Kovo horoskopas. 2020

Kovo 1 – 15

Kovo mėnesio pirmoje pusėje gali itin suaktyvėti intuicija, nuojauta, svajonių išsipildymas ir gilus savo asmenybės pajautimas. Tai geroji pusė, kuri gali įvykti jei jūs jau mokate giliau mąstyti, jausti, suvokti. Mokate svajoti ir vizualizuoti, mokate atskirti pelus nuo grūdų. Kitu atveju gali padaugėti keistų įvykių, sumišimo, nesupratimo, iliuzijų, apgavysčių, kas sukelia reikiamybę gilintis, naudotis nuojauta ir aiškintis situacijas remiantis psichologija ir kitais subtilesniais būdais. Palanku pabūti vienam, pamąstyti, pajausti ir tiesiog pabūti ramybėje. Potencialas pozityvui yra labai didelis šį periodą, tik reikia gilaus ir išmintingo suvokimo tiek į save, tiek į aplinką. Labai palanku psichoterapijos seansams, įvairių metodų meditacijoms, mėgautis menu, užsiimti dvasinėm praktikom, vizualizacijomis.

Kitas aspektas šį periodą – pokyčiai meilės sferoje, noras kažką keisti, daugiau patirti malonumo, komforto. Leiskite tam. Suteikite sau materialių pramogų, pasitenkimo ir komforto. Energetinis potencialas minčių materializacijai. Tiesiog reikia nesedėti vietoje, o jausti ir veikti.

Kovo 15 – 30

Kovo mėnesio antroje pusėje gali vyrauti kardinalūs pokyčiai jūsų veiksmuose. Gal įsivesite naują savo veiksmų strategiją, gal sugebėsite pagaliau PRADĖTI, inicijuoti kažką daryti. Visą savo materialią energiją turiti išmokti kitokiu būdu integruoti realybėje. Būkite savo veiksmingumui šiek tiek griežtesni. Reikia disciplinos ir kartu nebijokite permainų savo energetikoje. Šį periodą gali kilti įvairių pagundų, kurios gali staigiai pasireikšti, ir staigiai “įsigyvendinti”, kad tik vėliau suprasite, kad galbūt to nereikėjo daryti, todėl daugiau analizavimo ir disciplinos. Ganėtinai palankus metas meilės reikalams.

Kovo Pamoka

Užsiimu dvasinėm praktikom ir įvedu pokyčius veiksmuoseAVINAS

Avinams šis mėnuo gali būti intenstyvus, ryškus ir pilnas permainų. Turite išmokti susivaldyti, ypač savo pagundas, tamsiausias asmenybės puses. Turite gana ryškiai pasikeisti. Turi pakisti jūsų gebėjimai, ypač jūsų veiksmuose. Kaip jūs veikėte seniau? Kaip dabar pradėsite veikti? Pasinaudokite mėnesio pradžioje gera intuityvia energija ir pamėginkite pajausti save giliausiu kampu.

Pokyčiai veiksmuose

JAUTIS

Jaučiams šis mėnuo gali būti produktyvus ir malonus. Polinkis permainoms meilės reikaluose. Taip pat polinkis pajausti tikrą pasitenkinimą tiek meilės, jausmų reikaluose, tiek finansiniuose. Galbūt artėja didelis pokytis meilėje, o kitam galbūt pokytis materialiuose reikaluose. Permaina gali būti staigi ir netikėta. Potencialas geram rezultatui, todėl priimkite permaines ir būkite nestandartiškas!

Mėgaujuosi

DVYNIAI

Dvyniams šį mėnesį gali sunkiau patirti tokias būsenas, kad jiems viskas aišku, konkretu ir suprantama. Viskas aplinkoje gali šiek tiek plaukioti, išplaukti, faktai nesidėlioti. Tai periodas, kad ne visada galima viską paaiškinti remiantis logika ir protu. Kartais reikia nuo to atsiriboti, todėl atsiribokite ir pailsėkite nuo analizavimo. Veikloje daugiau naudokite vizualo, humoro, vaizdinės reklamos.

Logika ir protą paleidžiu trumpų atostogų

VĖŽYS

Vėžiams mėnuo gali būti geras ir produktyvus. Gausite energijos ir pagalbos iš aplinkos. Išnaudokite ją. Jums ir energetiškai vyraus palanki vandens stichijos energija, kuri leis pajausti komfortą. Vidinį komfortą. Galite būti daugiau pastebimi savo aplinkoje, mėgautis. Jei tvarkotės su savo praeities ir pasąmonės šešeliais – viskas palanku. Jei ne, tuomet gali išlįsti įvairių situacijų, per kurias turėsite susivokti.

Rodau save ir savo emocijas

LIŪTAS

Liūtams šis mėnuo gali būti tiek ramus, tiek aktyvus antroje mėnesio pusėje. Pirmoje – jūsų prigimtinė ugnis gali būti šiek tiek prigesinta, kad daugiau užsiimtumėte kūryba. Antroje pusėje – tvarkytumėtės su savo Ego, pasipūtimu ir kitomis negatyviomis savybėmis. Nesistenkite viską daryti greitai ir staigiai. Daugiau analizuokite ir atskleiskite savo kūrybinį potencialą.

Ramybė ir įsiklausymas

MERGELĖ

Mergelės šį mėnesį vis dar gali jausti, jog trūksta analitinio mąstymo, logikos, gali būti sunku susikoncentruoti. Tarsi smulkmenas sunku atsekti, sunkiau išeina išlaikyti seką, procesus, įvaldyti situaciją. Tarsi rūkas, viskas plaukioja aplink ir gali vykti įvairių nemalonių situacijų. Kažko iš to “plaukiojimo” turite išmokti. Galbūt pajausti, o ne išstrateguoti savo svajonę. Galbūt daugiau įsileisti emocijų, išminties, intuicijos. O gal tiesiog svajoti ir suteikti sau daugiau kūrybiškumo, nei detalių matymo.

Įsileidžiu emocijas, išmintį, intuiciją

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms pirma mėnesio pusė gali sukelti daug pokyčių. Didelė koncentracija turėtų būti į materiją ir permainas su ja. Viskas yra gerai. Viskas jums palanku, jei nesedėsite įsikibę į senieną, o sugebėsite greitai persiorientuoti. Gali gerai pavykti meilės reikalai, buitis, griūti ir susikurti nauji ilagalaikiai bendradarbiavimai.

Judesys

SKORPIONAS

Skorpionai turės paplušėti ties savo veiksmingumu, inercija, disciplina ir strategiškumu. Turėsite iš esmės šį mėnesį pradėti daryti kitaip. Sumažinkite savo aktyviąją energiją, kas ji galėtų atgimti naujai. Apribokite inicitiavumą tik labai konkrečiai, koncentruotai, strategiškai. Nesitaškykite į šalis, tai ne į naudą. Turite atgimti jūsų gebėjimai koncentruotai ir labai efektyviai dirbti, veikti, daryti.

Veikiu aktyviai ir griežtai, priimu permainas

ŠAULYS

Šauliams transformacinis periodas ir jis bus ne tik šį mėnesį. Ką daryti? Ogi keistis, keisti mąstymą, savo būdą ir realiai viską, ka tik pasiruošę pakeisti. Jei nepasiruošę – priimkite pokyčius, jei situacijos vis gi susidėlios taip, kad tam tikros sritys keisis. Ypač darbinės. Nesinervuokite, jei nejaučiate dabar didelės sėkmės. Ji ateis po pokyčių ir vidinių, tiek išorinių jūsų transformacijų.

Kardinaliai keičiuosi

OŽIARAGIS

Ožiariagiai, kaip laikotės? Tikiuosi pavyko susidėlioti savo gyvenimo naujus prioritetus, taisyklės ir rėmus. Jupiteris jums turi jau įnešti daugiau sėkmės, produtyvumo, aktyvumo ir kitų gėrybių. Jau turėtų ne taip jaustis užspaudimas ir kontrolė. Jau galite pradėti veikti, daryti, siekti, plėstis. Šiuo periodu turi bent kiek pradėti susiformuoti, “susigulėti” jūsų naujieji prioritetai, pasaulėžiūra, idėjos ir mintys.

Veikiu daugiau ir aktyviau

VANDENIS

Vandeniai gali jausti daugiau materialios energijos savo aplinkoje. Galite jausti, jog materialūs dalykai šiek tiek slysta iš po kojų. Gal netenkate įvairia prasme sukurto stabilumo, gal įvyko daug permainų, bet tai tik į naudą. Jūsų stabilumas ir ilgalaikiškumas gali pradėti kisti. Jau po truputį galite ruoštis naujiems projektas, kūrybai, naujovėms ir permainoms. Jos artėja.

Gaudau idėjas

ŽUVYS

Žuvims mėnuo gali būti svajingas ir geras. Plaukiosite tarsi vandenyne ir tai jums patiks. Tiesiog būkite savimi. Semkitės išminties iš aplinkos. Semkitės emocijų. Jauskite. Svajokite. Daug svajokite. Energetinis potencialas itin didelis. Jūs šio mėnesio karaliai ir karalienės, todėl nepraleiskite progos. Tai jūsų laikas su jumis pačiais ir visa Visata. Palanku aktyviau ir aiškiau save reikšti, rodyti savo sprendimus, aplamai save ir savo kūrybinį potencialą. Palankus metas kurti, užsiimti kūrybine veikla.

Būkite savimi, žuviškai, kurkite ir rodykite

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook