Grybelis organizme. Kaip kovoti su šiuo parazitu?

2017 gruodžio 29by Samantha Zachh0

3  būdai

Grybelis organizme. Kaip kovoti su šiuo parazitu? Jeigu grybelis jau yra jūsų organizme (nesvarbu, kurioje vietoje), taigi… Visų pirma reikia stengtis užkirsti jo tolimesnį plitimą. Pavyzdžiui, vaikas serga diateze. Jeigu norite išnaikinti grybelį, turite užkirsti jam kelią. Išsiaiškinkite, kas vaikui sukelia grybelį. Pirma – pienas ir jo produktai, antra – purvinas vanduo, trečia – supelijusi duona, ketvirta – neplauti vaisiai, penkta – kefyro grybelis. Išsiaiškinti, surasti ir sutabdyti.

Antra – reikia susilpninti jau turimą grybelį priešgrybelinėmis priemonėmis, bet būtina atkreipti dėmesį į tai, kad tai būtų tik natūralūs produktai. Tai turi būti maisto produktai, kadangi fitoterapija yra gydymas, tad reikia suvokti jų skirtumus. Maisto papildai mums yra tarsi antroje vietoje, nes tai praturtintas maistas. Turime nutriceutikus (maistas) ir parafarmaceptikus (papildai). Taigi spanguolės yra maistas, o Skruzdžių medžio žievė – Pau D’Arco, Baltojo ąžuolo žievė – tai parafarmaceptikai, tai yra, maisto papildai. Visus mūsų produktus galima sukirstyti į dvi grupes: vienus mes valgome, kitais mes gydomės. Ką gi jais gydomės? Virusus, grybelius, infekcijas, parazitus ir kitką. Daugiau nėra ką gydyti. Arba mes maitinamės, arba gydomės. Arba ir vieną, ir kitą darome tuo pat metu. Jokio kito būdo nėra.

Trečiasis variantas – jūs einate pas gydytoją, kuris jums skiria įvairiausių fungicidų. Po trijų mėnesių savo kepenis galite mesti lauk. Jūs naudosite priešgrybelinius cheminius, sintetinius preparatus, kurie yra itin toksiški. Jie naikina grybelį kartu su kepenimis ir inkstais. Jeigu nėra kitos išeities, gydytojas juos skirs (pavyzdžiui, jeigu žmogus serga aspergilioze, iššaukiančia pneumoniją, tuomet, aišku, tai vartoti būtina). Pasigaminkite kefyro su bakterijomis – į pieną įpilkite acidophilus bakterijų. Pramoniniu būdu gaminamas kefyras be šių bakterijų, naudojamas kefyro grybelis. Jis vadinamas ,,mažiau“ pavojingu, tačiau kas yra ,,mažiau“ ar ,,daugiau“ pavojinga gamtoje nėra aišku.  Sakoma, kad yra kilnus ir nekilnus pelėsis. Tas pats ir su vyrais: yra kilnūs ir nekilnūs vyrai. Kai su kilniu vyru pradedi skyrybų procesą, jis tampa visiškai nekilniu. Kitas pavyzdys, kai kilnus žmogus pasiskolina pinigų, jis tampa tikru niekšu. Taip ir su pelėsiu: nebūna kilnaus ir nekilnaus pelėsio, pelėsis ir yra pelėsis. Manoma, kad vėžys gydomas pelėsiu. Naujieji grybeliai, patekę į organizmą, išstumia senuosius ir užima jų vietą. O kaip vėliau naujaisiais atsikratyti – neaišku, jais jau niekada neatsikratysi. Taigi reikia labai atsargiai elgtis su tokiomis priemonėmis. Pavyzdžiui, jums sako: ,,Gydau artritą“. Jūs klausiate: ,,O kaipgi sąnariai?“. Atsakymas: ,,Nežinau, aš tiesiog gydau artritą“. Tiesiog artrito neišgydysi, net jei visus pasaulio pinigus panaudosi, reikia žinoti, kas gi tau su sąnariais. Arba ten yra ureaplazmų, arba chlamidijų, o tai yra bakterijų ir virusų derinys, bet jokio sąryšio su grybeliu neturi. Arba ten yra streptokokas, o tai yra tikra bakterija. Visa tai neprofesionalu. Jau geriau visai nesigydyti, nei taip gydytis – organizmas pats susidoros. Reikia paisyti sveikos gyvensenos: parafarmaceptikai ir nutriceutikai. Vienais mes maitinamės, kitais taisome padėtį. Taip pat reikia laikytis priešgrybelinių programų.

Esmė

Psoriazė – vidinė liga, nors židiniai išsidėstę ant odos. Taigi kaip jūs beteptumėte odą, grybelis atsiras kitoje vietoje. Galima šiek tiek palengvinti situaciją, bet vis tai beviltiška, psoriazę reikia gydyti iš vidaus. Psoriazė yra viduje: žarnyne, limfoje, audinių skysčiuose, o organizmą, sergantį šia liga, galima palyginti su stovinčia pelke, o ne su tekančia upe. Jeigu tik viena vieta pažeista, reiškia, kad visas audinys ir vieta aplink jį yra pažeista. Jeigu tai pasireiškia visur, vadinasi, ir pažeista viskas. Iš išorės mes galime užlopyti, užtinkuoti, bet iš vidaus tai vis tiek pratrūks.

Todėl grybelis gydomas iš vidaus. Pavyzdžiui, šampūnas ,,Head and shoulders“ – tai graži pasaka, o iš tikrųjų grybelis yra ant galvos odos. Jis atsiranda iš vidaus, bet gyvena ant odos. Galingiausias antibiotikas, įeinantis į šampūno sudėtį, kuriam laikui neutralizuoja padėtį. Kai tik žmogus nustoja plauti galvą šiuo šampūnu, pleiskanos ir vėl iškart atsiranda. Tiesiog ir vėl susidaro palankios grybeliui plisti sąlygos. Iš tikrųjų imunitetas neveikia, paprasčiausiai apmiršta viršutiniai odos sluoksniai.

Priešgrybelinės programos

Pirma – jos turi būti ilgalaikės, nes grybelio negalima išgydyti per mėnesį, tai nerealu. Grybelį reikia gydyti mažiausiai pusmetį, o gal net ir metus. Tai yra ne gydyti, o tiesiog nebeleisti maitintis, veikti juos fitoncidais (svogūnas, česnakas, skuja – tai, ką jau minėjome) ir tuo pat metu vartoti specifines priemones – Skruzdžių medžio žievę (Pau D’Arco), Koloidinį sidabrą, Česnaką. Išoriškai naudoti Arbatmedžio aliejų. Pavyzdžiui, žmogus turi grybelį ant galvos. Jis gali metų metus su juo kovoti ir vidinėmis, ir išorinėmis priemonėmis. Kaip su tuo kovoti iš vidaus? Prilašinti Arbatmedžio aliejaus lašelių, naudoti Skruzdžių medžio žievę ir Česnaką bei Aloemannan, kuris taip pat pasižymi priešgrybeliniu poveikiu. Naudoti ant pažeistos vietos. Visgi gryną eterinį aliejų labai sunku iš plaukų pašalinti, jį geriau kur nors įpilti. Arbatmedžio aliejaus galima reguliariai įpilti į šampūną. Vienam kartui šampūno kiekio reikia įlašinti maždaug keturis lašus aliejaus. Gerai būtų dar įlašinti ir lecitino.

Grybelis labai nemėgsta druskos. Pavyzdžiui, galima pasidaryti kompresą iš druskos ir mikrohidrino. Kodėl sūdome kopūstus ir pomidorus? Kad jie nepelytų. Cukrus ir druska didelėmis koncentracijomis yra mirtinai pavojingi grybeliui, todėl mes vienam kilogramui serbentų naudojame du kilogramus cukraus. Įsivaizduojate koncentraciją? Pavyzdžiui, kai mes raugiame nesūrius agurkus, jie viršuje pasidengia pelėsiu, nes druskos mažoka. Labai sūrūs agurkai gali išsilaikyti ilgai, o marinuoti su actu gali laikytis amžinai. Vadinasi, actas grybeliui yra pavojingas. Taigi valgydami galime vartoti obuolių, vynuogių, citrinos actą ir tai bus priešgrybelinis maisto apdorojimas. Tai tikrai naudinga virškinimo sistemai. Nereikėtų viršyti vieno arbatinio šaukštelio, tiesiog acto dėl skonio įpilti į salotas. Atkreipiu dėmesį: tai turi būti tik natūralus vyno actas arba obuolių, vynuogių, citrinos, spanguolių, bruknių sultys. Visa tai: spanguolės, bruknės, šermukšnis, putinas –  turi nuolat stovėti ant stalo, pageidautina kuo mažiau saldūs, nei mums įprasta naudoti, nes su cukrumi visa tai laikosi ilgai, bet jis neigiamai veikia kitus procesus.

Kaip gali atrodyti mūsų priešgrybelinės programos?

PIRMA. Naudoti Skruzdžių medžio žievės 2 kapsules 3 kartus per dieną, mažesnės dozės neturi prasmės. Tuo pat metu reikia naudoti kokias nors naudingas bakterijas, nes bakterijos neigiamai veikia grybus. Tai gali būti Mega Acidophilus, Virškinimo formulė.

(NE VEGAN VARIANTAS) Galima rasti blogojo kefyro, padaryto su grybeliu, bet yra ir gerasis kefyras, padarytas su acidophilus pieno rūgšties bakterijomis, tai gydomasis kefyras, sveikatos kefyras. Jeigu jūs imate mūsų Mega Acidophilus ir dvi kapsules dedate į pusę litro pieno, tai gaunate savo acidophilus kefyrą. Tai labai gerai. Jūs visada turėsite kefyro, pasižyminčio priešgrybeliniu poveikiu, nes acidophilus pieno rūgšties bakterijos visada neigiamai veikia grybelius. Viskas, kas ilgai laikoma, neturi bakterijų. Jei laikysime savaitę – bakterijų bus, jeigu laikysime pusę metų, nebebus jokių bakterijų.

Jeigu vaikas serga psoriaze, diateze, neurodermitu, disbakterioze, tai pirktinio kefyro tikrai negalima naudoti. Kartu su Skruzdžių medžio žieve reikia naudoti kokį nors imuninę sistemą veikiantį preparatą. Geras priešgrybelinis imuninės sistemos stimuliatorius – Aloemannan (Coral Club) ar koks kitas preparatas alijošiaus pagrindu.. Galima pridėti Česnaką, Cat’s Claw. Kartais į preparatų sudėtį gali būti truputį grybelio, nes kai kurie grybeliai šiek tiek išgąsdina imunitetą ir jis tarsi pabunda. Taigi, esant ypač sunkiems atvejams, jūs stiprinate savo imunitetą, bet jis nestiprėja, tada pateisinamas preparatų naudojimas su grybeliu, kaip pvz Иммун 360 (Coral Club) naudojimas, nes jame yra šiek tiek grybelių. Viskas, kas gąsdina imunitetą, tai imunostimuliatoriai. Pavyzdžiui, jei turite sunkią grybelinę patalogiją, galima naudoti 4 kapsules Cat’s Claw, jeigu padėtis ne tokia sunki, pakanka 1-2 kapsulių. Viskas, ką naudojate kovodami prieš grybelius, bus naudojama 2-3 mėnesius su intervalais, pertraukomis, bet tai būtinai turi tęstis ilgai. Grybelis turi palaipsniui nykti. Bet kokiu atveju jis turi taip ,,aprimti“, kad nebetrukdytų mums. Vartojimo schema priklauso nuo to, kas vyksta, kai žmogus ima vykdyti programą. Jeigu jūs ėmė vykdyti programą, bet grybelis paūmėjo, turite sumažinti vartojimą, išlaukti, kol grybelis nurims, tuo metu gerti daug vandens ir tinkamai maitintis. Jeigu mes tiesiog aklai vykdysime priešgrybelinę programą, greičiausiai nieko nepasieksime. Jeigu jau imamės eiti šiuo keliu, reikia laikytis reikalavimų. Laikytis mūsų algoritmų. Pirmas žingsnis – psichologija. Supratote, kas, kaip ir kodėl, išsiaiškinote, kur slypi priežastys.

ANTRA – maistas. Visas maistas turėtų būti toks, kuris malšina grybelį ir stiprina imunitetą. Gėrimai turi būti prisotinti natūralių rūgščių (spanguolių sultys, petražolių sultys, krapai). Papildomai vanduo: daug struktūruoto vandens, kad jis išplautų ir išvalytų nuo nuodų bei toksinų.

Toliau seka antiparazitinė programa. Tuomet naudojama Skruzdžių medžio žievė, Česnakas. Tai tik trečiasis arba ketvirtasis etapas. Tik po jo, trunkančio du – tris mėnesius, galime imtis VALYMO. Iki to laiko nebuvo prasmės valyti, nes jis visur buvo paplitęs. O kada grybelis ims nykti… O kaip jūs pamatysite, kad jis ima nykti? Jis miršta, tada “iškrenta”. Pavyzdžiui, jūs ėmėte laikytis priešgrybelinės programos, prasidėjo kosulys. Tai yra gerai, nes prasidėjo valymas.

Organizmas turi išsivalyti

Kitaip sakant, kai ėmėte gerti tai, kas nurodyta programoje, prasidėjo kosulys, vadinasi, dalis grybelio pasišalins per bronchus, dalis – per nosį. Ėmėte gerti, ir pagausėjo makšties išskyrų – vadinasi, būtent taip grybelis pasišalins. Ėmė smarkiai berti odą – vadinasi, grybelis šalinasi per odą. Jeigu po to ima ryškėti sveika oda, vadinasi, vyksta teigiamas procesas. Jeigu neryškėja, vyksta lėtas procesas, tai reiškia, kad imunitetas per silpnas ir trūksta maisto medžiagų. Reikia sustiprinti regeneracinius ir atsinaujinimo procesus. Juk pasišalinimo procesas vyksta normaliai, tiksliau sakant, oda šerpetoja, viskas atkrenta, bet regeneneracija, atsinaujinimas, nevyksta. Atsiranda kažkokių pažeistų vietų. Visgi turi kažkas įvykti. Jis sako: ,,Aš valausi“. ,,Ar kažkas kažkur išsiskiria?“  Atsakymas: ,,Ne!“ O kur tai, kur dingsta? Vadinasi, tai neveikia, organizmas nesivalo. Jeigu jūs imsite valyti limfą, jums turi prasidėti kosulys, sloga, skrepliai. Juk kada nors tos liekanos turi pasišalinti. Jeigu turite nagų grybelį, tai jis visas pasišalins per odą, vietoj jo augs naujas ir sveikas nagas, veikiamas intraartikulinių skysčių.

Dar kartą: kur gyvena grybelis? Žarnyne, intersticinėse erdvėse, limfinėje sistemoje. Kur pradėti su juo kovą? Žarnyne! Iš pradžių žarnynas, imunitetas, o po to intraartikuliniai skysčiai. Jeigu turėdami nagų grybelį, imsitės gydyti ranką ar koją, nieko nebus.

Reikia išsiaiškinti nagų grybelio rūšį, tad iš pradžių reikia atlikti tyrimus. Tai gali būti mikozė arba ureaplazma – bakterijų ir virusų jungtis, arba mikoplazma, tai grybelis su bakterijomis, mutavusi bakterijų ir grybelių forma. Bet kokiu atveju, turi būti vartojamas priešgrybelinis maistas, priešgrybeliniai gėrimai, priešgrybelinės programos, toliau vyksta valymas, vėliau fermentai ir bakterijos, galiausiai ląstelių atsinaujinimas.

Jeigu kas nors nepadeda, pavyzdžiui, nedingsta grybelis, gydytojas gali ką nors papildomo skirti, bet tai daro tik gydytojas. Jūs negalite pasirinkti jokių preparatų, nes gydytojas turi nuspręsti, koks tai grybelis, ir skirti cheminius preparatus. Vis tiek viską prieš tai įvardintą turite vykdyti. Vien tik cheminiai preparatai nepadės. Pavyzdžiui, žmogus geria Skruzdžių medžio žievės kapsules, bet grybelis nenyksta, ji neveikia grybelio. Reikia nepamiršti dar vieno stebuklingo žodžio ,,imunitetas“. Jeigu imunitetas silpnas, reikia iš pradžių jį sustiprinti prieš geriant skruzdžių medžio žievės preparatą. Imunitetą stiprina Česnakas, Selenas, First Food (CoralClub), Cat’s Claw ir kiti.

Geriausia būtų daryti taip: mėnuo priešgrybelinės programos (Sidabras, Česnakas, Skruzdžių medžio žievė) ir mėnuo imunitetui (First Food ar kiti), kitaip sakant, pakankamai stipri ataka. Jeigu jau žmogus turi grybelį, niekas jam nebegresia, nes grybelis jau visur išplitęs. Jis veikia visas bakterijas, jeigu jau patenka į mūsų organizmą, tai ilgam, nes grybelis – labai stiprus.

Šaltinis: О.Бутакова

P.S.

Kitas straipsnis dėl grybelio, parazitų: Mikozė. Grybelis mūsų organizme

TRUMPA APŽVALGA IR PROGRAMA

Pateikiu savo asmeninę programą, kurią susidariau pagal Butakovos, bei kitų specialistų rekomendacijas. Detalios rekomandacijos žemiau – Detali Programa. SVARBU: labai palanku būtų užsiimti REGULIARIU SPORTU. Jis skatina limfos tekėjimą, o tai itin padeda organizmui valytis, ypač, kai atsiranda didesnis kiekis ką valyti.. Grybeliai, parazitai daugiausiai per limfą ir šalinami.

PIRMA

PAPILDAI. Pradžioje, pagal Butakovos rekomendacijas pradėti gerti Skruzdžių medžio žievę, dar kitaip vadinamas Pau D’arco. Šių galite įsigyti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Atkreipkite dėmesį į koncentraciją, pvz.: 500mg ir t.t. Kuo ji didesnė, tuo mažiau tablečių reikės vartoti. Keletas variantų:

LT. 500mg 100  kapsulių ±10€: ManoVaistine.lt

LT. 500mg 250 kapsulių ±19€BioVaistine.lt   /  JAV. Lygiai tokį patį galite įsigyti už 10€+3 siuntimas = 13€iHerb.com Taip pat galite pasinaudoti SAM6586 5% nuolatiniu nuolaidos kodu bet kokiems produktams.

Galimas ir toks variantas CANDIDA SUPPORT:

LT. Kažkada pirkdavau BIOTEKA parduotuvėse, tačiau maža pakuotė, o kaina būdavo kosminė.. Visada pirkdavau iHerb. Jame yra 500mg Pau D’arco, Kaprilinės rūgšties, kurios itin nemėgsta grybelis, Juodasis riešutas ir Raudonėlio aliejus – pastarieji taip pat puikios priemonės nuo grybelio, parazitų. Trumpai tariant – produktas tikrai geras.

Kitas naudingas produktas imuninės sistemos darbui programos metu – alijošius. Keletas variantų:

LT. Aloemannan 60 kapsulių ±34€:  Vilcacora.lt

Butakova siūlo naudoti probiotikus, todėl šis variantas itin geras variantas:

JAV. Aloe + Probiotikai. 60 kapsulių ±9€ + 3€ siuntimas:  iHerb.com Taip pat galite pasinaudoti SAM6586 5% nuolatiniu nuolaidos kodu bet kokiems produktams.

Cat’s Claw (“Katės nagas” – ne iš kačių 🙂 ):

LT. 100 kapsulių apie 15€Vaistai.lt

JAV. 500mg 100 kapsulių ±5€+3€ siuntimas: iHerb.com Taip pat galite pasinaudoti SAM6586 5% nuolatiniu nuolaidos kodu bet kokiems produktams.

Sidabras:

JAV. 237ml – 17€ (laukti nuolaidų ar apmokėti iHerb kreditais, kad neviršytų 22€ sumos vienam užsakymui…) – sidabras. Taip pat galite pasinaudoti SAM6586 5% nuolatiniu nuolaidos kodu bet kokiems produktams.

LT. 118ml – ±20€  – Sveikatoslinija.lt

Česnakas. Pastarųjų Lietuvoje su nuolaida galima rasti pigiai, atkreipti dėmesį į koncentraciją:

JAV. 100 kapsulių ±4€ iHerb česnakas (verta įsidėti į iHerb krepšelį, kai trūksta sumos iki 22€)

LT. 100 kapsulių ±10€ LT česnakas

ANTRA

MITYBA IR VANDUO. Jei nusprendėte pradėti kovą su grybeliu organizmo viduje, pateikiu savo siūlymus. Pirmiausiai ką norėčiau paminėti, jog jei vartojate daug cukraus, miltinių, mėsos, pieno produktų patiekalų – tikriausiai net nesiūlau pradėti šio valymo. Tokia mityba tiesiog pastoviai sudarys sąlygas veistis parazitams, kirmelėms, grybeliams Jūsų organizme. Taigi, jei jūs:

  • Valgote daug šviežių, švariai nuplautų vaisių ir daržovių;
  • Nevartojate pieno produktų (ar visiškai minimaliai – 1k į savaitę);
  • Nevartojate mėsos, žuvies (ar visiškai minimaliai – 1k į savaitę, geros kokybės);
  • Nevartojate alkoholio (ar visiškai minimaliai – 1k per mėnesį nedidelis kiekis, kaip taurė vyno);
  • Cukrų keičiate natūraliais saldikliais – agavos ar datulių sirupai, t.y. nevartojate cukraus ((ar visiškai minimaliai – 1k į savaitę);
  • Nevartojate baltų miltų, o geriausia JOKIŲ miltų, mielių (ar visiškai minimaliai – 1k į savaitę ar dar rečiau…).

tokiu atveju – galite pradėti naikinti grybelį, parazitus organizme.

Bet kokiu atveju maisto raciono pagrindą (60-70%) turėtų sudaryti vaisiai, daržovės, geri riebalai – avokadas, šalto spaudimo aliejus, sėklos. Ypač svarbu – GEROS KOKYBĖS vanduo, plačiau apie tai čia, arba galite gamintis Tirpsmo vandenį. Apie visokių limonadų gėrimą jau net nekalbu. Kuo daugiau prižiūrėsite mitybą – tuo geresni rezultatai. Tikrai nepatariu būti fanatiku ir visus metus ar pusę metų taip maitintis, jei esate įpratę kitaip. Stresas tik pakenks. Tiesiog bandykite, o kaip išeis taip.. Stenkitės pakoreguoti savo racioną kuo geriau, kaip jums įmanoma.

DETALI PROGRAMA

Pateikiu 6 mėn – 1 metų programą. Kas netingės 🙂 Galite bandyti pirkti ne viską, bet tuomet atitinkamai reikės stipriai prižiūrėti mitybą. Jei pirksite mano rekomenduojamus produktus iš iHerb.com, perskaitykite pirkimo instrukcija dėl mokesčių ČIA. Kadangi šiais laikais nedaugelis gali pasigirti tikrai stipriu imunitetu, todėl pradedam nuo jo:

Pirmi 1 – 2 mėnesiai:
  1. Imunitetas. Kuo jis stipresnis – tuo geriau organizmas šalina toksinus, parazitus, grybelius ir t.t.

a) MITYBA IR VANDUO – svarbiausias aspektas: cukrus, balti miltai, mielės, mėsa, pienas ir jo produktai neturėtų būti racione. Valgyti kuo daugiau ŠARMINIO maisto.

b) Galima pagerti tokį preparatą: Imunitetui – 2 kapsulės dienoje. 1 pakuotės užteks 50 dienų – ±12€ c) Sidabras (1 arb. š. dienoje, 30s palaikant po liežuviu prieš nuryjant). Galima rinktis pigesnį variantą.

1 buteliukas (pigesnis) – ±15€

Kiti 3 mėnesiai:

    2. Imuniteto stiprinimas ir antiparazitinė. Cat’s Claw, Česnakas. Mityba ir vanduo.

a) Cat’s Claw – po 2 tabletes 2-3k dienoje (pagal organizmo būklę). Galima po 1,5 mėn sumažinti dozę.

Reiktų 3 pakuočių – 5€x3= 15€

b) Sidabras (1 arb. š. dienoje, palaikant 30s prieš nuryjant). Galima rinktis pigesnį variantą. Arba koks preparatas imuninei sistemai.

1 buteliukas (pigesnis) – ±15€

c) Česnakas. Vartokite daug česnako, ar česnako kapsulių – pagal rekomendacijas pakuotėje (apie 1 tabletė 1-2k dienoje).

iHerb česnako užtektų 1-2 pakuotės – ±5-10€

d) Candida Support – po 2 kapsules 1k dienoje. Arba pigesnis variantas, tik skonis nekoks – Skystis nuo parazitų.

1 pakuotė 180k. – ±18€

Jei grybelis paūmėjo naujais simptomais: raudonos šiurkščios dėmės ant odos, odos niežuliai, pienligė, pleiskanos, skrepliai, sloga, šlapias kosulys ir pan. – galite padaryti papildų pertrauką – labiau akcentuotis ties mityba ir gerti kuo daugiau geros kokybės vandens. VALYMOSI procesas yra NORMALU.

Sekantys 3 mėnesiai:

    3.  Grybelio “išjudinimas” – 3mėn – Pau D’arco, Candida Support ir Aloe. Mityba ir vanduo.

a) Pau D’arco – 3mėn po 2 kapsules 3k dienoje (jei ilgą laiką vartojate “ANTRA” temoje aprašytą mitybos racioną, ar jau ne kartą darėtes priešgrybelines programas, manau užtektų 3mėn po 2 kapsules 2k dienoje). Tobulas variantas būtų taip: 1-1,5 mėn – tik 500mg Pau D’arco, poto 1,5-2 mėn – Candida Support, nes jame yra kitų antiparazitinių produktų (po 2 kapsules 2k dienoje).

Pau D’arco 1 pakuotė – ±10€ ir Candida 1 pakuotė – ±18€ 

b) 3mėn po 1 kapsulę 1-2k dienoje (pagal jūsų sveikatos būklę) –  Aloe 10,000 & Probiotics.

3 pakuotės – 9€x3= 27€ 

Jei grybelis paūmėjo naujais simptomais: raudonos šiurkščios dėmės ant odos, odos niežuliai, pienligė, pleiskanos, skrepliai, sloga, šlapias kosulys ir pan. – galite padaryti papildų pertrauką – labiau akcentuotis ties mityba ir gerti kuo daugiau geros kokybės vandens. VALYMOSI procesas yra NORMALU.

iHerb darykite kelis užsakymus iki 22€.

DĖMESIO!

Tai bazinė rekomendacija. Reiktų įvertinti savo organizmo būklę:

  • Ar organizmas stipriai užterštas, viršsvoris, daug parazitų, reikia valymo ir detoksikacijos? Tokiu atveju pradėkite nuo MITYBA IR VANDUO 1 mėn. Galite pavaroti įvairių COLON CLEANSE preparatų, ar Cascara Sagrada žolę. Vėliau pirmąjį etapą pratęskite kiek ilgiau.
  • Ar organizmas gana švarus, tik nusilpęs imunitetas? Tuomet pratęskite ilgiau trečiąjį etapą.

Bet kokiu atveju visada STEBĖKITE savo organizmą ir spręskite apie sekančius veiksmus pagal esamą būseną. Nuo to priklauso ar tęsite pirmąjį etapą, ar pailginsite abudu. Ir nepamirškite mitybos ir vandens.

Ar įmanoma 100% atsikratyti grybelių ir parazitų..? Abejoju, įvertinus šių dienų maisto ir vandens kokybę… Esmė – neleisti jiems “užvaldyti” mūsų organizmo. Jeigu po programos pradėsite valgyti cukrų, miltus, alkoholis… jų ir vėl “prisidaugins”. Bet kokiu atveju grybeliai yra pavojingi žmogaus sveikatai ir juos reiktų  naikinti kuo dažniau, o geriausias būdas – SUKURTI JIEMS NEPALANKIAS SĄLYGAS GYVENTI, DAUGINTIS. Tai pagrindinis problemos sprendimo būdas.

 

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB ``Asmenybės transformacijos”

Įm. k. 305232354

Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook