Birželio horoskopas. 2022

2022 birželio 3by Samantha Zachh0

Birželis

Birželio mėnesis žada būti tikrai labai ryškus gebėjimu suteikti kokybės, žinoma, jei išmokstama atitinkamą energiją įvaldyti. Marsas bus savo Avino ženkle, o tai suteiks daug kokybiško aktyvumo ir dinamikos. Venera keliaus per vieną iš savo ženklų – Jautį, tai suteiks kokybiškų materialių poreikių tenkinimo, noras jaustis saugiai, komfortabliai ir patirti gyvenimo malonumą pilnatvėje. Merkurijus bus taip pat savo valdomam Dvynių ženkle! Ne tik aktyviai veiksmite, sieksime malonumo, bet ir gerai logiškai mąstysime, kaip visa tai pasiekti. Šiek tiek gali apkartinti situacijas Lilith, kai pradės lįsti įvairūs giminės, šeimos ir tautos nemalonūs praeities šešėliai.

I pusė

Marso ir Jupiterio jungtis pirmą savaitę bus ryškiausia. Norėsis itin aktyviai ir plačiai veikti, inicijuoti prasmingus darbus, galbūt net padėti visuomenei, tapti tokiu guru, kuris rodo savo pavyzdžiu, drąsa ir ryžtingumu. Aktyvumas bus maksimalus ir jis gali pasireikšti dviprasmiškai. Galite padaryti daug gerų darbų dideliu mastu, o gali agresija ir smurtas paplisti dideliu mastu. Veiksmai bus aktyvūs, kokykiški ir greiti pagal jūsų turimą tikslą siekimą. Pasklis galimybė didesnei konkurencijai, ryžtui, tačiau kartu ir agresijai. Negatyviausiai gali įtakoti baimės, užvaldžiusi nesuvaldoma aistra, noras kerštauti, atitaisyti praeities klaidas, ar prisiminus praeitį, už tautą, už tėvynę, protėvius. Praeities šešeliai gali sukelti agresiją, todėl valdykite tai, jog gebėtumėte kokybiškai veikti. Merkurijus pirmą pusę bus Jaučio ženkle, todėl mąstysite praktiškai, kaip gauti materijos. Link mėnesio vidurio Venera vis labiau artės prie Urano. Tai revoliucija Veneros temose: meilė, santykiai, partnerystė, sandoriai,  grožis, finansai, malonumas, aistra, hobiai, vertybės. Tam tikras pokytis turi įvykti. Galbūt atrasite naujų hobių, galbūt pasikeis jūsų skonis, stilius. Galbūt pradėsite harmoniją ir komfortą atrasti visiškai kituose dalykuose. Tai labiausiai turėtų jaustis mėnesio viduryje. Atkreipkite dėmesį į unikalų grožį, nestandartinius hobius, inovatyvius santykių modelius. Šiuo periodu gali gerai integruotis NFT  (internetinis menas), nes tai Venera (grožis, mada) ir Uranas (technologijos, internetas), jei jam lemta būti ateitimi. Karminio mazgo jungtis rodo, jog Veneros ir Urano jungties metu turi įvykti tai, nuo ko nepabėgsime.

Neužteks tiesiog tradicinio marketingo. Saulė, Uranas ir Šiaurinis mazgu kartu darys tam tikras permainas ir naujoves. Būtinas visas pasauliui revoliucijas. Gal tai finansų rinkoje, gal ekologijoje, gal technologijos srityje. Reiktų savyje ieškoti unikalumo, originalumo ir naujų saviraiškos būdų. Šis periodas gali būti sudėtingas Jaučio energijos turintiems žmonėms. Tai gali būti naujas gyvenimo etapas, kai reikia išmokti gyventi naujai, nesilaikyti įsikibus senų dalykų, įpročių ir senos komforto zonos. Labai tikėtina, jog visus savo daromus veiksmus norėsite padaryti idealiai, tobulai ir kartu meniškai. Tai šiek tiek apsunkins jūsų tikslų pasiekimą. Kartais jūsų veiksmai galės jus “nunešti” visi ne ten, kur reikia. Tačiau tai bus trumpai, iki kol Marsas įžengs į savo valdomą Avino ženklą.

II pusė

Merkurijus antrą pusę bus savo ženkle – Dvyniuose. Tai gana geras laikas prekybai, marketingui – žmonės bus linkę pirkti akimirksniu, tiesiog reikia juos paveikti staigiai, greitai, gražiai – pagauti “ant malonumo”. Marsas bus vis dar Avine, tačiau ne tiek prasiplėtęs, kaip mėnesio pradžioje. Kokybiškai veikti, išdrįsti, rizikuoti galėsite mažesniu mastu. Venera 23d. pereis į Dvynių ženklą ir bus paprasčiau ir lengviau priimti permainas, kurios įvyko Veneros temose. Galite daugiau skirti dėmesio linksmiems, laisviems ir nepriklausomiems hobiams, veikloms. Blogiausia mėnesio energija kaupsis pačiame gale. Kai Saulė bus Vėžio ženkle, o ten bus susikaupę daug karminės energijos. Perteiksiu ją per metaforą, tik pradžioje supraskite, kokios temos yra Vėžio energijoje: šeima, namai, buitis, motinystė, giminė, protėviai, tėvynė, tauta, psichologija, emocijos, rūpestingumas, pasąmonė, praeitis. Įsivaizduokite medį. Jis auga, matosi jo kamienas, lapai, vaisiai. Šaknų jūs nematote. Bet jos yra. Neaišku kokios, gal ne tik šio medžio šaknys, gal sveikos, gal kažkur pradėjo būti. Gal išvis kažkas iš požemių kesinasi į tas šaknis. Visa tai po žeme, nematoma. Vat iš tų žemių ir kas yra po žeme yra pradės lįsti visokie “kirminai”. Iki šio laiko pasistenkite pradirbti naudojant psichoterapines metodikas bent kiek išeina savo vaikystės skaudulius, jausti nuoširdų dėkingumą mamai ir tėčiui.

Darbas. Palanku labai įvairaus pobūdžio veikloms sektis gerai.

Meilė. Rami, nors kartu norintis naujovių, permainų. Gali būti netikėtų skyrybų arba naujo santykio lapo atsivertimo. Antroje pusėje bus svarbu jausti laisvę ir lengvumą santykiuose.

Įtemptesnės dienos: 12, 25, 29.

Laisvesnės dienos: 10, 26, 27.

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Birželio Pamoka

Meilės ir hobių išradingumasSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook