Vasario horoskopas. 2022

2022 vasario 1by Samantha Zachh0

Vasaris

Vasario mėnesis žada būti santūriai aistringas, kai galimai jausite poreikį daryti veiksmais savo ambicijų link tokius veiksmus,  kurių niekada nedarėte. Labai didelių kliūčių neturėtų būti, nebent pardavimų, komunikacijos, mokymų srityse. Šiek tiek pokyčių gali būti ir sporto, karo, transporto temose. Nebus ugnies stichijos, kas sukels energijos trūkumą skleistis aktyviai, motyvuotai, generuoti idėjas. Ugningos temoms skleisti reikės daugiau energetinių resursų. Jei tokių labai truks – stebėkite, kada Mėnulis bus ugnies stichijos Zodiako ženkluose (Avinas, Liūtas, Šaulys), tuomet energetika bus žymiai aktyvesnė.

I pusė

Pirmoje mėnesio pusėje daugiausiai gali vyrauti ekstravagantiškos disciplinos poreikis. Norėsite elgtis brandžiai, atsakingai ir griežtai, tačiau kitaip nei visada. Įnešti naujų būdų ir saviraiškos stilių. Bus noras, o gal reikiamybė laikytis taisyklių, būti įspraustam į rėmus. Ir čia eina kalba ne tik apie “pandemijos” reikalus, tai susiję su kiekvienu asmeniškai. Gal laikas griežtai sau pasakyti “Reikia” ? Turite dėti pastangas ir įdirbį į tai, ko norite, siekiate, į tai, ką užmiršote, palikote, bet reikia padaryti. Darbas ir pastangos būtinos. Atraskite naujų būdų, kaip įstengti save kontroliuoti dėl didesnio tikslo. Protas bus linkęs mąstyti kardinaliai, nieko negailėti ir kalbėti apie pačią esmę. Nereikia kalbėti ar komunikuoti daug, nes tuomet galite būti per grubus, skaudinantis. Gal atėjo metas visiškai išmesti tam tikrą informaciją iš savo galvos? Atraskite, kas jau “mirė” ir jums nebeprireiks. Nebijokite būti griežtas ir prasmingas tiek kalbant, tiek mąstant, tiek veikiant. Galite sulaukti daug netikėtų ir gerų posūkių, jei gebėsite aistringai veikti, atsakingai rizikuoti ten, kur jums patinka. Susipina labai daug savybių: kas man patinka, teikia malonumą, ryžtas, drąsa, veiksmas, kardinalumas, kardinalūs pokyčiai. Ši mėnesio pusė gali atnešti transformacijas, tačiau geras, jei būsite ambicingas, prasmingas ir mokėsite savyje išlaikyti darbštumą, discipliną.

II pusė

Antra mėnesio pusė gali jaustis šiek tiek laisvesnė saviraiškos temoje. Spaudimas nesijaus, norėsis tarsi pasinerti į begalybę, keliauti, patirti, plėstis, kurti. Link mėnesio galo gali kilti didelis noras keliauti, domėtis kultūra, religija, filosofija ar tiesiog plėstis savo akiratį. Palanku ieškoti sau autoriteto, dvasinio mokytojo ar tokiais būti. Šiame periode laukia galinga transformacija, kuri gali apimti meilės, grožio, finansų, karo, sporto, transporto, vyriškumo/moteriškumo temas. Tarsi kažkas privalo kardinaliai gimti iš naujo. Tarsi “generolas” viską sukontroliuos taip, kaip turi būti. Protas jau nebus toks grubiai mąstantis, labiau mintys kils tokios, kurios sieks mąstyti laisvai ir nepriklausomai. O visas naujas idėjas norėsis įdiegti į strategiją.

Darbas. Gebėsite savo aistrą nukreipti į darbą, planą, strategiją. Darbai eisis gerai.

Meilė. Gali būti kardinalių permainų, griūčių, vyraus aistra, tačiau sausoka, disciplinuota.

Įtemptesnės dienos: 5, 14-15, 27-28.

Laisvesnės dienos: visos gana neutralios.

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Vasario Pamoka

Griežtai paleidžiu nebereikalingą dvasingumo linkSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook