Diabetas išgydomas

2015 balandžio 9by Samantha Zachh0

 Diabetas išgydomas

Jei jūs sergate diabetu, tai jūs esate didžiausio baubo Farmacijos geriausias draugas. Ji smarkiai apgaudinėja žmones dėl daugelio ligų. Juk tai jų verslas. Turi kažkam reikėti skiepų, insulino, paprastų vaistų ir pan. Tačiau daug ligų mes galime įveikti patys.

Mes neprivalome priklausyti nuo tų milžiniškų farmacijos kompanijų. 90% diabetikų serga 2-os formos diabetu, kuris išsivysto gyvenimo eigoje. Tai įvyksta dėl prastos kokybės maisto, fizinio aktyvumo nebuvimo, gyvenimo būdo.  Jūs galite save išgydyti!

Taigi, vietoj pirkdami medikamentus, pradėkite gyti.

1-a diabeto forma, tai diabetas nuo mažų dienų. 2-os formos – įgautas gyvenimo eigoje.

I variantas (arba etapas 1).

Jei jūs maitinatės nesveikai: valgote daug keptų patiekalų, mėsą, žuvį, vartojate daug pieno produktų, saldumynų, alkoholio, rūkote, o vaisiai, daržovės, kruopos ir švieži maisto produktai yra maža dalis jūsų racione, tuomet siūlyčiau pradėti nuo 1-o etapo.

Patarimai išsigydyti 2-o tipo diabetą:

  • Sportuokite bent 30min per dieną. Galite leisti sau vieną dieną praleisti, bet ne daugiau. Nesvarbu ar bėgiosite, plaukiosite, žaisite tenisą ar joga. 30min fizinio aktyvumo suaktyvins jūsų kūne chemines reakcijas, pagerint kasos veiklą.
  • Nevartokite saldumynų. Jokių pyragaičių, tortų, bandelių ir šokolado. Pabandykite vartoti šiek tiek daugiau sveikų baltymų, nei visada.
  • Gerkite daug paprasto, geros kokybės vandens. Jis tikrai darbo stebuklus.
  • Jokio alkoholio ir tabako. Tai labai svarbus punktas.
  • Valgykite kuo daugiau neapdoroto maisto.

Dar galite į savo racioną įtraukti cinamoną. Buvo atlikti tyrimai, kurių metu diabetikams buvo duodami 2g cinamono per dieną. Po 12 savaičių jų cukraus kiekis kraujyje sumažėjo, sumažėjo ir riebalų kiekis organizme. Cinamonas tarsi imituoja insuliną organizme.

II variantas (etapas).

Žaliavalgystė. 80/10/10 dieta. Tai tokia mityba, kurioje vyrauja 80% angliavandenių (iš vaisių ir daržovių), 10% baltymų ir 10 % riebalų. Yra tikrai verta dėmesio knyga pasiskaitymui:

Mitybos formulė
Mitybos formulė

 

Vaisių dieta ne vieną diabetiką išgydė. Keli pavyzdžiai:

  • Moteris rašė dienoraštį apie savo kovą su diabetu, pereidama prie “vaisiavalgystės”.  [button link=”http://www.tashalee.org/” newwindow=”yes”] Tasha Lee blogas[/button]
  • [button link=”http://www.prevention.com/health/diabetes/how-cure-diabetes-food” newwindow=”yes”] Apie diabeto išgydymą[/button]
  • [button link=”http://www.healing-diabetes.com/healing-testimonials/” newwindow=”yes”] Apie diabetą ir vaisių, daržovių dietą[/button]

 

Ieškokite informacijos ir ją rasite.

Teisingo kelio pasirinkimo, sėkmės! 🙂

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook