Kam reikalingi protiniai dantys?

2014 lapkričio 25by Samantha Zachh5

Kam reikalingi protiniai dantys?

Ilgai neradau atsakymo, bet štai kokią teoriją radau, kuri buvo man atrodė pati artimiausia tiesos. Panašiai, kaip su apendiksu, tradicinė medicina nežino, kam jis reikalingas ir laisvai šalina. O jame dauginasi gerosios žarnyno bakterijos, kurios mums taip reikalingos!

Taigi, toliau apie protinius dantis.

Tikriausiai pas dauguma keli, ar visi protiniai dantys yra jau ištraukti, nes taip rekomendavo stomatologai. Tačiau organizme nėra nieko nereikalingo, viskas turi savo paskirtį. Tai žinodama neleidau išrauti savo pradėjusio gesti protinio danties. Pakeičiau mitybą ir jis sustojo gesti. Naudojau šį metodą : ČIA.

Protiniai dantys yra vėliausiai išdygstantys, dažniausiai apie 20-tuosius žmogaus metus. Mokslininkai yra ištyrę daug genčių, miestų gyventojus ir nustatė, jog dantų gedimas priklauso nuo mitybos… Didžiausią blogą įtaką daro cukrus ir balti miltai.

Anot akupunktūros specialistų, protiniai dantys yra susieti su plonuoju žarnynu ir mūsų priekine hipofize.

Hipofizė, arba posmegininė liauka (lot. hypophysis) – tai maždaug žirnio dydžio endokrininė liauka, esanti smegenų pamate (bet nėra smegenų dalis), turkiškojo balno (sella turcica) duobėje. Hipofizė įsistato į posmegeninės liaukos duobę (fossa hypophysialis), kuri yra pleištakaulio kūne. Žmogaus hipofizė yra vidutiniškai 12 mm ilgio, 14,5 mm pločio, 6 mm storio; masė apie 0,60 gramo. Posmegeninė liauka išskiria devynių rūšių hormonus, kurie reguliuoja homeostazę. Hipofizė – svarbiausia organizmo hormoninės reguliacijos grandis.

Priekinė dalis (Adenohypophysis) – didesnė ir sudaryta iš trijų smulkesnių dalių: galinės (pars terminalis), tarpinės (pars intermedia) ir gumburinės (pars tuberalis). Adenohipofizės parenchimą sudaro epitelinės ląstelės, o stromą – retikulinės. Šioje hipofizės dalyje histologiškai skiriamos dvi ląstelių rūšys – besidažančios, chromofilinės ir nesidažančios, chromofobinės. Pastarosios yra kamieninės adenohipofizės ląstelės, arba ląstelės atliekančios paraminę funkciją.

Iš tiesų, 46% mūsų motorikos ir jutiminių nervų, esančių smegenų žievėje, yra išsidėstę prie burnos ir veido. Taigi, kiekvieną kartą, kai yra ištraukiamas dantis, yra nutraukiamas energetinis kanalas, sujungtas su tuo dantimi.

Akupunktūra yra Tradicinė Senovės Kinijos medicina, jai daugiau nei 5000 metų. Ji parodo kiekvieno danties ryšį, energetinį kanalą su tam tikrai organais, veiklomis.

Protiniai yra 1, 16, 17 ir 32 dantys.

Dantys
Dantys

Dantys
Dantys

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook