Plutono ir Jupiterio susijungimas – bomba

2020 balandžio 10by Samantha Zachh0

Jupiteris ir Plutonas

Jupiteris yra finansų, bankų, prekybos, tarptautinės prekybes, aukštesnių kainų, įstatymų, teisinių reikalų, teismų, teisėjų, arbitražo, sutarčių, laivybos, laivų, tolimų kelionių, kruizinių laivų, religijos, filosofijos, aukštojo mokslo, pasaulėžiūros ir viešosios nuomonės išraiškos planeta.

Plutonas yra masių planeta, bendradarbiavimas, gali būti vieninga pozicija, gali ir susiskaldymas į priešingas frakcijas, nesantaika, nusikalstamumas, korupcija, prievarta, prievartos metodai, persekiojimas, politinės represijos, žmogaus teisių pažeidimai, diktatoriai, neskaidrumas, bauginimas, grasinimai, manipuliacijos, transformacijos, mirtis ir gimimas,  propaganda ir dezinformacija.

Jų susivienijimas danguje sujungia šias sritis, kurias jie valdo ir prognozuoja finansines transformacijas, finansų politikos pertvarkymą, finansinę prievartą, didesnes pragyvenimo išlaidas, spaudimą parduoti, drastiškus ir prievartinius prekybos renginius, prekybos paktus, korupcijos bangą, nesąžiningi teisėjai, korupcija teismų sistemoje ir neteisėti teisiniai sprendimai.

Jupiterio ir Plutono susijungimas

Jų sąjunga vyksta kas 12-13 metų ir atneša daugybę kultūrinių pokyčių. 2020 metų susijungimo įtaką jausime ±20.02.2020 – 20.12.2020, t.y. visus metus!

Jupiteris yra žmonijos moralinis kompasas. Jis žino viską apie tai, kas yra teisinga ir neteisinga, tačiau šiais laikais įmonių vertė vertinama pagal finansines pajamas, o ne pagal moralines vertybes, o Jupiterio susidūrimas su Plutonu nepakeis korumpuotų bankininkų ir politikų bei tų, kurie užsiima masiškais pelnais į dvasiškai mąstančius pasaulio piliečius.
Jie ir toliau imsis to ir tiek, kiek gali pasiimti iš masių.

Kibernetinis nusikalstamumas (Plutonas) yra besiplečiantis verslas. Jupiterio susijungimas su Plutonu daugiausiai energijos nukreips bankų sistemai, skaitmeniniams nebankams, kurie klientus pasiekia tik mobiliosiose programose ir asmeninių kompiuterių platformose, bankininkų nusikalstamai veiklai, griežtoms bankų veiklos taisyklėms, pardavimo skandalai.

Jupiteris yra fanatinės religijos planeta, o Plutonas – ateizmo planeta. 2020 metais jų ryšys turėtų atkreipti dėmesį į sielą naikinančią dezinformaciją, kurią skleidžia fanatinė religija ir materialistinis ateizmas. Religiniai fanatikai grįš į realybę, o ateizmo materialistai atsigręš į dvasingumą.

Tai yra, galbūt, sulauksime normalios, balansuotos masinės pasaulėžiūros į Kūrėją, Žmoniją ir Materiją kartu sudėjus.
Šis susijungimas gali rodyti:
  • tai gali būti judėjimo pradžia ar karo priemonių padidėjimas;
  • labai galingos žmonių grupės gali imtis iniciatyvos arba parodyti savo buvimą/galią;
  • terorizmas;
  • įtaka;
  • galia, kuri ateina iš už scenos;
  • juodoji rinka;
  • kardinalūs pasaulėžiūros, religijos, filosofijos pokyčiai;
  • kas vyksta: vyksta masiškai, beribiai, manipuliuojančiai, dogmatiškai, viską apimančiai, su itin stipria jėga ir sėkme;
  • turizmo, teisės, išsilavinimo, finansų, religijos sritys turi tarsi MIRTI ir GIMTI IŠ NAUJO. Išsilaisvinti.

Turi vykti transformacijų ir labai daug, tai tik sustiprina Ožiaragio ženklas, kuriame ir vyksta šiuos metus Jupiterio ir Plutono susijungimas.

Jupiteris, Plutonas ir Saturnas

Šis Jupiterio ir Plutono konjunkcija turėtų šiek tiek skirtis nuo ankstesnių epochų junginių, nes Saturnas yra įsimaišęs itin stipriai, taip pat yra paties Saturno Ožiaragio ženkle, taigi jis turėtų būti suprantamas kaip Jupiterio-Saturno-Plutono sąjungininkas. Jei Jupiterio ir Plutono jungtys paprastai praplečia atradimų galimybes ir padidina dalykus kosminėmis ir mikrokosminėmis skalėmis, šį kartą Saturno buvimas rodo, kad tose skalėse bus koks nors susitraukimo, ribų ar ribų elementas. Tam tikru būdu tai turėtų šiek tiek pakenkti. Galbūt tai bus tada, kai pasieksime akivaizdžią ribą, kiek mes galime pamatyti iki kosmoso ar kiek mes galime pamatyti iki mikrokosmoso. Didžiausia skiriamoji geba, maksimalus padidinimas, galutinė atradimo riba. Galbūt kažkas atras ribą su Visata. Galbūt tai yra tada, kai kosminės kelionės tinkamai susitinka su kapitalizmu ir tampa korporatyvinės, ir tai bus laikoma tam tikru kosminio turizmo išeities tašku. O galbūt tai gali suktis apie kitą Saturno sampratą, pavyzdžiui, laiką – atrasti kosminį galiojimo laiką. 

O galbūt, tai senojo pasaulio pabaiga ir naujojo pradžia. Tokio pasaulio, kuris mums dar nepažįstamas, gąsdinantis, prie kurio teks taikytis, nes kitaip būsi išmestas už borto. Nes šį kartą – viskas griežtai, be jokių atsikalbinėjimų ar sušvelninimų.


Norite sužinoti savo planetų reikšmės? Tai puikiai matosi nataliniame horoskope, norint jas sužinoti – kreipkitės asmeniniam horoskopui.

Jei manote, jog turite daug praeities nuoskaudų ar psichologinių traumų, kurie trukdo gyventi – kviečiu į neuroprogramavimą.

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook