Kardinalūs pokyčiai Saturnui įžengiant į Vandenio zodiako ženklą

2020 kovo 17by Samantha Zachh0

2020 kovo 22 dieną Saturnas įžengs į Vandenio zodiako ženklą. Čia jis bus apie 3 metus. Ar bus kardinalūs pokyčiai Saturnui įžengiant į Vandenio zodiako ženklą ? Manau, jog atsakymas jau matosi šių dienų aktualijomis pasaulyje..

Saturnas ir Vandenis

Saturnas yra tas, kuris spaudžia, kontroliuoja, įrėmina, verčia taupyti ir disciplinuoja. Saturnas nepalengvina dalykų. Tai yra zodiako vadovo/kontrolieriaus vaidmuo. Saturnas liepia mums dirbti ir dar kartą sunkiai dirbti. Drausmė ir atsakomybė yra svarbūs šiai planetai, tačiau jei mes norime užkariauti pasaulį, tai taip pat gerai.

Vandenis – tai tokios savybės, kaip išradingumas, inovatyvumas, laisvė, nepriklausomybė ir nestandartiškumas. Vandenis yra oro ženklas, todėl naudojasi savo mintimis kiekviena proga. Jei nėra psichinės stimuliacijos, jiems nuobodu ir trūksta motyvacijos pasiekti geriausią rezultatą.

Saturnas Vandenyje pasuks tendencijas link nežinomybės, norėdamas suteikti išmintį visų kelyje už normos ribų. Saturnas jaučiasi saugus, stiprus ir mėgsta būti Vandenyje, tačiau atranda kitokią išraišką nei būdamas savo Ožiaragio ženkle, kur jį supa tankūs akmenys ir žemiški dalykai. Oro Vandenio sąlygomis Saturnas savo lėtą ir pastovų žvilgsnį nukreipia į išorę, pertvarkydamas struktūras ir ribas, kad užmegztų ryšius, skleistų informaciją ir plėtotų naujoves.

Saturnas Vandenyje 1991 – 1994

Internetas atėjo per paskutinį Saturno Vandenio ciklą. 1993 m. Balandžio 30 d. CERN išleido kodą „www“, kuris padarė programinę įrangą nemokamą ir prieinamą visiems. 1992 m., futuristo (ir Vandenio!) Ray Kurzweilo knyga apie A.I., „Intelligent Machines Age“ iš esmės prognozuoja laukinį „tinklo, kokį mes jį žinome“, populiarumą! Trumpai tariant – tuo periodu gimė internetas, kokį turime ir dabar. Taip pat tuo metu: pirmieji GMS skambučiai, kompaktiniai diskai pakeitė “kasetes“, Pentium mikroprocesoriai. Taigi, kas toliau?

Tendencijos

Kaita tvyros ore, kai Saturnas pateks į Vandenį, nes jis iškart pradės formuoti negatyvų kvadratūros aspektą su Uranu Jautyje. Vis dėlto 2020 m. Saturnas neužbaigs savo kvadratūros aspekto su Uranu, nes gegužės 11 d. jis pasisuks atgal Ožiaragio link. Mes pajusime nepastovų Urano poveikį, kai suabejosime savo gyvenimo ribomis ir pradėsime jų pertvarkymo procesą. Užuot laikęsi senų koncepcijų, prie kurių buvome prisirišę, mes labiau domėsimės eksperimentais ir pradėsime atsiriboti nuo to, koks buvo status quo.

Žvelgiant į dabartinę situaciją pasaulyje – nežinau, ką tie pasaulio masonai sugalvojo, bet kažką rimto ir permainingo vienareikšmiškai. Juk Uranas (Vandenio zodiako ženklo planeta) – staigių permainų rodiklis. Uranas valdo aviaciją, inovatyvias technologijas. Tai galimai mūsų ir laukia. Staigios ir kardinalios permainos pasauliniu mastu.

  • Gal galėsime skraidyti lėktuvais tik pasiskiepiję?
  • Gal didelė žmonių dalis bus čipuojama?
  • Per technologijas ir inovacijas bandoma valdyti žmones?
  • Varžoma žmonių laisvė ir nepriklausomybė?
  • O gal tiesiog bus įdiegta labai daug technologiškumo į kiekvieną mūsų žingsnį? Gal tai gerai?
  • Elektroniniai pinigai? Daugiau dirbtinio intelekto? Robotai? Virtuali realybė?
  • O gal tiesiog rinką ir valdžią užims tie, kas sugebės būti nestandartiški, naudosis technologijomis, mokės prisitaikyti prie staigių permainų?
  • Gal pradės judėti keliavimo kosmose reikalai?

Tai kolkas neduos mums prabangos ar staigių malonių permainų. Tai turi duoti mums kardinalius pokyčius ir naujas pasaulio taisyklės.

Uranas ir Vandenis

Uranas ir Vandenis yra technologijų valdovai, todėl jei dar sunkiai “draugaujate” su technika –  pats laikas tai padaryti.  Vandenis yra aukštesniojo proto elementas, todėl savo logiką ir protą reikia perkelti į aukštesnį lygį!  Uranas ir Vandenis yra vieni iš astrologijos valdovų, todėl pats metas išmokti jos! Domina? Siūlau savo internetinį kursą!

Vandenis yra ateities ženklas, todėl pats laikas pradėti mąstyti plačiai, strategiškai, orientuotai į ateities perspektyvas, gebant prisitaikyti prie pasaulio tendencijų.
Mąstykime apie gražias tendencijas, net jei teks paleisti tai, prie ko buvome pripratę. Teks priimti technologijas, net jei mums jos neartimos… Tai ateitis.

Samantha Zachh


Norite sužinoti savo planetų reikšmės? Tai puikiai matosi nataliniame horoskope, norint jas sužinoti – kreipkitės asmeniniam horoskopui.

Jei manote, jog turite daug praeities nuoskaudų ar psichologinių traumų, kurie trukdo gyventi – kviečiu į neuroprogramavimą.

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook