Vasario horoskopas. 2020

2020 vasario 6by Samantha Zachh0

Vasario 1 – 15

Vasario mėnesio pirmoje pusėje galite pajusti įdomių jausmų. Jie gali būti tarsi iš pačių vidinių jūsų gelmių, gali būti su negatyvo prieskoniu, su moralės/nemoralės prizme, taip pat gali lįsti į paviršių įvairios pagundos. Noras pajausti tai. Noras pasileisti savo pagundoms ir emocionalumui, moteriškumui. Tų jausmų vedimi galite pradėti rimtai mąstyti, analizuoti, išjausti detales, kaip to pasiekti. Turite daug potencialo pajausti ir išanalizuoti savo didžiausias svajonas, iliuzijas, fantazijas, net jei jos nėra pačios “švariausios”, gražiausios. Tik jums lieka nuspręsti, ar pagundas metate šalin ir joms pasiduodate. Esmė – jūsų vidiniai norai, vertybės, moralės normos. Palankus metas daugiau savo aktyvumo skleisti filosofavimui, atsipalaidavimui, mokslui, išjautimams, meditacijoms ir kitoms veikloms, kurių pagalba galite pakelti savo pasaulėžiūrą.

Vasario 15 – 30

Vasario mėnesio antroje pusėje gali vyrauti ryškesnės ir impulsyvesnės energijos. Jos gali sukeli tokį elgesį, jog griežtai čia ir dabar norite gauti tai, ko norite. Norite pajausti ir galite griežčiau tiek vadovauti kitiems, tiek patys imtis rimtų ir disciplinuotų veiksmų, kad išpildytumėte savo troškimus. Tik neperspaukite, ypač santykiuose, meilės reikaluose. Kartais viskas ne taip greitai gali vykti. Kartais reikia laiko, daugiau įdirbio, pastangų, kad įvyktų norimas rezultatas. O rezultato gali norėtis greitai ir iš karto. Kantrybės ir darbo. Daugiau skirtikite išjautimams, pajautimams, tai padės suvokti Visatos planą ir pajausti didesnę ramybę.

Vasario Pamoka

Savo svajonių išjautimas, intuicijos lavinimasAVINAS

Avinams šis mėnuo gali būti intenstyviausias ir pilniausias pojūčių. Tik nuo jūsų aktyvumo ir dinamikos priklausys, kokius rezultatus iš to gausite. Ar mokate save suvaldyti? Ar mokate palaukti? Ar kryptingai veikiate? Palanku meilės reikalai, jei sugebėsite per daug, per greitai nereikalauti iš partnerio.

Valdau savo vidines aistras

JAUTIS

Jaučiams šis mėnuo gali būti produktyvus. Jei bandys išnaudoti šio mėnesio energijas: išjautimą, intuiciją, strategišką veiksmingumą – gali tikėtis produktyvumo. Daugiausiai materialiame kontekste. Gali norėtis daug, todėl svarbu truputis kantrybės, susivaldymo, materijos įvaldymo, galbūt net pasinaudojant ta pačia intuicija. Iš aplinkos galite gauti daug pagalbos, energijos. Belieka ją išnaudoti.

Įvaldau aistras ir mėgaujuosi rezultatu

DVYNIAI

Dvyniams šį mėnesį gali reikėti truputį labiau pasinerti ne į analizavimą, o pajautimus. Tiesiog paleiskite šį mėnesį savo protą atostogoms. Pasinerkite į svajones, fantazijas. Daugiau veiklų, kurios suteikia nematerialių potyrių, išgyvenimų. Geriau analizuokite savo norus, jausmus, emocijas. Jei patinka – medituokite, atsipalaiduokite. Tokiu būdu tinkamai pailsinsite savo intelektą ir jis galės veikti produktyviau vėliau.

Medituoju ir svajoju

VĖŽYS

Vėžiams mėnuo gali būti geras ir produktyvus. Gausite energijos ir pagalbos iš aplinkos. Išnaudokite ją. Jums ir energetiškai vyraus palanki vandens stichijos energija, kuri leis pajausti komfortą. Vidinį komfortą. Tik neužleiskite savo galvos per daug vietos problemų nagrinėjimui, baimės ar moralės normų analizei. Supraskite problemas, bet nereikia per daug į jas įsijausti.

Nepaskęstu vien tik emocijose

LIŪTAS

Liūtams šis mėnuo gali būti gana ramus. Ypač pirmoji mėnesio pusė, kai gal net atrodys, kad esate kažkur nuošalyje..? Gal ne tiek pastebimas, o gal jums patiems norėsis daugiau pabūti šešėlyje. Antroje mėnesio pusėje, ar labiau į galą galite pradėti ryškiau jausti, vėl prisiminti savo norus ir troškimus ir jų siekti. Gali net kilti naujų idėjų, kurias pagausite tiesiog “iš oro”. Stebėkite šį mėnesį iš stebėtojo rolės ir tiesiog “įsiklausykite” vidumi.

Ramybė ir įsiklausymas

MERGELĖ

Mergelės šį mėnesį gali jausti, jog trūksta analitinio mąstymo, logikos, gali būti sunku susikoncentruoti. Tarsi smulkmenas sunku atsekti, sunkiau išeina išlaikyti seką, procesus, įvaldyti situaciją. Tarsi rūkas, viskas plaukioja aplink ir gali vykti įvairių nemalonių situacijų. Kažko iš to “plaukiojimo” turite išmokti. Galbūt pajausti, o ne išstrateguoti savo svajonę. Galbūt daugiau įsileisti emocijų, išminties, intuicijos.

Įsileidžiu emocijas, išmintį, intuiciją

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms pirma mėnesio pusė gali jausti kažkoks juodas šešėlis už nugaros, tačiau nuo pat metu didelis baltas angelas šalia, kuris jus saugo. Emocijų gali norėtis ryškių, dinamiškų, tarsi į jus nepanašių. Tai turi jus šiek tiek pamokinti, kad kartais reikia greičiau veikti, pajausti, nuspręsti. Šiek tiek jūsų gyvenimo vanduo gali užvirti, kad pajudintų jus iš vietos. Jei išlaikysite tai balanse – viskas puiku. Jei ne – gali kilti situacijų ir nemalonių.

Judesys

SKORPIONAS

Skorpionai pirmą mėnesio pusę dar gali ramiau praleisti, tačiau ne antrąją. Antroje įsivyraus disciplinos poreikis. Griežta veiksmų kontrolė, išlaikymas, strategiškumas. Persipina žemiška energija su intuicijos ir emocijų. Kaip ir reiktų pasinaudoti savo vidinia nuojauta, norais, troškimais, bet atėjo laikas realiai veikti. Paimti viską į savo rankas ir konkrečiai atlikinėti veiksmus.

Veikiu aktyviai ir griežtai

ŠAULYS

Šauliams pirma mėnesio pusė gali būti aktyvesnė. Gali kilti visokių staigių situacijų ir nebūtinai malonių. Antra pusė šiek tiek ramesnė, tačiau tik paviršutiniškai. Artėja jūsų transformacinis laikotarpis, todėl energetiškai pokyčiai gali jausti visose srityse. Stenkitės suvokti, kur jūsų prašo didžiausio aktyvumo ir pokyčių. Tai ir bandykite daryti. Ruoškitės.

Pasiruošimas, suvokimas

OŽIARAGIS

Ožiariagiai, kaip laikotės? Tikiuosi pavyko susidėlioti savo gyvenimo naujus prioritetus, taisyklės ir rėmus. Tikiuosi jau išlipate iš savo pokyčių meto. Priimate permainas ir bandote kurti kažką naujo, kitaip. Nėra viskas labai blogai, nes galimybių turite tikrai daug. Tiesio viską reikia daryti kitaip. Tik tiek. Įneškite į savo gyvenimą daugiau pasaulėžiūros, filosofijos, optimizmo. Atraskite naujas motyvacijas. Veikite konkrečius veiksmus antroje mėnesio pusėje.

Įžvelgimas naujovių ir veiksmingumas

VANDENIS

Vandeniai gali jausti daugiau materialios energijos savo aplinkoje. Bendru požiūriu mėnesis gali būti tikrai geras jums. Gausite daug energijos, pagalbos, materialios išraiškos. Palanku susidaryti naujus planus metams, pamąstyti kokių siekių norite. Apmąstyti naujas idėjas arba patobulinti esamas.

Gaudau idėjas

ŽUVYS

Žuvims mėnuo gali būti svajingas ir geras. Plaukiosite tarsi vandenyne ir tai jums patiks. Tiesiog būkite savimi. Semkitės išminties iš aplinkos. Semkitės emocijų. Jauskite. Svajokite. Daug svajokite. Energetinis potencialas itin didelis. Jūs šio mėnesio karaliai ir karalienės, todėl nepraleiskite progos daugiau panagrinėti save, naudotis intuicija, pabūti vienam savo pasaulėlyje, galbūt pamediduoti, pabūti vieniems, išvažiuoti į tolimą kelionę. Tai jūsų laikas su jumis pačiais ir visa Visata.

Būkite savimi, žuviškai

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook