Vandenio charakteristika

SAU 20-VAS 18
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Galintys pasirūpinti ateitimi!

Geriausiai Vandenio savybės atsiskleidžia Urano ir Saturno, Neptūno energijose, kuriose vyrauja:

– Staigūs pokyčiai
– Inovacijos, perversmai, technologijos
– Disciplina, taisyklės, bet kartu ir kūrybiškumas
– Jėga, valia, judėjimas į priekį
– Ateitis

Vandeniai yra orientuoti į laisvę, nepriklausomybę ir pastovų judėjimą pirmyn, į ateitį. Jiems svarbu informacija ir bendravimas. Vandeniai kažkuo primena Ožiaragius, tačiau yra daugiau ekstravagantiški, daugiau reikia bendravimo, nei tikslo siekimo. Mėgsta naujoves, nori viską tobulinti, gerinti. Kartais Vandeniai gali nepastebėti Žmogaus/Žmonių, jų esmės, o labiau orientuotis į tam tikrą idėją, metodą, sistemą. Daugiau vadovaujasi protu, nei jausmais. Dažnas gali daug prižadėti, bet mažai padaryti. Patinka iliuzijos, fantazijos, perspektyvos. Dažnas turi gerų ir originalių idėjų, kurios sukelia teigiamus pokyčius visuomenei, ateičiai, sistemai, metodui.

Priešingas Vandeniui ženklas yra Liūtas. Liūtas visą kitų žmonių dėmesį nori nukreipti į save, savo Ego. Vandenis tuo tarpu kreipia į idėją, ateitį, komandą. Liūtui svarbu nuspręsti, Vandeniui – paskleisti. Liūtui čia ir aš, Vandeniui – ten ir visi. Liūtas priima sprendimą žaibiškai, Vandenis – priimdamas sprendimą taip nukrimsta į idėjos generavimą, kad gali pamiršti, jos reikia priimti sprendimą.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – URANAS, SATURNAS. Stichija – ORAS.

Vandeniai yra kilniaširdžiai ir pasirengę padėti. Jie tolerantiški, bet to paties reikalauja ir iš savo bičiulių. Savo energija jie nugali įvairias sunkias ligas ir sulaukia senyvo amžiaus. Tik kraujotaka ir medžiagų apykaita pridaro jiems rūpesčių. Vandeniai niekuomet nepasikliauna atsitiktine laime ar sėkme, jie pasitiki tik savo jėgomis. Nėra linksmesnio tipo po Saule, kaip žmogus – Vande­nis. Nepaisant to, jis vis bando šokiruoti savo draugus baisiu užsispyrimu. Nepasiduoda kitų vadovavimui. Nori būti laisvas, kiek jam tai bekainuotų.

Stiprybės: progresyvus, originalus, nepriklausomas, humaniškas.

Silpnybės: vengia emocinės išraiškos, temperamentingas, nelinkęs į kompromisus.

Patinka: būti su draugais, padėti, kovoti dėl priežasčių, intelektualūs pokalbiai.

Nepatinka: apribojimai, sulaužyti pažadai, vienišumas, nuobodžios situacijos, kai nesutinka su jais.

Vandeniui dažniausiai būna malonūs ir įdomūs pašnekovai, kupini įvairių netikėtumų. Deja, jie nelabai patikimi. Nors labai mielai išdėsto savo idealus, tačiau konkreti veikla sukelia sunkumų – daug pažada, bet mažai padaro. Todėl, nepaisant to, kad yra visų mėgiami, jie dažnai lieka vieniši. Konservatyvesniems žmonėms nepatinka Vandeniui būdingas revoliucingumas, dažnai palaikomas nebrandumu. Vandenis yra aktyvus ir pasižymi valia. Jis greitai pelno savo bičiulių simpatiją, nes yra jiems draugiškas. Jis nori įrodyti sau, kad gali viską padaryti. Kartais jis įsivelia į nuotykius, kurie jam dažniausiai baigiasi gerai. Jis atviras viskam, kas nauja. Šis žmogus supranta kiek­vieną, kuris, kaip ir jis, priešinasi. Tai pozityvi Vandenio nuostata, nenuteikianti prieš jį aplinkinių, jam esant opozicijoje. Humoras – stipri jo savybė. Vandenio žmonės noriai padeda socialiai silpniems. Santykiuose su žmonėmis jie parodo daug užuojautos. Gerai žinomas visiems jų grožio suvokimas.

Vandeniai dažnai paviršutiniškai vertina kitus žmo­ nes. Jie yra linkę aklai laikytis savo principų. Jie tarsi nuolat ieško progos pasiginčyti. Pervertindami save, jie drįsta imtis tokių dalykų, kurie jiems ne pagal jėgas. Savo malone jie savavališkai apdalina kiekvieną, kuris tik prisiekia jiems ištikimybę. Savo sprendimais jie kartais sunaikina tai, ką patys yra pasiekę. Jie gali tvirtai laikytis savo pažiūrų, nuostatų, nors ilgainiui jiems pasidarytų aišku, kad kitas sprendimas būtų geresnis, teisingesnis.

ESMĖ

Du žodžiai apie VandenįNEPRIKLAUSOMYBĖ, INOVATYVUMAS.

Pagrindinė Vandenio užduotis: KURTI ATEITĮ IR JOS PERSPEKTYVAS.

Svarbiausia Vandenio asmeninė vertybė: LAISVĖ.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook