Gruodžio horoskopas. 2022

2022 lapkričio 30by Samantha Zachh0

Gruodis

Paskutinis šių metų mėnesis… Kokios energijos vyraus? Tai bus darbštus, aktyvus, protingas mėnuo – labai įvairiapusiškas.

Pirmą savaitę Merkurijus su Venera bus vis dar Šaulyje ir norėsis prasmingai kalbėti, filosofuoti, užsiimti savo mėgstamais hobiais, kurie neša vertę. Tam reikės vidinės motyvacijos. Kad jumyse užsidegtų ugnelė. Po pirmos savaitės ugnelė užges. Įsijungs disciplinos ir atsakomybės energija. Galimai mažiau laiko skirsite savo hobiams, santykiams, moteriškiems reikalams. Norėsis daugiau kokybės, efektyvumo, o ne svajokliškų filosofavimų. Lygiai tą patį sakys protas: “Geriau mažiau, bet su realiu rezultatu”. Protas bus linkęs jus skatinti užsiimti praktiškais darbais, karjera ir tobulėjimu. Ne malonumai, o darbas. Pastangos, kurios gali atnešti malonumą. Antroje mėnesio pusėje jei prie savo dedamų pastangų sugebėsite priderinti naujoves, permainas, inovacijas – rezultatai bus puikūs. Tai galimi rezultatai pardavimų, konsultavimo, grožio srityse. Sugalvokite įdomias taisykles, nenuobodžią discipliną.  Gruodžio 21d. Jupiteris vėl įžengs į Avino ženklą. Su nauju aktyvumu visuomenėje gali pradėti vykti įvairaus pobūdžio judesys. Gal kovingumas, gal iniciatyvumas, drąsa, rizikingumas. Tiesiog nesinorės sėdėti ir nieko nedaryti. Reikia mėginti ir išdrįsti.

I pusė

Galite jausti didesnį nepasitenkinimą, kad jūsų neklauso, nevertina. Kad nepavyksta būti autoritetu, kurio klauso. Pamėginkite savyje tiesiog jausti, jog jūs jau toks esate. Esate gausoje. Pirmą savaitę tai jausis stipriau, o vėliau tiesiog norėsis mažiau svajoti, daugiau daryti. Gali būti noras bėgti. Protingai, bet bėgti, lėkti. Atrodytų, taip niekur ir nenubėgate, bet vis tiek to norisi. Reiktų stengtis save rodyti per veiksmą, aktyviai. Įvertinti savo veiksmus ir daryti, net jei bus daug kliūčių tam. Gali būti noras ant savęs pykti, kai nepavyksta kažko pradėti, išdrįsti – būkite sau švelnesniu. Idėjų galite turėti daug ir veikite kaip išeina, nepykite ant savęs. Marsas bus Dvyniuose, todėl veiksmus norėsite apgalvoti, įvertinti, paremti logika.

II pusė

Šventinis laikotarpis gali būti gana įdomus. Ne iš smagumo pusės, bet iš suvokimų, situacijų. Tarsi gali atsiverti tikrai gilūs suvokimai, o gali kažkas ir pasibaigti, kas nereikalinga. Per šventes kalbėkite tiesiai šviesiai, pradėkite diskusiją apie rimtus ir svarbius dalykus, o ne tiesiog pokalbiai apie orą. Žinoma, reiktų šiek tiek ir neperspausti su savo kandžiais žodžiais.

Darbas. Gali gerai sektis pardavimų, konsultavimo, grožio sferos, projektai, visuomeninės veiklos. Iš esmės palanku beveik visoms veikloms.

Meilė. Konservatyvumas santykiuose. Kalbėtis norėsis, tačiau konkrečiai ir prie reikalo, o ne ratais kvadratais apie seilę meilę. Dėkite pastangas į santykių temą. Atsakingai rinkite žodžius.

Įtemptesnės dienos: 1, 11, 13.

Laisvesnės dienos: 6, 10, 15.

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Gruodžio Pamoka

Ar moku suderinti viską visaip?Kopijuoti kodo fragmentą

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook