Gruodžio horoskopas. 2019

2019 gruodžio 8by Samantha Zachh0

Gruodžio 1 – 15

Gruodžio mėnesis gali būti “šaltokas”, dėl daug planetų Ožiaragio ženkle. Pirmoje mėnesio pusėje ta pati Venera, kuri dar plius bus su Plutonu ir Saturnu tikrai malonumo ir aistrų mums gali nesuteikti. Romantinės kelionės vargiai ar bus kupinos meilės ir romantizmo. Vidinė mūsų aistra gali užgesti, sunkiau pajausti malonumą, pasitenkinimą tiek meilės reikaluose, tiek bendrai gyvenimu, savo hobiais. Trumpai tariant – malonumo gruodį rasti bus sunkiau.  Ypač iki gruodžio 17-18 dienos. Nebent jūs ryškūs karjeristai, materialistai – tuomet jums žymiai paprasčiau. Gruodis turi daug karmiškumo, t.y. nori kad mes suprastume savo klaidas, taisytume jas, bandytume kurti visiškai naujas savo gyvenimo įvairių sričių perspektyvas. Jupiteris, kuris mums turėtų suteikti prasiplėtimą ir sėkmę taip pat Ožiaragio ženkle suteiks tik susispaudimą. Tarsi reikia susispausti, kad galėtume sulaukti sėkmės. Šitoj vietoj mums gali padėti tik naujovės, inovacijos, buvimas nestandartiniu, greitos permainos ir nebijojimas jų. O Marsas Skorpione suteiks daug energijos ir noro veikti, tačiau ar tikrai išeis, kai tiek spaudimo? Kai tiek “šaltumo”? Tai bus visą mėnesį.

Gruodžio 15 – 30

Venera jau nutols nuo Plutono ir Saturno ir gali pradėti jaustis didesnis laisvės ir nepriklausomybės noras meilės reikaluose, finansuose ar tiesiog vidiniuose jausmuose. Saulės ir Jupiterio susijungimas suteiks norą skleistis, rodyti save visur, tačiau vėl gi – stiprus Ožiaragiškumas neleis jau taip plačiai ir sėkmingai parodyti save, savo sprendimus. Turime daugiau susikoncentruoti į strategijų kūrimą, savo minčių susideliojimą, prioritetų išskyrimą. Turite kurti strategiją, naujas perspektyvas. Naujuosius metus palanku švęsti namuose, su kuo daugiau giminaičių, itin artimų žmonių. Planuokite tai iš anksto, dėliokitės visas detales kruopščiai, nepalikite paskutinei minutei. Tai turi būti giminės susibūrimas, ryšys, tradicijos. Audringi vakarėliai su nepažįstamais žmonėmis – ne šiais metais.

Gruodžio Pamoka

Savo klaidų suvokimas, priėmimas pasekmių ir naujos strategijos.AVINAS

Avinams iš vienos pusės gal būti geras mėnesis, nes pavyks aktyviau rodyti save, rasti problemų priežastis, tik svarbu kapstytis “giliai”. Jūsų energingumas, veiksmai gali turėti materialių rezultatų. Iš kitos pusės reikės susitvarkyti su tvyraujančia stipria žemiška ir spaudžiančia energija, kuri gali nuslopinti jus. Turite nepamiršti, jog reikia ne tik veikti, bet ir apgalvoti, turėti nors kiek aiškesnią strategiją. Elgtis nepaviršutiniškai. Tuomet turėsite gerų rezultatų.

Veikiu holistiškai

JAUTIS

Jaučiams šis mėnuo gali būti dviprasmiškas. Kaip ir jiems tinkanti ir patinkanti žemiška stichija tiesiog tvyros ore, tačiau gali jaustis per daug spaudimo, sausumo, šaltumo ir gali būti ne taip malonu. Tie jaučiai, kurie siekia daugiau materijos ir praktiškumo – jiems bus paprasčiau. Tiem, kurie siekia malonumų ir pasitenkinimų – šiek tiek sunkiau. Jums gali reikėti keisti savo supratimą aplamai, kas yra smagu, gražu, faina ir jums patinkama.

Keičiu savo aistros suvokimą

DVYNIAI

Dvyniams šį mėnesį gali reikėti truputį nurimti, daugiau mąstyti, nei bendrauti ir komunikuoti. Jums reikia apsvarstyti, kokius gi pokyčius ruošiatės daryti, skleisti kitais metais? Kokia gyvenimo filofosija vadovausitės? Šiek tiek į save, ne į kitus. Tinkama pakeliauti ir pamąstyti. Pamąstyti apie savo vertybes, siekius, prioritetus. Pamotyvuokite save ir išsigryninkite.

Koncentracija į savo vertybes

VĖŽYS

Vėžiams mėnuo gali būti kupinas situacijų, su kuriomis reikės tvarkytis, gali kilti visokių netikėtų, nemalonių, galbūt net karminių. Reiktų stengtis išlaikyti balansą tarp namų, santykių ir darbo, karjeros, norų. Netingėkite veikti, būti aktyviems. Gali gana gerai sektis pajausti savo šeimos ir giminės problemas, pasikapstyti esmėje, veikti, kad tai išspręsti.

Aktyviai bandau laikyti balansą

LIŪTAS

Liūtams šis mėnuo gali būti gana ugningas, kaip ir jų charakteris. Pirma mėnesio pusė ramesnė, tačiau antrojoje gali kilti didelis noras būti visur pastebėtu, daryti visiems viską, rodyti, spręsti, veikti, strateguoti, galbūt net keliauti ir patirti nuotykių. Galimai galite sukurti gana sėkmingą savo tikslų strategiją kitiems metams. Pasikliaukite savimi, mąstykite plačiai ir į ateitį.

Kuriu kitų metų planus

MERGELĖ

Mergelės šį mėnesį gali jausti, jog trūksta analitinio mąstymo, logikos, gali būti sunku susikoncentruoti. Kaip ir norėsis gyventi sėkmingai, plačiai, spindėti, tačiau ne visai taip išeis kaip jums įprasta. Galbūt nuspręsite keistis, keisti savo aplinką, generuoti naujas vertybes. Gali atsirasti naujų idėjų, kurios nebūtinai bus paremtos protu. Leiskite sau panirti daugiau į mokslą, teorijas, svajonas, optimizmą ir platų požiūrį.

Susidėlioju vertybes

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms didžioji dali mėnesio gali būti šiek tiek gruboka, šaltoka, neemocionali, t.y. kitaip nei jie įpratę jaustis. Gali būti tikrai sunku jaustis gerai ir harmoningai. Daug spaudžiančios energijos, kuri norės jus keisti, įrėminti. Gali būti daug transformacijų būtent šį mėnesį, kurios atneš jums daugiau laisvės, nepriklausomybės, permainų ir šviežių požiūrių bei jausmų.

Išlaikau stiprybę ir discipliną

SKORPIONAS

Skorpionams šis mėnuo gali būti gana palankus, turint omenyje, kas aplinkui vyksta. Reikės būti aktyviems, stengtis, veikti, daryti daugiau nei mąstyti. Todėl pirmyn ir jokių pauzių. Pauzė gali būti tik tuomet, jei mąstysite apie savo svajones, ar norėsite pamedituoti, atsipūsti, pailsinti tiek fizinį, tiek dvasinį pasaulius. Gali būti daug nori veikti ir tikiuosi pavyks susitvarkyti su aplinkoje tvyrojančia grubia ir viską lėtinančia, spaudžiančia energija.

Veikiu aktyviai

ŠAULYS

Šauliai dar savo svajonių išsipildymo nemato, tačiau palanku daugiau strateguoti, komunikuoti apie tai. Galbūt net gauti naujų žinių, mokymų. Turite daugiau praplėsti savo ne tik pasaulėžiūrą, skatinti vertybes, bet ir užsiimti paprastu marketingu, stategavimu, analitiniu mąstymu. Būkite tarp žmonių, kalbėkite apie savo ir savo siekius. Motyvuokite juos paprasta ir prieinama informacija. Taip jie jus šį mėnesį supras geriau.

Komunikacija ir lengvumas

OŽIARAGIS

Ožiariagiams jei dar nebuvo, tai gali būti daug permainų, ar artėjama prie to. Energija šiuo metu yra “Ožiaragiška”, kad jūs turėtumėte tiesiog plaukti sėkmėje, tačiau ne taip viskas paprasta. Tai transformacijų metas, kai tie, kurie ilgai ir stropiai dirbo, sugebės išlaikyti harmoniją, o kiti – turės kurti naujus kelius. Energija gana dviprasmiška: itin spaudžianti, kas Ožiaragiams patinka, tačiau kaip sakoma, kas per daug – tas nesveika. Todėl būkite stiprūs ir priimkite ateinančias naujoves visose srityse.

Priėmimas, įžvelgimas naujovių

VANDENIS

Vandeniai gali jausti daugiau materialios energijos savo aplinkoje, ypač antrąją mėnesio pusę. Pirmoji daugiau ramesnė, tiesiog stebėti visą save supančią aplinką ir mąstyti apie savo galimus ir norimus veiksmus. Antroje pusėje jau galima aktyviai reikštis, mėgautis. Palanku meilei, tačiau tokiai laisvai ir nepriklausomai. Antrą mėnesio pusę daugiau skirkite dėmesio savo hobiams, maloniai veiklai, pramogoms, gal kelionėms, ar tiesiog tam, kas jums patinka. Truputį palepinkite save.

Išlaikau discipliną ir įsileidžiau emocijas

ŽUVYS

Žuvims mėnuo gali būti svajingas ir geras, jei sugebės atlaikyti aplinkoje tvyraujančią grubią energiją. Jei jums pavyks įsijausti į savo veiklas, svajones, mintis ir rasti/sukurti realų veiksmų planą, kaip tai padaryti – rezultatas tikrai gali būti produktyvus ir efektyvus. Gali viduje kilti įvairių “nešvarių” pagundų, su kuriomis tiesiog reikia tvarkytis ir neleisti užgožti jūsų minčių ir kūrybos. Venkite įvairių medžiagų, kurios gali sukelti priklausomybę.

Svajoju ir kartu kuriu materialų rezultatą

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook