Rugpjūčio horoskopas. 2020

2020 liepos 30by Samantha Zachh0

Rugpjūtis

Marsas, karo ir vyriškos galios planeta, savo aistringu ir galingu būdu tampa rugpjūčio mėnesio “žvaigžde”. Ir, Marsas tame yra ne vienas, o su Lilith parama. Karminė ir provokuojanti energija, kuri galimai norės kažką sunaikinti. Kodėl sunaikinti? Nes visą šį mėnesį išsilaikys Marso ir Plutono/Jupiterio/Saturno kvadratūra, kuri tikrai ne rožėm kvepia, bet įžiebia ugnies, kovos, pasipriešinimo veiksmais. Saturnas visą mėnesį yra grįžęs į savo Ožiaragio ženklą, kas suteikia didesnės disciplinos energijos. Ir daug sričių teks atlaikyti šią energiją, kuri pasireikš daug kur: tiek valdžioje, tautoje, tiek asmeniniame gyvenime. Tai tokia energija, kai tarsi “kraujas užverda”.

Asmeniniu lygmeniu. Gali kilti stipri drąsa, ryžtas veikti, net ir tai, apie ką manote negatyviai. Nebus baimės rizikuoti, inicijuoti. Tik ar tai turės pozityvių rezultatų? Tikrai ne visiems.. Žmonės gali būti agresyvesni, impulsyvesni.

Pasauliniu lygmeniu. Gali kilti daug grubesnių ir tiesmukiškų konfliktų, barnių valdžioje. Daug neapgalvotų veiksmų, kurie griauna tvarką ir konservatizmą.

Rugpjūčio 1 – 15

Pirmos mėnesio dienos gali būti tikrai įtemptos. Reiktų stengtis stebėti savo kalbą, gali būti spaudimas iš aplinkos norint pasakyti, pabendrauti, ar tiesiog išreikšti savo mintis. Tikriausiai, Lietuvos mastu tai puikiausiai parodo tą situaciją, kai grįžta kaukių dėvėjimas, o žmonės nieko negali pasakyti, kas iš to? Neprisišauksi… Stenkitės labai aktyviai nekovoti, geriau pasimėgaukite Liūtiška energija. Šiek tiek pasyviau pramogaukite, daug bendraukite ir komunikuokite su savo vaikais, užsiimkite kūryba.

Rugpjūčio 15 – 30

Pats mėnesio vidurys gana palankus kūrybiškoms idėjoms ir jų saviraiškai, parodymai, iškomunikavimui aplinkai. Taip pat gali matyti geri rezultatai jūsų veiksmų, jei per daug visko impulsyviai nesugriovėte mėnesio pradžios veiksmais. Ši mėnesio pusė iki 23d. gali suteikti gerų pardavimų, reklamos, savęs rodymo, pramogų, kūrybos procesų, situacijų su vaikais. Galite skirti gero laiko paatostogauti su vaikais, šeima, arba tuomet jau stipriai savireklamai. Nuo 23d didesnė koncentracijai darbui, pardavimams, sveikatos klausimams, mokymams. Ypač palanku mokymai internetu, astrologijos mokymai, prekyba internetu.

Rugpjūčio Pamoka

Atlaikau verdantį kraująAVINAS

Avinai šio mėnesio “karaliai”, kuriems reikės daugiausiai pastangų savo energijos suvaldymui. Susitvarkykite savo prigimtinę griovėjo pradą.

Dirbu su savimi

JAUTIS

Jaučiams šis mėnuo gali būti gana produktyvus jei sugebėsite elgtis naujoviškai, neužsifiksuosite per daug.

Laisvė

DVYNIAI

Dvyniams palankesnė antra mėnesio pusė, kai tikrai turės potencialo pasireikšti.

Rodau save

VĖŽYS

Vėžiams šis mėnuo gali būti jausmingas: daug bendravimo, jausmų, emocijų, norų. Tik visa to potencialas šiek tiek prispaustas, todėl nenuleiskite rankų.

Einu pirmyn

LIŪTAS

Liūtams šis mėnuo gali būti gana produktyvus, tikri mėnesio karaliai gerame kontekste. Skleiskitės, būkite, rodykitės, komunikuokite.

Būnu savim

MERGELĖ

Mergelėms šis mėnuo suteikia geros saviraiškos. Galite geriau skleistis savo aplinkoje.

Rodau savo asmenybę

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šį mėnesį turėtų daugiau laiko skirti šeimai, namams, buičiai.

Namų jaukumas

SKORPIONAS

Skorpionams kažkiek kaip ir Avinams gali užvirti kraujas. Stenkitės valdyti savo energiją, nors.. nėra labai blogai ir paleisti visą negatyvą, tiesiog daugiau sąmoningiau, nei impulsyviai.

Balansuoju vidinį konfliktą

ŠAULYS

Šauliams reiktų daugiau semtis jėgų iš savo vidinio potencialo. Gali būti sunkiau bendrauti, mąstyti. Stenkitės užsiimti kūrybine veikla.

Ieškau savo potencialo

OŽIARAGIS

Ožiariagiams šis mėnesis neša senų darbų pabaigimo galimybę. Stenkitės užbaigti procesus, kuriuos norite.

Užbaigiu darbus

VANDENIS

Vandeniai šį mėnesį gali pailsėti, pastebėti aplinką. Naudokitės jums pasitaikančiomis aplinkybėmis ir galimybėmis.

Naudojuosi galimybėmis

ŽUVYS

Žuvims gali sunkiau išeiti bendrauti, tačiau turite potencialą semtis energijos iš visatos savo svajonėms. Išlaikykite balansą viskame.

Balansas

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook