Spuogai

Spuogai. Kaip atsikratyti akne

 

 

 

Visi jau žinome, kaip susidaro spuogai. Ir taip pat žinome, jog reikia gydyti ne simptomą, bet priežastį.

 

Akne susidarymas
Akne susidarymas

 

 

 

Dauguma medikų teigia, jog akne priežastis – hormonai. Spuogai kyla prasidėjus riebalinių liaukų uždegimui. Dėl sustiprėjusios riebalų liaukų sekrecijos išsiskiria chemiškai pakitę riebalai , kurie užpildo išsiplėtusias poras ir dirgina epidermį. Tačiau jie kalti būtų vien hormonai – tuomet visi, turintys riebią odą, būtų spuoguoti, bet taip nėra, tiesa?

Kita priežastis – toksinai, kurie patenka į limfą. Didžiausias skirtumas tarp žmonių, turinčių ir neturinčių spuogų žmonių, yra tas, kad neturinčių žmonių kepenys, inkstai ir limfinė sistema gerai išvalo organizmo toksinus, o spuoguotų žmonių – ne. Hormonų perteklių filtruoja kepenys, bet jei jų labai daug, nuo jų pertekliaus formuojasi dar papildomų toksinų. Arba kepenys blogai funkcionuoja. 

 

Gydymas fiziniame lygmenyje

Blogieji angliavandeniai ir krakmolas

Taigi dabar apie tai, kaip išgydyti akne fiziniame lygmenyje.

 • Vartoti kuo daugiau šarminių maisto produktų. Apie juos ČIA.
 • Nevartoti:  

1. Balto ar rafinuoto cukraus;

cukrus

2. Baltų miltų, blogųjų angliavandenių;

3. Paprastojo krakmolo (pvz: balti ryžiai);

 

 

4. Alkoholio;

 

 Alkoholis

Pavyzdžiai:

baltas cukrus, kukurūzų sirupas, vaisių sultys pakeliuose, saldainiai, pyragai, sausainiai, duona ar makaronai iš baltų miltų, gaivieji gėrimai, dauguma sausi pusryčiai – “kellogsai”, pienas, apdorotas medus, jogurtai, uogienės, šokoladas.

Žmogaus organizmas nėra pritaikytas valgyti bloguosius angliavandenius, cukrų, blogajį krakmolą.  Patys didžiausi aknes (spuogai) sukelėjai yra:

 1. Baltas cukrus;
 2. Balti miltai;
 3. Balti ryžiai;
 4. Gaivieji gėrimai;
 5. Alkoholis;
 6. Kukurūzų sirupas;
 7. Vaisių sultys iš pakelio.

Jokiais būdais nevartokit cukraus pataikalų, tokių kaip:

 1. Aspartamas;
 2. Splenda.

Aspartamas
Aspartamas

 

 

Stimuliuojantys produktai taip pat padidina  akne. Taigi, jokio kofeino. Jis didina cukraus ir hormonų kiekį.

 

Stresas. Dar vienas didelis kaltininkas, nes sugadina hormonų pusiausvyrą organizme ir to pasekoje pradeda lįsti spuogai.

Tokia dieta neapkrauna kepenų, joje mažai toksinų. Kuo daugiau valgote maisto, kurie sukelia toksinus organizme – tuo stipresnė akne.

 

Mėsa, pieno produktai ir spuogai

Mano supratimu mėsa ir pieno produktai nėra reikalingi žmogaus organizmui. Tačiau jei juos vartojate, pirkite tik iš patikimų pardavėjų ūkininkų. Vartokite tik ožkos pieno produktus ir nepasterizuotus. Kalbant apie mėsą, reiktų vengti raudonos. Pieno produktuose, kiaušiniuose, mėsoje, žuvyje ir begalė dirbtinių hormonų, antibiotikų ir kitų blogybių, kurių dėka tikrai atsiranda papildomi spuogai.

Mėsa ir pieno produktai
Mėsa ir pieno produktai

Aliejai ir actas

 • Visus aliejus pakeiskite kokosų aliejumi;
 • Vartokite omega – 3 turinčių produktų, kaip linų sėmenys;
 • Geras dalykas ir neapdorotas organiškas obuolių actas. Kiti netinka. Retkarčiais jo pavartoti.

 

Organų valymas

Labai naudinga, kai kankina spuogai, daryti žarnyno valymus. Taip išvalysit visus užsistovėjusius toksinus iš žarnyno. Tai labai svarbu. Yra daug būdų tai padaryti, vienas iš jų ČIA.

Taip pat svarbu kepenų valymas, tačiau vieno kart neužtenka. Reikia pilnai išvalyti kepenis nuo akmenų. Jie trukdo normaliai funkcionuoti kepenims, trukdo prafiltruoti toksinus, o kai jie patenka neišfiltruoti į kraują, tuomet tenka juos šalinti limfos pagalba per odą, o tai reiškia – spuogai.

Per pirmas procedūras išeina maži akmenukai, tuo tarpu didieji akmenys, užsistovėję ilgus metus, pasislenka ir dar labiau trukdo kepenims funkcionuoti, todėl reikia valyti kepenis tol, kol akmenukai išsivalys visi. 

Inkstų valymas yra daug paprastesnis, daug info internete.

 

Kepenų akmenys
Kepenų akmenys

Vanduo

Labai svarbus aspektas – vanduo. Gerti kiekvieną dieną kuo daugiau vandens. Ne distiliuoto ir ne iš krano. Tai turi būti išvalytas, filtruotas vanduo. Labai geros struktūros yra tirpsmo vanduo. Vanduo padeda geriau šalinti toksinus iš jūsų organizmo. O kai šlakai būna neišvalyti, juos pradeda šalinti per odą, tai ir vėl – spuogai.

Aptarėme visus kriterijus susijusius su akne atsiradimu, paremtu fiziniu lygmeniu. Taigi pereikime prie esminės priežasties, kuri leis atsikratyti akne visiems laikams, jei suprasite esmę.

Šiek tiek apie vandenį ČIA.

Gydymas energetiniame lygmenyje

Pačią didžiausią įtaką daro:

 1. Emocijos. Užspaustos, nuneigtos ir neišreikštos emocijos, tokios kaip: kaltė ir pyktis. Įsivaizduokite taip kaip šiukšlės, kurios kaupiasi viduje, jei jos neišmetamos, jos virsta toksinais ir kaupiasi organizme. 

  Šiukšlės
  Šiukšlės
 2. esu negražus”, ne tik išoriškai. Savęs nepriimama tokiu, kokiu esama. Tokia savęs neigimo energija kaupiasi organizme ir būna nepaleista, taipogi virsta toksinais fiziniame lygmenyje.

Šios emocijos energetiniame lygmenyje padaro kamščius, nes neigiamos neišreikštos emocijos užstringa, jos nėra “paleidžiamos” ir susidaro kamštis.  Toks energetinis kamštis sukelia kamščius, toksinus kūne. Juos pradedama valyti kuo greičiau, o kadangi pats didžiausias valymo organas yra oda – valoma per poras. Jos užsikemša – formuojasi inkštirai, spuogai.  

Pagalvokit apie tai, jei mes “nefiltruojam” savo neigiamų emocijų, mūsų fizinis kūnas taip pat negali normaliai filtruoti toksinų ir šalina juos per odą. Iš to pasekoje gauname kepenų disfunkciją ir akne. Kepenų sutrikimas yra pirmas požymis, jog užspaudžiate savo neigiamas emocijas. Spuogai – antras požymis.

Taigi, pirmiausiai ką turite padaryti: Pradėti nuoširdžiai save mylėti.

Antra: nustatyti, pripažinti ir išreikšti negatyvią emociją. Apie tai, kaip atsikratyti savyje užsistovėjusių neigiamų emocijų, apie kurias net patys nenutuokiam ČIA.

 

 

 

Šaltiniai: parengta pagal Teal Swan video youtube puslapyje.

 

 

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook