Sausio horoskopas. 2023

2023 sausio 1by Samantha Zachh0

Sausis

Pirmas šių metų mėnesis… Kokios energijos vyraus? Tai bus įdomus, visuomeniškas ir aktyvus mėnesis.

Venera įžengs į Vandenio ženklą ir vis tols Plutono. Tai suteiks atsinaujinimo jausmą, kad sunki, tamsi ir intensyvi energija meilės, santykių, grožio ir finansų temoje pradeda blėsti. Šį mėnesį itin norėsis laisvės ir nepriklausomybės santykiuose. Norėsite laisvos kūrybos, norėsite daryti tai, kas patinka. Ir ne tik. Išbandyti naujas veiklas, hobius.

Merkurijus bus Ožiaragyje ir didžiąją dalį keliaus retro judėjimu. Tai bus periodas, kai reikės mažiau kalbėti viešai, atvirai. Daugiau apmąstyti savo komunikaciją ir sudaryti jos planą. Pasiruošti, susidėlioti eiliškumą. Mokymai, pardavimai, komunikacija, informacija – tai Merkurijaus temos ir jose reikės didesnio vidinio susikaupimo. Atsakingai atsirinkti informaciją, teisingai parinkti žodžius, planuoti kaip pabaigti visus darbus, susijusius su Merkurijaus temomis. Neturi būti nereikalingo plepėjimo, apkalbų ir mokytis to, kas jums nereikalinga. Jei taip pavyks – sulauksite malonių permainų ir naujų idėjų, komunikacijos priemonių ir unikalios informacijos. Apie 19d jau pradės eiti energija, kuri galės suteikti jums realius jūsų Sausio mėnesio apmąstymų, mokymosi ir komunikacijos rezultatų. Taigi, pardavimų rezultatyvumas bus daugiau mėnesio gale.

I pusė

Venerą ir jos temas (meilė, santuoka, grožis, balansas, hobiai, diplomatiškumas, finansai) tarsi pastoviai judins, kad jose reikia įnešti naujovių. Tai gali sukelti nuobodulio jausmą. Tarsi neįdomu, norisi pokyčių, nors juos priimti bus ne taip paprasta. Tarsi permainos labiau griaunančios, nei suteikiančios naudos. Tarsi sunku jas priimti, nes per daug kardinalios. Stenkitės per daug nepiknaudžiauti laisve, nepriklausomybe ir inovatyvumu. Tačiau vengti naujovių taip pat nereiktų. Išmėginkite naujus hobius, įneškite įdomių detalių į santykius, apsvarstykite kaip uždirbti internete.

Marsas šį mėnesį bus gana smagus. Protingas, linksmas, aistringas ir norintis veikti su nestandartiško grožio, laisvos meilės prieskoniu. Jei derinsite drąsą, iniciatyvingumą su įdomiais hobiais, visuomeniškomis aistromis – gebėsite sulaukti teigiamų rezultatų.

II pusė

Venerą ir jos temas (meilė, santuoka, grožis, balansas, hobiai, diplomatiškumas, finansai) užspaus Saturnas. Iš vienos pusės tai nelabai patiks, nes tarsi mano laisvė yra apribota. Iš kitos pusės ši energija gali užtvirtinti jūsų išmėgintas naujoves mėnesio pradžioje. Tarsi permainingumas stabilizuojasi. Bet jei prieš tai nebuvo įdėta pastangų į santykius, grožį ir finansus – Veneros temas jausite užspaustas, tarsi jus įrėmina, neduoda laisvai kvėpuoti jose.

Jei norėsite veikti, išdrįsti ir energingai praplėsti savo aktyvius veiksmus – tai gali sektis gerai. Gebėsite savo veiksmai daryti daug, plačiai, motyvuoti ir daryti kokybiškai, gal net prabangiai. Jūsų gebėjimas parodyti save per protingus veiksmus gali atnešti greitų ir didelių projektų, plėtros, gausos.

Darbas. Gali gerai sektis projektinės veiklos, užsienio reikalai, aktyvios ir dinamiškos veiklos, kurios turi būti analizuojamos.

Meilė. Noras laisvės, įdomumo, pikantiškumo, aistrų ir kitų ekstravagantiškų dalykų. Pradžioje reikės santykiuose išlaikyti save ir savo norus, tačiau neperspausti ir nesijausti visai laisvu paukščiu. Vėliau reikės grįžti į brandą ir atsakomybę.

Įtemptesnės dienos: 7-9, 16.

Laisvesnės dienos: 11, 30.

Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Sausio Pamoka

Dėlioju planą savo naujų idėjų ir veikiu iš aistrosSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook