Sausio horoskopas. 2022

2022 sausio 2by Samantha Zachh0

Sausis

Sausio mėnesis žada būti labai santūrus, atsakingas. Beveik visos sritys bus ganėtinai užspaustos, nors Jupiteris bus vienintelis, kuris bandys įnešti bent kiek jausmingumo ir dvasinių vertybių. Brandi metų pradžia. Vyraus disciplina, nors norėsis kartu laisvės ir nepriklausomybės. Jausis veiksmų stoka, tarsi nepavyksta inicijuoti, išdrįsti.

I pusė

Pirmoje mėnesio pusėje daugiausiai gali vyrauti meilės, hobi ir finansų temos. Tačiau tai nebus jausmų bangos, tai daugiau neišspręstų situacijų atidėliojimas, tarsi santūrus atsitraukimas, todėl jausite palengvėjimą. Gruodžio mėnesį Veneros ir Plutono sąjunga galėjo sukelti labai daug transformacijų meilės, grožio, finansų, hobi ir komforto temoms. Nuo Sausio mėnesio Venera pradeda judėti retro judėjimu toliau nuo Plutono, tarsi situacijos atsitraukia, padaroma pauzė. Kas šiuo metu svarbu? Pažiūrėjimas į situacijas iš šalies, apmąstymas savo veiksmų, norų, jausmų. Ožiaragio energija nesuteiks mąstymo jausmais, tai daugiau bus planas, strategija, pliusų – minusų dėliojimas. Ar tai gerai? Manau, meilės reikaluose tai tinka retai. Venerą tikrai norėsis išnaudoti, t.y. jausti komfortą, mėgautis hobiais, meile, tačiau tai bus sausokoje jausmų išraiškoje. Daugiausiai gali dominti finansų tema.

Protas šiuo periodu taip pat mąstys labai konservatyviai, nors jausis poreikis galvoti originaliai. Tai reikės suderinti – mąstau unikaliai, inovatyviai, disciplinuotai, planuotai, priimu naujoves ir bandau iš jų sukurti ilgalaikį planą. Mažiau kalbėsite, nes norėsis pasakyti esmę, nenusikalbėti, nepasakyti kažko per daug, arba tiesiog suprasite, jog kiti jūsų nesupras, tai kam be reikalo eikvoti savo energiją bereikšmėms kalboms. Pardavimų sritis turi būti labai gerai suplanuota, be rizikų. Kitu atveju gali būti staigių nemalonių praradimų. Ypač internetu. Ką reikia daryti? Turėti naujovišką, bet labai struktūrizuotą strategiją. Tuomet viskas bus gerai. Nepasiduoti greitoms permainoms, tačiau ir neužkerpėti senose taisyklėse.

II pusė

Antroje mėnesio pusėje gali jausti, jog tarsi prasideda naujas etapas, daug ką tikrai palikote praeitais metais galutinei mirčiai. Vienintelės meilės, hobi ir finansų temos dar lieka neužbaigtos spręsti. Norėsis daugiau kalbėti, rodyti save per komunikaciją, dalintis santūria, atsakinga informacija, kuri gali sudominti kitus, nes yra naujoviška. Galimai pats atrasite jums nepriimtinos seniau, tačiau dabar įdomios informacijos. Ši mėnesio pusė kiek ramesnė, daugiau reikalaujanti permąstymo, nei veikimo. Tik paskutinę mėnesio savaitę Marsui įžengus į Ožiaragio ženklą, gali aktyviau pradėti judėti jūsų planai, kurie bus vykdomi disciplinuotai.

Darbas. Gebėsite savo aistrą nukreipti į darbą, planą, strategiją. Darbai eisis gerai.

Meilė. Jausis palengvėjimas, tarsi šiek tiek šviežio oro gūsis atpūtė. Gilius jausmus išjausti bus sunku.

Įtemptesnės dienos: 3, 4, 11, 14.

Laisvesnės dienos: 6, 12.

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Sausio Pamoka

Viską permąstau stebėdamas iš šaliesSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook