Balandžio horoskopas. 2020

2020 balandžio 1by Samantha Zachh0

Balandžio 1 – 15

Kovo mėnesio gale esanti keista nuotaika, kuri galėjo šiek tiek suteikti negatyvių minčių po truputį blės, bet juodos pagundos ir mintys dar gali išlikti balandžio mėnesio pradžioje. Merkurijus su Neptūnu Žuvyse suteiks daug svajingų, kūrybiškų minčių, kurios tikrai turi gerą potencialą prasiplėtimui, sėkmei. Žinoma, labai logiškai analizuoti gali nepavykti, tai daugiau remsis jausmais, emocijomis, svajonėmis. Kurkite. Mintys ir idėjos turi galią. Gruboka planetų koncentracija Vandenyje ir Ožiaragyje gali sukelti daug pokyčių, permainų, visai kitokio aktyvumo, noro keisti, daryti kitaip, judėti, nors kartu jausis didelis suvaržymas. Tiesiog priimkite permainas. Ne itin palankūs Urano su Marsu ir Saturnu aspkektai, kurie gali sukelti daug griūčių – labai staigių, materialių griūčių. Tai gali būti susiję tiek su technologijoms, finansais, politika, karjera, verslu, sveikata, visuomene, tiek su jūsų asmeniniu gyvenimu, kur panašios sritys vyrauja. Viskas priklausys nuo to, kiek esate įvaldę Vandeniškas savybes – išradingumas, technologijos, inovacijos, tiesiog kiek gebate priimti pokyčius, ar mokate prisitaikyti.

Vieninteliai meilės reikalai, gali būti paprasti, lengvi, laisvi – ne tokia sunki energija, kaip kitose srityse dabar vyraujanti. Ši energija gali suteikti smulkių prekybos pajamų kasdieniems jūsų pirkiniams. Svarbu komunikacija, marketingas.

Balandžio 15 – 30

Balandžio mėnesio antroje pusėje gali kilti asmenybinių sunkumų – tarsi turi keistis mūsų asmenybės, tačiau mes tam priešinamės. Gali kilti daug įvairių negatyvių minčių, keistų minčių, kurios tarsi norės kurstyti mus, stabdyti, sakyti kas galima, kas negalima, tarsi velniukas, su kuriuo reikia susitvarkyti. Tai jūsų vidinis velniukas, pagundos, moralės normų aiškintojas. Svariausia šio mėnesio tendencija – technologijos ir asmenybės pokyčiai. Norim to, ar nenorim – turim keistis. Ir kuo greičiau, tuo mum geriau. Turim priimti technologijas, inovacijas, kitokius savo gyvenimo pokyčius, išmokti save matyti nestandartiškai. Tai gali būti susiję su bet kuo – kalbūt užsimanysite iš blondinės tapti juodaplauke, o galbūt iš buhalterio jogos mokytoju. Visos staigios permainos tinka. Balandžio galas gali būti tikrai nelengvas tiek kiekvienam asmeniškai, tiek visuomenės mastu. Kuo palankiau sugebėsite prisitaikyti prie pokyčių – tuo geriau jums nuo to bus. Nepanikuokite, nekritikuokite, nepeikite – tiesiog atraskite būdų, kaip pasidaryti maksimaliai palankiai, kiek išeina.

Puikus metas pradėti mokytis astrologijos, gerinti kompiuterinius įgūdžius – tai gali pavykti neiškart, tačiau bus reikalinga ateityje.

Balandžio Pamoka

Mokausi naujovių, išmokstu prisitaikytiAVINAS

Avinams šis mėnuo gali būti intensyvus, pilnas visokiausių minčių, vidinių moralės normų susidėliojimų, negatyvo ir pagundų atsikratymo. Daug vyraus jūsų prigimintės dinamiškos energijos, kuri jums patiks, tik ar mokate ją suvaldyti? Ar neperliankate lazdos? Ar išlaikote moralę? Ar sugebate išlaikyti balansą? Svarbu elgtis neįprastai, nestandartiškai, bet kartu aktyviai ir apgalvotai.

Įvaldau savo Avinišką energiją, pagundas

JAUTIS

Jaučiams šis mėnuo gali būti dviprasmiškas. Iš vienos pusės plūs pozityvi energija, kuri gali suteikti ir smulkių pajamų, lengvos ir paprastos komunikacijos, lengvumo. Iš kitos pusės plūs sunki ir grubi energetika, kuri staigiai griaus. Esmė – jūsų asmenybė. Kiek norite ir, svarbiausiai, galite pasikeisti, o ne laikytis senų dogmų ir įsitikinimų. Atėjo metas pasakyti Aš nebijau išeiti iš savo komforto zonos! Gal nebus išėjimas rožėmis klotas, bet.. kartais to reikia.

Išeinu iš komforto zonos

DVYNIAI

Dvyniams šis mėnesis gali būti gana produktyvus, jei jie sugebės suderinti tiek savo jausmus, fantazijas, nelogiškumą su jiems prigimtina logika ir protu. Galite savo kūrybinį potencialą gerai išnaudoti prekybai, komunikacijai, pardavimams – jei dirbate tokioje srityje. Pasinaudokite kūryba, intuicija ir logika. Apjunkite tai ir gausite gerų rezultatų.

Apjungiu intuiciją ir logiką

VĖŽYS

Vėžiams šį mėnesį gali kilti jausmų ir minčių, kad jie teisingi, kad jie žino, kaip reikia padaryti geriausiai. Noras gauti pozityvių permainų, ypač, jei jos susijusios su praeities situacijų išsprendimu. Turite potencialą pokyčius paversti savo sielos ramybe, tik klausimas:  Kaip? Balansu. Pasistenkite suderinti šeimą – darbą, psichologinę ramybę – su materialinėmis vertybėmis ir pan.

Atrandu balansą

LIŪTAS

Liūtams šis mėnuo gali būti aktyvus, gal net kartais jums per aktyvus. Tarsi iš aplinkos energija plūs, o jūs nežinosite, ką su ja daryti ir tai išbalansuos, neleis pasijusti stabiliai. Permainų gali būti ir jas būtinai priimkite, net jei nepatiks, bus negatyvių rezultatų. Tai tik laikinas periodas. Išmokti elgtis naujoviškai, rodyti save kitaip, galbūt netgi vertinti savo iš kitokio konteksto.

Keičiu save

MERGELĖ

Mergelės šio mėnesio pirmą pusę vis dar gali jausti, jog trūksta analitinio mąstymo, logikos, gali būti sunku susikoncentruoti. Tarsi smulkmenas sunku atsekti, sunkiau išeina išlaikyti seką, procesus, įvaldyti situaciją. Svarbu suvokti ateinančias pagundas, savęs juodasias puses, savybes, susidėlioti moralės normas į reikiamas vietas. Antroje pusėje vyraus aktyvumas, kuris gali būti išauktas iš aplinkos faktorių.

Tvarkausi savo pagundas

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šį mėnesį turi potencialo praleisti ramiai, lengvai ir komfortiškai, kiek tai įmanoma dabartinėmis sąlygomis. Tiesios nesedėkite vietoje, o komunikuokite, bendraukite, reklamuokite, rinkite informaciją, teikite informaciją, mokykitės, kiek įmanoma būkite aktyvus, linksmas.

Lengvumas

SKORPIONAS

Skorpionai turės vis dar paplušėti ties savo veiksmingumu, inercija, disciplina ir strategiškumu. Dominuoja jums bendra masinė Vandeniška ir Ožiaragiška energija, kuri prašo transformacijų pasaulėžiūroje, permainų ir t.t Bendrai šis mėnuo gali būti panašus į prieš tai buvusį, tačiau šiame reiktų daugiau dėmesio skirti naujoviškam aktyvumui. Itin palanku internetinė prekyba, greita, aktyvi komunikacija, kuri būti tiesmukiška.

Komunikuoju

ŠAULYS

Šauliams transformacinis periodas ir jis bus ne tik šį mėnesį. Ką daryti? Ogi keistis, keisti mąstymą, savo būdą ir realiai viską, ka tik pasiruošę pakeisti. Jei nepasiruošę – priimkite pokyčius, jei situacijos vis gi susidėlios taip, kad tam tikros sritys keisis. Ypač darbinės. Nesinervuokite, jei nejaučiate dabar didelės sėkmės. Ji ateis po pokyčių ir vidinių, tiek išorinių jūsų transformacijų. Šio mėnesio išskirtinumas – jei savo aplinkoje jausite spaudimą ir pokyčius iš vyrų – išlikite ramūs ir labai nepykite.

Kardinaliai keičiuosi

OŽIARAGIS

Ožiariagiams šį mėnesį gali geriau sektis gauti kasdienių finansų, ar tiesiog daugiau mėgautis buitimi. Tik viena sąlyga – turite kažką dėl to daryti nestandartiškai, gal net ekstravagantiškai. Kuo jūsų aktyvumas bus kitoks nei visada – tuo palankiau bus. Itin svarbu integruoti į savo gyvenimą technologijas, inovacijas, naujoves, žvilgsnį į ateitį ir jos perspektyvas. Būkite vienu žingsniu pirmyn – mąstykite subjektyviai, ką tikrai mokate.

Veikiu kitaip

VANDENIS

Vandeniai – tai jūsų eros pradžia. Jei esate gerai ištobulinę savo energiją – viskas jums bus gerai. Jei ne – pats laikas prigimtinę energiją lavinti ir skleisti. Susidėliokite, kokias konkrečiai Vandenio savybes turite ir į jas koncentruokitės itin aktyviai. Šį mėnesį galite patirti daug pokyčių, kliūčių, bet juk pradžia visuomet būna prisvilusi.

Pradedu skleisti savo prigimtinę energiją

ŽUVYS

Žuvims mėnesio pirma pusė gana palanki kurti, emocingai analizuoti, svajoti ir kitaip naudotis savo intuicija. Iškomunikuokite aplinkai savo svajones ar idėjas, mintis. Antroji pusė bus daugiau skirta išmokti prisitaikyti, suderinti savo svajones su jausmais, buitimi, aplinka. Neskubėkite. Ramiai ir naujoviškai į viską stebėkite.

Kuriu, stebiu, prisitaikau

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook