Gegužės horoskopas. 2022

2022 gegužės 4by Samantha Zachh0

Gegužė

Gegužės mėnesis žada būti aktyviai permainingas, daug susidarusių situacijų bus tarsi lemiamos, būtinos ir keičiančios tam tikras sritis iš esmės. Nuo balandžio 30d. atsivėrė užtemimų koridorius, kuris pasibaigs Gegužės 16d. Nereaguokite į situacijas tiesmukai – galimai už to kažkas slypi daugiau. Tyrinėkite gilesniu žvilgsniu. Šį mėnesį vyraus visos stichijos, o kai šiais metais taip trūko ugnies stichijos – ją pajaučiant norėsime aktyviai veikti, atsiradusią motyvaciją norėsis iškart įgyvendinti. Visą mėnesį Venera bus Avino ženkle, todėl sulauksime daug aistros, tačiau ne visuomet patenkintos. Norėsis užsiimti savo hobiais, mėgautis čia ir dabar – labai tinka aktyvios veiklos. Visą mėnesį Merkurijus bus retrogradinis, todėl intelektas bus daugiau nukreiptas į savo mąstymo analizavimą, galbūt daugiau mokysitės, nei mokysite.

I pusė

Merkurijus pirmą pusę bus savo ženkle – Dvyniuose. Tai gana geras laikas prekybai, marketingui – žmonės bus linkę pirkti akimirskniu, tiesiog reikia juos paveikti staigiai, greitai, gražiai – pagauti “ant malonumo”. Tik jis judės retro, todėl reikės gerai viską įvertinti, apmąstyti ne tik rinką, bet ir ko aš pats noriu, ką aš noriu parodyti rinkai. Neužteks tiesiog tradicinio marketingo. Saulė, Uranas ir Šiaurinis mazgu kartu darys tam tikras permainas ir naujoves. Būtinas visas pasauliui revoliucijas. Gal tai finansų rinkoje, gal ekologijoje, gal technologijos srityje. Reiktų savyje ieškoti unikalumo, originalumo ir naujų saviraiškos būdų. Šis periodas gali būti sudėtingas Jaučio energijos turintiems žmonėms. Tai gali būti naujas gyvenimo etapas, kai reikia išmokti gyventi naujai, nesilaikyti įsikibus senų dalykų, įpročių ir senos komforto zonos. Labai tikėtina, jog visus savo daromus veiksmus norėsite padaryti idealiai, tobulai ir kartu meniškai. Tai šiek tiek apsunkins jūsų tikslų pasiekimą. Kartais jūsų veiksmai galės jus “nunešti” visi ne ten, kur reikia. Tačiau tai bus trumpai, iki kol Marsas įžengs į savo valdomą Avino ženklą.

II pusė

Mėnesio antroje pusėje Merkurijus grįš į Jaučio ženklą ir  tuomet savo pirkėjus labiau pritrauksite su tikra praktiška reklama, naudinga informacija, juos domins finansinės temos. Marsas bus Avino ženkle ir norėsis itin aktyviai ir plačiai veikti, inicijuoti prasmingus darbus, galbūt net padėti visuomenei. Aktyvumas bus maksimalus ir jis gali pasireikšti dviprasmiškai. Galite padaryti daug gerų darbų dideliu mastu, o gali agresija ir smurtas paplisti dideliu mastu. Galimai norėsis padaryti itin daug idealizuotų veiksmų, tarsi savo svajonės link, tačiau nebūtinai – tai gali būti ir aklas sekimas kažko tokio, kas atrodo neapčiuopiama, tačiau žavi būtent tuo idealistiškumu. O kitiems tai galės pasireikšti noru išgelbėti viso pasaulio varguolius. Mėnesio gale Marsui įžengus į Avino ženklą – veiksmai pasidarys aktyvūs, kokykiški, greiti. Pasklis galimybė didesnei konkurencijai, ryžtui, tačiau kartu ir agresijai.

Darbas. Labiau norėsis savo veiklą praplėsti, gauti autoriteto, taip pat gali gerai sektis technologinės sritys arba atsinaujinti būtent naujai.

Meilė. Labai daug aistrų, norų, jausmų. Nereikalaukite iš partnerio čia ir dabar, išmokite palaukti. Tinka aktyvios kelionės su antra puse.

Įtemptesnės dienos: 9, 15, 28.

Laisvesnės dienos: 6, 23, 25.

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Gegužės Pamoka

Visko po truputį to, kas būtinaSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook