iHerb – pigūs maisto papildai. Gauk nuolaidą!

2017 gruodžio 28by Samantha Zachh0

 

iHerb – pigūs maisto papildai. Gauk nuolaidą! Nerandante Lietuvoje gerų, pigių, veganiškose kapsulėse maisto papildų? iHerb yra nuostabi JAV internetinė parduotuvė, kurioje perku maisto papildus. Tiesa, yra keletas sunkumų. Tai JAV internetinė parduotuvė, o tai reiškia tam tikrus apribojimus. Šiandien pateiksiu detalią instrukciją, kaip pigiai apsipirkti.

 

KĄ TURĖTI?

Pirmiausiai ką turite turėti – banko kortelę, su kuria galima būtų apsipirkti internetinėse parduotuvėse. Tai gali būti ir virtuali kortelė.

 

KAIP PIRKTI?

Įeinate į iHerb parduotuvę ir renkatės norimus produktus. Produktų yra tikrai labai daug, įvairių gamintojų, daug produktų su vegetariškomis kapsulėmis, gana dažnos nuolaidos, aiškiai nurodytos sudėtys.

Pasinaudokite nuolaidos kodu SAM6586 ir gaukite 5% bet kada. Galite tiesiogiai užeiti į puslapį, kur nuolaidos kodas, jau bus krepšelyje: IHERB

 

APRIBOJIMAI SIUNČIANT Į LIETUVĄ?

 

Jeigu pirkinių suma viršys 22€ (pristatymo mokestis neskaičiuojamas) – siunčiant siuntą į Lietuvą bus taikomi papildomi mokesčiai:

 

  • Mūsų šalies 21% PVM
  • Muito mokestis. Siunčiant per privačias kurjerių tarnybes, kaip UPS, TNT, DHL ar Fedex – teirautis asmeniškai jų. Gaunant paprastu paštu – 8.69€ mokestis už siuntos pateikimą muitinei.

 

Platesnę informaciją apie muitų skaičiuoklę galite rasti čia: http://www.muitai.lt/lt/skaiciuokle

 

Dėl paties muito mokesčio kainos, platesnė informacija čia: https://www.post.lt/lt/apie-mus/naujienos/kada-apmokestinamos-pasto-siuntos-treciuju-saliu 

 

Labai išsamus paveiksliukas dėl Lietuvos pašto muito (Lietuvos paštas pateikia blogos kokybės nuotrauką, galite bandyti didinti ją, taip geriau pavyks perskaityti ČIA ):

 

MOKESČIAI SIUNČIANT Į LIETUVĄ IKI 22€?

 

Jeigu jūsų prekių suma neviršys 22€ sumos – nebus taikomas nei PVM, nei Muito mokesčiai Lietuvoje. Mokėsite tik už prekes ir pristatymo mokestį. Pavyzdžiui, tokiu atveju mokesčių mokėti nereikės, nes prekių suma neviršija 22€ ir nesvarbu, jog bendra suma 22.92€. Pristatymo  kaina nesiskaito:

 

 

KIEK KAINUOS PRISTATYMAS?

 

Įsidėję norimas prekes į krepšelį pasirinkite pigiausią pristatymo būdą – Delivery Local Post (paprastu paštu), dažniausiai jis bus apie 2 – 4€. Pristatymo terminas rašomas prie kainos, dažniausiai apie 1-2 savaitės.

 

 

IHERB – PIGŪS MAISTO PAPILDAI. GAUK NUOLAIDĄ!

 

Pasinaudokite nuolaidos kodu SAM6586 ir gaukite 5% bet kada. Galite tiesiogiai užeiti į puslapį, kur nuolaidos kodas, jau bus krepšelyje: IHERB

 

Turite klausimų? Klauskite – atsakysiu.

Sekite FB – https://www.facebook.com/iherbSAM6586/

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook