Liepos horoskopas. 2021

2021 liepos 1by Samantha Zachh0

Liepa

Šio mėnesio pirma savaitė žada prasidėti šiek tiek įtemptai. Urano, Saturno ir Marso įtampa neleis ramiai pasibūti, gali sukelti permainų, staigių pokyčių, griūčių. Daugiau viską vertinkite, analizuokite prieš darydami. Aistra veikti gali būti labai didelė, tačiau stiprus Merkurijus gali padėti įjungti loginį mąstymą. Intelektas gali gerai veikti, kai gebėsite priimti informaciją, ją apdoroti ir dalintis ja su kitais. Galite sėkmingai prekiauti ir didesniais kiekiais, apimtimis. Antroji savaitė bus kiek ramesnė, nors aistringumas niekur nedings. Daugiau vyraus Vėžio energija, kai norėsis šiltesnio ir draugiškesnio bendravimo. Galimai norėsite būti su savo artimaisiais namuose, daugiau užsiimti buitimi, šeimyniniais santykiais.

Antroji mėnesio pusė gali įnešti vėl sumaišties. Gali būti sunkiau išreikšti ir parodyti save. Ypač kūrybiškai, draugiškai ir taip, kaip norisi, taip kaip teikia malonumą. Gali jaustis spaudimas iš aplinkos. Vis dar trečiąją savaitę vyraujanti stipri aistra išliks ir labai norėsis plačiai būti panaudota. Tai gali sukelti neišsipildžiusių lūkesčių dužimą. Tačiau jei pasistengsite veikti išmintingai, su įkvėpimu – padaryti galėsite gana daug. Neleiskite, kad visokiausios blogos mintys ir jausmai užtemdytų jūsų gebėjimą jausi malonumą, kurti grožį. Kūrybinis potencialas gali būti persmelktas logika ir tam tikrais apmąstymais. Norėsite kalbėti ir rodyti save karališkai, bus svarbu, kad jus išgirstų..

Originalus ir ekstravagantiškas Saturnas šį mėnesį daugiausiai bandys apriboti kūrybišką veiksmingumą. Uranas bandys padaryti savo tvarką – vis norės permainų senoje disciplinoje. Svajoklis Neptūnas visą mėnesį suteiks žavesio ir įkvėpimo. Plutonas minimaliai panervins Saulę, suteikdamas dirglumo saviraiškai ir pasitikėjimui savimi, tačiau bendrai Liepos mėnesį gali duoti ir daug galingos teigiamos energijos, kas leis pajausti situacijų magiškumą, galią.

Darbas. Didelių trukdžių darbinei veiklai neturėtų būti, nebent jūsų veikloje daug veiksmo, kūrybiškumo.

Meilė. Meilės reikalai žada būti aistringi, labai aistringi ir žaismingi.

Įtemptesnės dienos: 4, 10, 23, 25, 26, 31.

Laisvesnės dienos: 9, 28, 29,

 Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Liepos Pamoka

Įvaldau savo aktyvumąSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook