Lapkričio horoskopas. 2020

2020 lapkričio 5by Samantha Zachh0

Lakpritis

Lapkritis galimai bus ramesnis, nei Spalio mėnesis. Vyraujanti energija šiek tiek švelnesnė bendru aspektu, labiau koncentruota ties keliomis sritimis. Pagundų Lilith skleis vartotojiškumą, reiklumą apmąstyti finansų ir daiktų panaudojimą, gali padaugėti įvairių internetinių sukčiavimų. Saturnas ir Lapkritį yra grįžęs į savo Ožiaragio ženklą, kas suaktyvins taisykles, discipliną, suteiks kokybiškos valdžios energijos. Marsas vis dar stiprus ir “agresyvus”. Lapkričio esmė – mūsų aktyvios energijos suvaldymas, balansavimas. Tikrai norėsis ją skleisti, t.y. galbūt aktyviai kažkur pabūti, veikti, siekti, daryti, tačiau kartu viduje vyraus ramybės poreikis. Kai priešpriešoje norėsis tiesiog pagulėti, pasimėgauti, jausti, mylėti, sustoji, pamąstyti, o ne kažkur skubėti. Šios dvi visiškai priešingos ir gana stiprios energijos vyraus viduje. Taip pat galimai bus sunkiau komunikuoti, bus šioks toks dirglumas, galbūt net tylumas. Lapkritis daugiau negatyviau gali įtakoti meilės tematiką.

Asmeniniu lygmeniu. Daugiau dėmesio skirkite meilei, grožiui, aistrai, hobiams.

Pasauliniu lygmeniu. Internetiniai sukčiavimai, valdžios apribojimai, technologijų tobulėjimas.

Lapkričio 1 – 15

Šią mėnesio pusę gana svarbu išlaikyti savo aistras balanse. Gali norėtis iš jausminio polėkio vienaip, o pasidaro kitaip. Tarsi viduje priešprieša, kai norisi kartu ir aktyviai, agresyviai veikti/daryti, tačiau kartu norisi ramiai pabūti, pasimėgauti, pasigrožėti.

Lapkričio 15 – 30

Mėnesio antra pusė reikalaujanti darbo ir išsilaikymo meilės, jausmų fronte. Gali kilti įvairių situacijų ir išbandymų, kuriuose jūsų meilės frontas turės atlaikyti. Iškilus nuobodumo jausmui svarbu nepasiduoti pagundoms, išlaikyti save, gilintis į pamatines jūsų negatyvių jausmų priežastis.

Nori išmokti astrologijos? Mokymai internetu – astrologijos mokymai.

Lapkričio Pamoka

Jausmų ir aistros balansasAVINAS

Avinams šį mėnesį reikia tiesiog veikti adekvačiai. Jūsų aktyvumas tikrai gali būti efektyvus.

Skleidžiu savo prigimtinį aktyvumą

JAUTIS

Jaučiams reiktų pradėti taupyti arba įsigyti tik būtiniausius daiktus pirmąją mėnesio pusę. Antrojoje gali kilti per daug pagundų pirkti, vartoti. Stengtis nesilaikyti savo senų stereotipų.

Taupumas

DVYNIAI

Dvyniams visą mėnesį reikės stengtis išlaikyti balansą, nepasiduoti, ieškoti geriausių rezultatų pasiekimo.

Geriausio varianto paieškos

VĖŽYS

Vėžiams šį mėnesį reikia pabūti stebėtojais.

Stebiu

LIŪTAS

Liūtus šis mėnuo gali praturtinti prasmių ir pasaulėžiūros paieškomis. Jei jų ieškosite – pasieksite gerų rezultatų.

Prasmė

MERGELĖ

Mergelėms šis mėnuo gali atnešti šiek tiek dirglumo, reikės daugiau ieškoti gilesnio požiūrio taško.

Gilumas

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms šis mėnuo gali būti kupinas energijos, vidinių jausmų ir tiesiog reikštis stipri vidinė energija. Būkite savimi!

Stiprybė būti savimi

SKORPIONAS

Skorpionams mėnesis gali būti pilnas įvairių situacijų: ir gerų, ir blogų, ir keistų, ir visiškai logiškų.  Galite daugiau bendrauti, mėgautis savo skorpioniška energija. Palanku pakapstyti save.

Įvairiapusiškumas

ŠAULYS

Šauliams transformacinis periodas ir jis bus ne tik šį mėnesį. Ką daryti? Ogi keistis, keisti mąstymą, savo būdą ir realiai viską, ką tik pasiruošę pakeisti. Jei nepasiruošę – priimkite pokyčius, jei situacijos vis gi susidėlios taip, kad tam tikros sritys keisis. Antroje mėnesio pusėje galite jausti, kad jus pastebi, pavyks geriau parodyti save, arba pagryninti.

Pirmi žingsniai

OŽIARAGIS

Ožiariagiai šį mėnesį gali išnaudoti itin produktyviai tiesiog būdami savimi, kontroliuodami, laikydamiesi disciplinos patys. Paleiskite daugiau jausminę dalį.

Kontroliuoju

VANDENIS

Vandeniams reikės pradėti priprasti prie tos minties, jog reikės išmokti strategiškai laikytis savo plano.

Strategija

ŽUVYS

Žuvims šį mėnesį gali iškilti daugiau karminių situacijų, kai reikės permąstyti, išjausti savo esamas situacijas.

Išjaučiu

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook