastai su ja buvo. Marsas pereina į Liūto ženklą, todėl galėsime stengtis dėl savęs, turėsim aktyvios energijos parodyti save, savo norus, realiai paimti ir padaryti. Tikiu, jog norėsis išnaudoti ugningumą pilnu pajėgumu, tačiau Saturnas šiek tiek stabdys reikalą – jausis disciplina, apribojimai, reikės laikytis tam tikrų taisyklių. Kalbant šių dienų aktualijomis – jau visai visai jausimės aktyvūs žmonės, tačiau dar valdžia spaus ir neleis judėti taip, kaip norėtume. Jupiteris pradės judėt retro, kas gali šiek tiek pristabdyti mūsų keliones, dvasingumą, kultūrą. Tarsi vėl ateina polinkis įnešti į visuomenę naujovių, permainų. Jupiteris judės link revoliucionieriaus Vandenio ženklo. Antra mėnesio pusė gali būti gana šeimyniška, norėsis aktyviai leisti laiką su šeima, artimaisiais. Ypač gali būti padidėjęs noras keliauti, todėl gerų jums atostogų! Kam kelionės, o kam mokslai, dvasingumas, todėl geros jums išminties formavimo!

Darbas. Geras laikas beveik visoms veikloms, tačiau daugiausiai: prekybai, tarpininkavimo paslaugoms, sandoriams, mokymams, logistikai, žurnalistika, intelektualinėms veikloms, kultūrai, dvasingumui.

Meilė. Meilės reikalai žada būti šeimyniški, jautrūs ir mieli. Gebėsite jausmus rodyti emocingai, nuoširdžiai. Norėsis jautrumo.

Užtemimas. Birželio 10d ±13h įvyks Saulės užtemimas. Kaip įtakos? Spręsti tau. Tiesiog daugiau dėmesio į save, ženklus, kokia ateina informacija į tave. Stebėti ir analizuoti. Mažiau reaguoti.

Įtemptesnės dienos: 5, 6, 7, 13, 14, 27.

Laisvesnės dienos: 1, 4, 11, 12, 19.

 Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Birželio Pamoka

Pradedu veiktiSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook