Gruodžio horoskopas. 2021

2021 gruodžio 1by Samantha Zachh0

Gruodis

Gruodžio 4 d. – sekantis pilnas Saulės užtemimas Šaulyje. Užsibaigs užtemimų koridorius, kuris prasidėjo lapkričio 19d. Ar pavyko suprasti save giliau? Pasikeisti? Atsinaujinti? Galbūt patyrėte tokių situacijų, kurios tiesiog turėjo įvykti ir tai privertė pasikeisti. Bendrai gruodžio mėnesis bus visoms veikloms bus neutralus išskyrus Veneros temoms: meilė, jausmai, santuoka, moteriškumas, malonumas, grožis, patogus komfortas, kasdieniai finansai, hobiai, vertybės. Visą mėnesį Venera nepaliks Ožiaragio ženklo, o tai suteiks gana konservatyvų jausmų poreikį. Nenorėsite daug rodytis meilės, galimai daugiau jausite aistrą darbui, nei šiltus jausmus antrai pusei. Venera jungsis su Plutonu visą mėnesį – tai itin transformacinis periodas Veneros temoms. Kažkuri iš jų turi mirti ir atgimti naujai. Pašalinus visus nereikalingus aspektus prasidėti naujai kitomis spalvomis. Turite išsigryninti esmę ir koncentruotis ties ja. Jokių pašalinių veiksmų, tik tai, kas prasminga Veneros temose.

I pusė

Pirma mėnesio pusė pasižymi noru filosofuoti, mąstyti plačiai, gal apmąstymais apie keliones, o gal tiesiog daugiau kalbėti įvairiomis teorijomis, mažiau gilinantis į praktinius dalykus. Protas bus linkęs daugiau apimti bendrą paveikslą, nei smulkias detales. Įkvėptas savo idėjų gebėsite veikti gana drąsiai. Turėsite motyvacijos ir ryškių jėgų siekti savo tikslų, ypač dvasinių ar tokių, kurie jums turi tam tikrą prasmę. Nebus patenkinti visi lūkesčiai, tačiau nereiktų nusivilti. Stenkitės daugiau žvelgti į viską tarsi turite prasklaidyti rūką ir pamatyti viską, kaip yra iš tikrųjų.

Vidurys

Mėnesio viduryje gali pradėti kilti vidinė jėga daryti tam tikrus tokius veiksmus, kuriuos bus sunku logiškai suprasti kodėl norite daryti. Pojūtis, jog tam tikri gebėjimai atsirado iš kažkur, neaišku kur. Tiesiog pojūtis, jog tai mokate, nors seniau nemokėjote. Padidėjusi drąsa, ryžtas dėl savo dogmų ir pasaulėžiūros.

II pusė

Antra mėnesio pusė jau kvepės Ožiaragio ženklu – protas pradės mąstyti mažiau, bet produktyviau. Kalbėsite ir komunikuosite konservatyviau, dalykiškiau, galbūt norėsis protą užimti labiau darbiniais reikalais. Tik nepamirškite visai santykių, kad ir kaip jie nerūpės ir bus suspausti. Stenkitės juos atgaivinti į naują etapą. Nors intelektas veiks suspaustai ir griežčiau pagal taisykles ir planą – gebėsite gauti naujų idėjų, informacijos, teigiamų permainų. Bus potencialas prasiplėsti spaudimo energijoje. Ožiaragio energija turėtų veikti gana gerai – viskas vyks pagal planą išskyrus, vėl gi, Veneros temas. Jose vyks grubūs, griežti manipuliavimai, kai tiesiog įvyks tam tikros pabaigos. Gal grius santykiai, gal atgims naujai. Gal grius finansai, atgims naujai. Gal grius jūsų hobis, atgims naujai. Tai bus ir tam tikrų jūsų vertybių darbinėje sferoje transformacija.

Darbas. Gebėsite savo aistrą nukreipti į darbą, planą, strategiją. Darbai eisis gerai.

Meilė. Visą mėnesį meilės reikalai gali būti gana sausoki, šaltoki. Norėsis rimtumo, brandos, tam tikros pabaigos ir naujos pradžios. Nerodysite jausmų ir meilės jausmingai.

Įtemptesnės dienos: 7, 8, 17.

Laisvesnės dienos: 25-27, 30.

 Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Gruodžio Pamoka

Meilės ir santykių transformacijosSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook