Gegužės horoskopas. 2021

2021 balandžio 30by Samantha Zachh0

Gegužė

Šis mėnuo žada prasidėti itin lėtai ir stabiliai. 4 planetos Jaučio Zodiako ženkle + Lilith. Jaučio energija suteiks vidinį poreikį viską praktiškai apskaičiuoti, įvertinti realiais faktais, noras gauti apčiuopiamos naudos. Tai stipriausiai vyraus pirmąją savaitę, tačiau Saulei esant susijungus su Uranu – vyraus prieštaringos energijos. Kaip ir noriu viską daryti lėtai, užtikrintai, pasiekti ilgalaikio rezultato, tačiau kažkas iš vidaus verčia mane keistis, daryti viską naujai, įdomiai, nestandartiškai. Kaip suderinti stabilumo, konkretumo ir staigių inovatyvių pokyčių energiją? Tai paprasta! Tiesiog atraskite kiekvienas savas sąsajas. Galbūt keičiasi jūsų finansiniai reikalai? Galbūt sugriovėte visą savo sukurtą stabilumą ir kuriate naująjį? Šiame periode aktyvesnis Lilith suteiks pagundų, galbūt kažką pirkti, naudoti, vartoti, turėti daugiau daiktų, siekti malonumo tik sau, gyventi labai patogiai ir gauti kuo didesnį komfortą.

Nuo antros savaitės jau energija pradės stipriau koncentruotis Dvynių energijoje. Venera, Merkurijus, nuo 21d ir Saulė. Tai itin komunikabilus mėnuo, kai norėsis ir tikrai gerai seksis bendrauti, keistis įvairia informacija. Geras mėnuo mokytis, ar mokyti, gal jau laikas mokytis astrologijos jūsų kasdienybei? Informacija gali būti gana lengvai įsisavinama. Gali būti produktyvus laikas prekiauti, sudarinėti sandorius. Ypač gerai gali sektis internetinė prekyba. Lūkesčiai nebūtinai bus patenkinti, tačiau blogai neturėtumėte jaustis. Nuo 14d Jupiteriui įžengus į Žuvų ženklą socialiniu kontekstu galime  pradėti palengvėjimą. Pradės ne tiek bandyti išsiskirti tam tikros visuomenės grupės, o daugiau pradės rūpintis viena kitomis. Socialiniai galimai įsivyraus lengvesnė ir minkštesnė energija. Lilith “nepasislėps” visą mėnesį ir vis gali sukelti įvairiausių pagundų, gėdos jausmo ir kitokių keistų, juodų minčių.

Visą mėnesį aktyvumas gali būti gana sunkokai įgyvendinimas. Nebus ugnies stichijos, o Marsas keliaus Vėžio ženkle. Jei norėsite gana aktyvių veiklų, idėjų generavimo, stiprios motyvacijos, iniciatyvumo – stiprios pagalbos iš aplinkos nesitikėkite. Bandykite išnaudoti kitą energiją – mąstykite, dirbkite, mokykitės.

Darbas. Geras laikas prekybai, tarpininkavimo paslaugoms, sandoriams, mokymams, logistikai, intelektualinėms veikloms. Itin plačiai plėstis dar gali pritrūkti energijos, tačiau mažesne aprėptimi sektis turėtų gana gerai.

Meilė. Meilės reikalai žada būti lengvi, paprasti, nenorėkite iš meilės reikalų rimtumo ir sunkių temų narpliojimo. Bendraukite paprastomis temomis, eikite pramogauti, būkite linksmi.

Įtemptesnės dienos: 3, 4, 11, 26.

Laisvesnės dienos: 15, 16.

 Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Gegužės Pamoka

Viskas lengva, paprasta ir gerai suprantamaSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook