Spalio horoskopas. 2021

2021 spalio 3by Samantha Zachh0

Spalis

Spalis, kaip ir praeitas mėnesis žada būti ramus ir harmoningas, palyginus su šių metų tendencijomis. Socialiniai reikalai tikėtina, jog vyraus stabilūs, be jokių didelių išsišokimų, tačiau siekiant savo idėjų, laisvės ir nepriklausomybės. Esant stipriai Svarstyklių energijai visą mėnesį jausite harmonijos, grožio ir diplomatijos poreikį. Visą mėnesį Marsas bus konjunkcijoje su Saule – saviraiškoje norėsite naudoti veiksmingumą, inerciją ir drąsą, tačiau ji bus stipriai aktyvi ir dinamiška dėl Svarstyklių energijos harmoningumo. Mėnesis daugiau toks lėtesnis, skatinantis atsigręžti į save, ramybę. Tiesiog būkite, mėgaukitės. Šį mėnesį pagaliau bus ugnies stichijos, kai spalio 7d. Venera įžengs į Šaulio Zodiako ženklą, kas tikrai pagyvins visų energetiką!

Pirma mėnesio pusė bus ramesnė, nei antroji. Dvi savaites bus itin stipri harmonijos, grožio, estetikos, diplomatijos, santykių ir meilės energija. Norėsite visa tai skleisti, turėti ir gana dideliais kiekiais. Tai gali pavykti. Aplinkybės bus palankios jums suteikti daug harmonijos ir meilės. Žinoma, tokia energija nėra išraiškinga savo stiprybe, jos stiprybė ir yra šiek tiek lėtesni veiksmai, pasimėgavimas, komfortas. Puikus metas grožio sferai, konsultacijoms, teisiniams reikalams. Jas lydės sėkmė.

Antra mėnesio pusė su minimalia įtampa, tačiau kas nemėgsta per didelės ramybės – bus įdomiau. Jau vien dėl to, jog veiks mistinė Skorpioniška energija, su kuria liūdna nebūna. Svarstyklišką harmoniją bus bandoma išjudinti, kad nebūti visiškame viduriuke, o gautumėte ryškesnių norų, veiksmų, situacijų. Gali būti dirglesnių dienų, kai kam ir balanso griūti, bet tik jei per daug užsiliūliavote. Reikės nepamiršti, jog yra rimtų, svarbių problemų, apie kurias galimai pamiršote, o jos turi būti išspręstos. Tai mini pasiruošimas Lapkričio mėnesio transformacijoms. Pailsėkite šį mėnesį, sekantį reikės dirbti su savimi.

Darbas. Puikus metas sudarinėti sutartis,  galimai net tarptautines, užsiimti konsultacine, teisine veikla. Tobulas mėnesis grožio sferai.

Meilė. Norėsite motyvuoti ir būti motyvuotas, vyraus smalsumas. Galimai meilės ir jausmų išraiška bus bangomis.

Įtemptesnės dienos: 13, 29.

Laisvesnės dienos: 10, 19.

 Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Spalio Pamoka

Poilsis ir diplomatijaSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook