Spalio horoskopas. 2020

2020 rugsėjo 29by Samantha Zachh0

Spalis

Marsas, karo ir vyriškos galios planeta, savo aistringu ir galingu būdu vis dar ir spalio mėnesio “žvaigždė”. Tik šį mėnesi nuo Marso atitolsta juodasis mėnulis Lilith, kas leis Marsui būti ne tiek “juodam”, o tai suteiks galimybę elgtis šiek tiek adekvačiau, skleisti savo aktyvumą švelniau, daugiau apmąstant. Tačiau vis dar išlieka griovimo energija, nes dar visą šį mėnesį išsilaikys Marso ir Plutono/Jupiterio/Saturno kvadratūra, kuri tikrai ne rožėm kvepia, bet įžiebia ugnies, kovos, pasipriešinimo veiksmais. Saturnas ir Spalį yra grįžęs į savo Ožiaragio ženklą, kas suteikia didesnės disciplinos energijos, tiesa, pradės judėti direktiniu judėjimu, kas suaktyvins taisykles, discipliną, suteiks kokybiškos valdžios energijos. Šį mėnesį gali būti stipriau įsijungę karminiai procesai, kai svarbu siekti naujų žinių, domėtis, bendrauti ir bendradarbiauti. Siūlyčiau Spalį rimtų, aktyvių, svarbių planų neplanuoti. Praleisti jį ramiau, bandant daugiau stebėti aplinką, įžvelgti galimybes, ieškoti sprendimų savo problemoms. Visą mėnesį Venera keliaus Mergelės zodiako ženklu, kas meilės ir jausmų tematikai suteiks smulkmeniškumo, materijos, t.y. sunku jausmingai išjausti, daugiau viskas filtruosis per pinigus, daiktus, tvarką, detales.

Asmeniniu lygmeniu. Gali vis dar išlikti drąsa, ryžtas veikti. Gali vyrauti daug priešiškumo energijos, kai atrodo sunku suderinti skirtingus dalykus, harmonijos jausmo trūkumas.

Pasauliniu lygmeniu. Protestų mažės, valdžios institucijos lengviau grįžta į savo “vagas”, toliau sau ramiai dirba, ką jiems ten reikia nudirbti. Vis dar įvairių grubių procesų gal vykti.

Spalio 1 – 15

Spalio ±3 diena gali būti dirgli, todėl išlaikykite savo emocijas ir reakcijas ramiau, reaguokite adekvačiau. Merkurijus Skorpione suteiks ryškios energijos koncentracijos prote, kai galimai norėsite analizuoti remdamiesi prasme, emocijomis, noras išsakyti tiesiai šviesiai, be jokių išvedžiojimų. Protas gali būti dirglioje būsenoje, tarsi vis kapstytis gilyn, gilyn, vis ieškoti kažko tokio, ką protu sunku paaiškinti. Spalio 10 diena yra itin nepalanki, daug grubios energijos, todėl išlikite ramūs, nedarykite rizikingų veiksmų. Spalio 10 – 15 dienomis stenkitės išlaikyti vidinę harmoniją, nes gali kilti jausmas, jog norisi vieno, o darosi kitaip. Nuo spalio 10 visas likęs mėnesis gali būti gana dirglus.

Spalio 15 – 30

Mėnesio antra pusė reikalaujanti išmokti išlaikyti vidinę harmoniją, balansą. Gali kilti visokiausių emocijų, nepasitenkinimų, juodų minčių. Svarbu išlaikyti savo morales normas, stebėti save ir aplinką. Pamėginti daugiau pajausti savo kūną, kokie pojūčiai jame.

Nori išmokti astrologijos? Mokymai internetu – astrologijos mokymai.

Spalio Pamoka

Stebiu. Mąstau. Išlaikau vidinę ramybęAVINAS

Avinams šis mėnuo vis dar aktyvus, kupinas savo veiksmų permąstymo, bet kartu ir pačio veikimo.

Veikiu ir permąstau

JAUTIS

Jaučiams artėja periodas, kai reikės išmokti pažvelgti į savo šešėlius, tai gali jaustis mėnesio gale.

Išlaikykite balansą

DVYNIAI

Dvyniams visą mėnesį reikės šiek tiek daugiau pajungti emocijų, ne proto. Leiskitės į šiek tiek gilesnes analizes.

Emocijos

VĖŽYS

Vėžiams šį mėnesį  tinka toks posakis – kaip norėsi, taip ir jausies. Tik nuo tavęs priklauso kaip susidėliosi šį mėnesį.

Kaip paklosi, taip ir išmiegosi

LIŪTAS

Liūtus šis mėnuo gali varginti keistomis mintimis ir kartais sunkesniu pasitikėjimu savimi. Darykite tai, kas prasminga.

Prasmė

MERGELĖ

Mergelėms šis mėnuo gali atnešti finansinio pagerėjimo, malonumų, jausmų, meilės. Įsileiskite jausmus ir aistras. Grožio ir estetikos skleidimas.

Jausmai

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių pirma mėnesio pusė, tačiau ne visoms bus pozityvu. Reikia išlaikyti balansą, daugiau gilintis į prasmes.

Balansas

SKORPIONAS

Skorpionai šio mėnesio karaliai. Daug vyraus skorpioniškos energijos, tačiau su įtampa, todėl tik tie, kurie yra įvaldę skorpiono energiją galės pajausti pozityvą. Gilinkitės į viską, nebijokite kalbėti apie tai, kas nepatogu, daug laiko skirkite komunikacijai ir informacijos sklaidai.

Informacija

ŠAULYS

Šauliams transformacinis periodas ir jis bus ne tik šį mėnesį. Ką daryti? Ogi keistis, keisti mąstymą, savo būdą ir realiai viską, ka tik pasiruošę pakeisti. Jei nepasiruošę – priimkite pokyčius, jei situacijos vis gi susidėlios taip, kad tam tikros sritys keisis. Šį mėnesį gali pasijausti pirmi žingsniai pirmyn, gal tai tikslas, gal asmeninis augimas ir pan.

Pirmi žingsniai

OŽIARAGIS

Ožiariagiai šį mėnesį gali išnaudoti itin produktyviai tiesiog būdami savimi, kontroliuodami, laikydamiesi disciplinos patys.

Kontroliuoju

VANDENIS

Vandeniams reikės išmokti mąstyti ne tik aukštomis materijomis, bet ir tiesiog priimti paprastą informaciją, kuriose atras prasmę.

Informacija

ŽUVYS

Žuvims šį mėnesį gali strigti meilės reikalai, gali būti sunku išjausti malonumą ir pasitenkinimą.

Balansuoju jausmus

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook