Kuo numerologija tau gali būti naudinga?

2022 gruodžio 22by Samantha Zachh0

Numerologija yra pseudomokslas apie skaičius,  kai analizuojama sąsaja tarp skaičiaus ir tam tikro įvykio. Tai yra ryšys tarp jų abiejų. Skaičiaus reikšmė ir santykis tarp skaičiaus ir įvykio. Skaičiai sudaro pagrindinį raktą į visą numerologijos teoriją ir sampratą. Kaip priedas yra raidės, abėcėlė, kurių dėka galima praplėsti numerologijos metodikas ir apskaičiuoti žodžio energiją.

Kaip jau minėta, skaičiai sudaro pagrindinius numerologinius vienetus, numerologija priskiria skaičius žmonių elgesiui, situacijoms. Trumpai tariant, kiekviena Visatoje esanti energija, turi savo simbolinę skaičiaus reikšmę. Tai gali būti ir skaičių kombinacija. Kodai. Individas ir dominuojantys asmenybės bruožai, samprotavimai, simpatijos ir antipatijos, sveikata, beveik viską valdo ir įtakoja individui skirtas skaičius, skaičiai.

Taigi, kokia numerologijos nauda jūsų gyvenime?

Numerologija padeda priimti teisingą sprendimą.
Analizė, atlikta naudojant numerologijos metodikas, padeda priimti teisingus sprendimus ir pasirinkimus jūsų gyvenime. Dažnai gali būti sumišęs, nežinoti kaip priimti sprendimą ir kaip judėti į priekį, kuris variantas tau yra tinkamas,  kuris tau, kaip asmenybei, labiausiai tinka. Gavęs numerologinę analizę apie save, gali padaryti savo gyvenimą daug malonesnį ir patogesnį. Tiesiog tampa aiškesnė paties energija, geriau jauti, kuris sprendimas yra Apie Tave.

Numerologijos pagalba galiu giliau suprasti, kas aš esu.
Gyvenimo kelio skaičius ir gimimo dienos skaičius numerologijoje parodo mano dominuojančius asmenybės bruožus, stipriąsias ir silpnąsias puses, sunkumus ir sėkmes  su kuriais galiu susidurti per savo gyvenimą,  Tai taip pat man gali padėti suprasti karjeros pasirinkimą ir geriausią būdą vadovauti savo gyvenimui. Numerologija padeda atitinkamai planuoti savo gyvenimą ir taip pat leidžia man gyventi geriausią jo versiją. Jei stengiuosi ir dirbu su savimi.

Numerologija gerina mano santykius ir padeda juos tobulinti.
Numerologija padeda suprasti mano artimųjų poreikius ir norus, nes galiu geriau juos pažinti. Kai geriau pažįstu kitą žmogų – galiu pagerinti ir santykius. Numerologija taip pat padeda išsiaiškinti, koks mano santykių tikslas, energija ir užduotys partnerystėje.

Numerologija padeda suprasti savo gyvenimo tikslą.
Kai turiu prieš save numerologinę analizę – matau bendrą savęs vaizdą. Kokios energijos vyrauja manyje, kokios pamokos? Kas man gali būti svarbu suvokti? Tai padeda geriau nuspręsti, kokį tikslą man formuoti. Geras numerologas nenurodinės jums, koks tas tikslas turėtų konkrečiai būti. Tai labiau gairės, pagal kurias jūs pats sprendimą priimate.

Numerologija padeda plėsti verslą ir netgi siekti karjeros tikslų.
Numerologija padeda pasirinkti tinkamą verslo investicijų ir sandorių pasirinkimą, taip pat įmonės pavadinimą, biurą, produktus ir visa kita, kas susijusi su jūsų verslu. Pvz.: koks mano įmonės pavadinimas labiau dera su mano veikla? Apskaičiuoti įmonės pavadinimo energiją padeda būtent numerologija.

Karminė numerologija padeda suprasti savo karmines pamokas.
Tai tarsi scenarijus, kurį ištaisyti atėjai. Klaidos ar sritys, kurias reiktų patobulinti, nes pats taip pats pasirinkai. Karminė analizė padeda suprasti, kodėl galimai tam tikros situacijos formuojasi, nors atrodytų “Kodėl?”. Karminė analizė suteikia vaizdą praeito gyvenimo, kurios mano gyvenimiškos situacijos buvo silpniausios, kur padaryta daugiausiai klaidų.

 

Numerologinė analizė: https://zachh.lt/paslauga/numerologine-analize/

Karmos analizė: https://zachh.lt/paslauga/karmos-analize/

Numerologijos mokymai online: https://zachh.lt/paslauga/numerologijos-mokymai-pagrindai/

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook