Lapkričio horoskopas. 2021

2021 lapkričio 4by Samantha Zachh0

Lapkritis

Šis mėnuo gana įdomus savo intriguojančiomis situacijomis. Lapkričio 19 d. laukia pirmasis dalinis Mėnulio užtemimas Jautyje, kuris pradės užtemimų koridorių. Gruodžio 4 d. – sekantis pilnas Saulės užtemimas Šaulyje. Tai suteiks intensyvesnės energijos, kai reikės daugiau gilintis į vidinius procesus, nei į išorinius, materialius. Plius bus tikrai stipri Skorpiono energija, kuri sieks traukti į viešumą viską, kam laikas pasirodyti ir transformuotis, mirti.

Pirma Skorpioniškoji mėnesio pusė bus reikalaujanti permainų, naujovių. Labai svarbu atsikratyti tai, kas nereikalinga. Galbūt pasidarykite namuose generalinę tvarką, nors labiau reiktų ją pasidaryti savo galvoje. Merkurijui ir Marsui esant Skorpione suteiks šiam periodui gana intensyvių energijų, kai norėsis kovoti, elgtis ryžtingai, kalbėti tiesiai šviesiai be užuolankų. Tarsi šiek tiek norėsis suteikti skausmo tiek sau, tiek kitiems, jog pagaliau kažkas įvyktų, teisybė nugalėtų, padarytumėte tai, ką seniai norėjote. Jei nepasiduosite negatyvioms mintims ir baimės – gebėsite pajausti savyje stiprybę ir galią. Gebėsite išspręsti sunkias problemas, nes būsite kupinas jėgos, valios ir norėsite žūtbūt viską padaryti. Gali dominti ezoterika, mistika, darbas su savo giliausiais pasąmonės sluoksniais. Suaktyvės seksualinė, kriminalinė energija. Kalbėsite šiek tiek grubiau, kaip minėjau pasakydami apie tai, ką sakėte, jog tylėsite amžinai. Savo veiksmais, ryžtu, drąsa, komunikacija ir mąstymu tiesiog kelsite viską į paviršių.

Antra mėnesio pusė – užtemimų koridoriaus energija. Ryškus aktyvumas gali šiek tiek nuslūgti, galimai elgtis norėsis kiek ramiau. Daugiau veiksite kuriant tobulumą, norint pajausti teigiamas emocijas. Gali kilti noras keliauti, patirti naujų potyrių ar tiesiog kažko gauti į savo gyvenimą naujo, plataus. Nebus lengva to gauti greitai ir taip, kaip norisi. Galimai situacijos formuosis taip, jog keisite savo pasaulėžiūrą, mąstysite, filosofuosite garsiai išreikšdami savo įsitikinimus. Neleiskite, jog emocijos užimtų pirmą vietą, analizuokite, vertinkite, siekite dvasingumo naudojantis visais savo pojūčiais. 18 – 19 dienomis nedarykite rimtų darbų, nepriimkite svarbių sprendimų.

Darbas. Dirbti daugiau reiktų su savim, nei koncentruotis į darbinę veiklą.

Meilė. Visą mėnesį meilės reikalai gali būti gana sausoki, šaltoki. Norėsis rimtumo, brandos. Nerodysite jausmų ir meilės per daug jausmingai.

Įtemptesnės dienos: 18, 19, 25.

Laisvesnės dienos: 8.

 Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Lapkričio Pamoka

Gilios transformacijosSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook