Gruodžio horoskopas. 2020

2020 gruodžio 3by Samantha Zachh0

Gruodis

Gruodžio mėnesis itin ypatingas. Pirma, jog pirmas dvi savaites veiks užtemimų koridorius. Antra, 21 dieną baigsis Plutono ir Jupiterio susijungimas. Trečia, tą pačią 21 dieną įvyks Saturno ir Jupiterio susijungimas. Wow, tikrai wow.. Tai paskutinis metų mėnesis, kartu ir užtemimai rodo tam tikrą naują ciklą. Minėtų planetų “išsiskyrimas” suteiks laisvesnį Jupiterio pasireiškimą, vėl nauja pradžia, kuri su kartu su Saturnu! “Pabėga nuo Plutono, susitinka su Saturnu”. Jupiterį šiais metasi “daužo” iš visų pusių. Todėl galima sakyti, jog gruodis tikrai kažko pabaiga. O kieno pradžia? Po tokių metų – tikrai kažko naujo. Kardinaliai naujo. Gruodį palanku permąstyti, paleisti seną mąstymą, nusistatyti prioritetus, pradėti formuoti savo naują pasaulėžiūrą. Domėkitės pasaulio tendencijomis, ezoterika, naujovėmis – tai jums naudinga. Vyraus daug Šaulio energijos, kuri suteiks protingų minčių, filosofinių analizių, optimizmo. Gruodį palanku praleisti ramiai.

Asmeniniu lygmeniu. Daugiau dėmesio skirkite savo pasaulėžiūros formavimui.

Gruodžio 1 – 15

Šią mėnesio pusę veiks užtemimų koridoriaus energija. Gruodžio 14 dieną vyks pilnas Saulės užtemimas, kuris įjungs naują ciklą. Šaulio energija norės pokyčių, permąstymų. Jausmai šią mėnesio pusę gali būti gana dviprasmiški. Tai geri, tai blogi. Noras ryškių ir gilių jausmų. Pajausti esmę. Pajausti gilias vertybes.

Gruodžio 16 – 31

Mėnesio antroje pusėje gali norėtis viską susidėlioti, įsivesti strategiją. Daug efektyvaus mąstymo, analizavimo, kartu ir filosofavimo. 18 dieną Saturnas pereis į Vandenio zodiako ženklą. Tai suteiks stimulą naujų taisyklių pradžiai. Nauja disciplina. Netradicinė. 21 dieną Jupiteris pabėga nuo Plutono ir susidraugauja su Saturnu. Pradėkite savo gyvenimą naujai. Būsite prilipę prie “seno” – kentėsite ir būsite nelaimingi.

Nori išmokti astrologijos? Mokymai internetu – astrologijos mokymai.

Gruodžio Pamoka

Užbaigti senus darbus ir reikalusAVINAS

Avinai šį mėnesį dar turės daug energijos, kuri dažnai gali būti pažabojama, tiesiog išmokite tai valdyti.

Skleidžiu savo prigimtinį aktyvumą

JAUTIS

Jaučiams gana įvairiapusiškas mėnuo. Gali vyrauti ir ryškių jausmų, vėliau ir pasyvesnių. Noras daug pirkti, arba atvirkščiai daug taupyti.

Įvairiapusiškumas

DVYNIAI

Dvyniams gali būti efektyvus mėnuo, tik reikės laikytis taisyklių, tęstinumo, darbštumo.

Disciplina

VĖŽYS

Vėžiams šį mėnesį reiktų leisti ramiai, daugiau traukiant iš savęs užsistovėjusias emocijas.

Traukiu iš savęs

LIŪTAS

Liūtus šis mėnuo gali būti gana komunikabilus, tačiau nereiktų per daug kalbėti. Bendravime, pardavimuose, informacijoje svarbu kokybė, ne kiekybė.

Kokybė

MERGELĖ

Mergelėms šis mėnuo gali patikti savo darbštumu ir materialinės energijos tvyrojimo aplinkoje. Gali pavykti gerai pasirodyti savo artimoje aplinkoje.

Rodau save

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms pirma pusė sunkesnė jausmine prasme, antroji – bangomis, kai reikės daugiau kokybės ir teorinių žinių, norint pasiekti savo tikslus.

Remiuosi autoritetu

SKORPIONAS

Skorpionams mėnesis gali būti pilnas įvairių jausmų: ir gerų, ir blogų – svarbiausia gilių, ryškių.. Laisvai galima būti aktyviu, kupinu energijos.

Gilūs jausmai

ŠAULYS

Šauliams transformacinis periodas ir jis bus ne tik šį mėnesį. Ką daryti? Ogi keistis, keisti mąstymą, savo būdą ir realiai viską, ką tik pasiruošę pakeisti. Jei nepasiruošę – priimkite pokyčius, jei situacijos vis gi susidėlios taip, kad tam tikros sritys keisis. Antroje mėnesio pusėje gali kilti daug jausmų, palankus metas savo hobiams, vertybės. Galimi finansų padidėjimai.

Jausmai

OŽIARAGIS

Ožiariagiai šio mėnesio karaliai, kai daug energijos bus skirta jiems. Komunikuokite, rodykite save. Kaip ją išnaudoti – spręsti jums! Tiesiog skleiskite savąją energiją.

Būnu savimi

VANDENIS

Vandeniams reikės pradėti veikti disciplinuotai, strategiškai, savo tikslo link. Prasideda darbingas metas.

Darbštumas

ŽUVYS

Žuvims reiktų pradėti daugiau vizualizuoti apie ateitį, naujas perspektyvas. Būkite su draugais, visuomenėje.

Ateitis

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook