Astrologija – teigiamai veikianti mažytė intervencija

2021 liepos 14by Samantha Zachh0

Astrologija – teigiamai veikianti mažytė intervencija. Ar teko sutikti žmogų, kuris sako, jog nieko nesugeba, savimi nepasitiki, o jūs žvelgiate į jį ir matote be galo gražią, talentingą, stiprią asmenybę? Kaip dažnai atsitinka taip, kad klausote žmogaus, kuris jums vardija savo naujausius atradimus „žiūrėk, aš juk ir tą sugebu!“, o jūs žvelgiate nustebusiomis akimis ir sakote: aš visada tave tokį mačiau, visada žinojau, kad tu tai sugebi. Įdomu, tiesa? Aplinkiniai matė, bet tas žmogus – ne.

Pernelyg savaime

Kas jau sudėta į mūsų prigimtį, dažnai patiems lieka nematoma. Tiksliau – nevertinama. Tai taip „savaime“ suprantama, mumyse visada tai buvo (t. y. net nežinome, o ką reikštų gyventi be tų savybių), dėl to ir atrodo, kad visi taip mąsto, visi tai turi, bet… taip nėra. Pavyzdžiui, atrodytų paprasta savybė – sisteminis mąstymas, gebėjimas situaciją matyti iš viršaus ir plačiai. Sakysite, kas gi čia tokio? Kokia čia stiprybė? Bet žmogui, kuris per medį nebemato miško, tokia savybė – siekiamybė.

„Turi būti“ ir „yra“ neatitikimas

Apie astrologiją dažnai žmonės sako: aai, aš ir taip viską apie save žinau, tai, kas iš to, kad man dar kartą apie mane papasakos? Bet ar esate save pagavę tokiose situacijose, kai jūs ką nors skaitote ir žinote, kas ten turi būti parašyta, jūs taip ir perskaitote, kaip turi būti parašyta, nors… iš tikrųjų ten parašyta visai kitaip. Pavyzdžiui, ten yra praleisti žodžiai arba įrašyti visai kitą reikšmę turintys, bet jūs to nepastebite. Dažniausiai, kuo ilgiau į tą patį tekstą žiūrite, tuo mažiau neatitikimų tarp to kas „turi būti“ ir to kas „yra“ pastebite. Tai dar vienas paradoksas.

Neretai panašiai atsitinka ir su savęs vertinimu. Ilgai žiūrime į save, bet kažkodėl matome tik trūkumus: nemoku to, nesugebu ano, nepasiekiau vieno ar kito tikslo ir pan. Negana to, kad jau ir taip tokia niūri melodija skamba galvoje, kai kas nors iš artimųjų pasako komplimentą arba pirštu beda į stiprybę, tik numojam ranka neva „ai, sako tik tam, kad jausčiausi geriau“. Suprask: nerimta, nereikšminga.

Taip, kai reikia griežtos objektyvios auginančios kritikos, „mamos testas“ dažnai nebus pats tinkamiausias kelias tai gauti. Artimųjų žodžiuose skamba mūsų stiprybės tik jų dažnai negirdime. Kartais, kad kažką išgirstumėm prireikia visiškai pašalinių žmonių. „Aha! Jis manęs visiškai nepažįsta, bet jei tai pastebėjo, tai gal iš tikrųjų turiu tą savybę ar kažką moku…“ Kai tuos žodžius pakartodamas ištari sau, juos išgirsti, o svarbiausia – patiki pats savimi! Kad ir kokie nepriklausomi, stiprūs ir savarankiški esame, bet tokie mums rezonuojantys žmogaus iš šalies žodžiai dažnai suveikia kaip mažytė teigiamai veikianti intervencija.

Teigiamai veikianti mažytė intervencija

Mažyte intervencija gali būti astrologija, nes astrologija – įrankis, leidžiantis į save pažvelgti tarytum veidrodyje ir tą vaizdą įvertinti naujai. Dažnai susifokusuojame į tai, ko siekiame, ką norime turėti ir kokiais būti, dėl to ir darant testus dažnai sau pameluojame – žymime tuos atsakymus, kokiais norime būti, o ne tuos, kokie esame. Dažnai kabinamės į tų savybių, kurių taip trokštame, mažyčius daigelius ir iš visų jėgų tempiame juos aukštyn tikėdamiesi, kad tempiant, iš to daigelio greičiau išaugs augalas, bet… palūžtame patys. Kabinamės į trokštamų savybių daigelius visai pamiršę savo stiprybes, savo potencialo upes, kurias sau įvardijame kaip nereikšmingas ir nieko vertas.

Astrologas žvelgdamas į jūsų asmeninį gimimo žemėlapį įvertina, kurios planetos stipriai išreikštos, kuriuose būstuose jos sutelktos, kas dominuoja ir yra pabrėžiama. Astrologija padeda išryškinti stiprybes. Analizavimas vyksta žvelgiant į 12 būstų (būstas – gyvenimo sfera), į planetas, (jos turi skirtingas reikšmes), o svarbiausi komponentai – 3 asmenybės sluoksniai (pirmąjį nurodo Mėnulis – vidinis pasaulis). Antrąjį Saulė (tradicinis jūsų Zodiako ženklas). Trečiąjį ASC (Ascendentas – bendras visą asmenybę apimantis fonas). Kaip supratote, nieko nuostabaus, kad tradiciniai bendrieji Zodiako ženklų aprašymai jums tinka ne visada, nes tai tik dalis bendro paveikslo.

Asmeninio horoskopo analizavimas ne apie burtus, ne apie pranašystes ir ne apie pasakymą, kaip „turi“ gyventi, ką „turi“ veikti, už ko ištekėti ar kur gyventi. Astrologija – įrankis mažytės intervencijos pagalba išgirsti. Įrankis vidinei melodijai suteikti kūną. Įrankis atkreipiantis dėmesį į tuos dalykus, į kuriuos seniai numota ranka. O svarbiausia – įrankis pamatyti daugiau šviesos ir stiprybės savyje, paskatinantis norėti tai, ko iš tikrųjų nori, o ne tai, ko „reikia“ norėti. Kuo mažiau išankstinių nuomonių ir nusistatymų, kuo atviresnė širdis, tuo daugiau naujų atspalvių gali atrasti savyje.

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook