Rugsėjo horoskopas. 2020

2020 rugsėjo 3by Samantha Zachh0

Rugsėjis

Marsas, karo ir vyriškos galios planeta, savo aistringu ir galingu būdu vis dar ir rugsėjo mėnesio “žvaigžde”. Ir, Marsas tame yra ne vienas, o su Lilith parama. Karminė ir provokuojanti energija, kuri galimai norės kažką sunaikinti. Kodėl sunaikinti? Nes dar visą šį mėnesį išsilaikys Marso ir Plutono/Jupiterio/Saturno kvadratūra, kuri tikrai ne rožėm kvepia, bet įžiebia ugnies, kovos, pasipriešinimo veiksmais. Saturnas ir Rugsėjį yra grįžęs į savo Ožiaragio ženklą, kas suteikia didesnės disciplinos energijos. Ir daug sričių teks atlaikyti šią energiją, kuri pasireikš daug kur: tiek valdžioje, tautoje, tiek asmeniniame gyvenime. Saturnas ir Plutonas visą mėnesį kursuos Retro, Marsas taip pat daug laiko bus retrogradinis, kas suteikia labai jau didelę reikiamybę įvertinti savo veiksmus, mums taikomas taisykles, kur mes norime pasikeisti, kur mes norime rizikuoti, kaip veikti? Jupiteris pradės judėti direktiniu judėjimu, kas suteiks Rugsėjui nors kiek sėkmės šiuose ir taip nelengvuose  2020 metuose.. Jupiteris gali įnešti šiek tiek tokios energijos, kuri skatins tikėti, matyti geresnes perspektyvas.

Asmeniniu lygmeniu. Gali kilti stipri drąsa, ryžtas veikti, net ir tai, apie ką manote negatyviai. Nebus baimės rizikuoti, inicijuoti. Žmonės gali būti agresyvesni, impulsyvesni, tačiau ne tiek, kiek rugpjūčio mėnesį.

Pasauliniu lygmeniu. Gali kilti daug grubesnių ir tiesmukiškų konfliktų, barnių valdžioje. Daug neapgalvotų veiksmų, kurie griauna tvarką ir konservatizmą.

Rugsėjo 1 – 15

Pirma mėnesio savaitė gali būti įtempta meilės, santykių tematikoje. Nesistenkite per daug praleisti ją jausmingai, maloniai, su daug jausmų. Gal būti dirglumų, staigumo. Geriau nukreipkite “meilės” energiją veiksmams, veiklai. Ypač palanku, jei pavyks suderinti darbą ir šeimą – tuomet pavyks pasidaryti reikalus produktyviau. Vyraujanti logiška Mergelės energija suteiks daugiau mąstymo, analizavimo, detalių matymo, nei pasinėrimo į jausmų bangas. Suteiks materialaus žvilgsnio, gebėjimo gana analitiškai viską susidėlioti, susikurti galvoje procesą, kruopščiai viską įvertinti. Pradžioje energija vyraus gana koncentruota, aiški, galinti griauti. Mėnesio viduryje tai išblės ir energija bus daugiau įvairiapusiškesnė, kas suteiks daugiau laisvės.

Rugsėjo 15 – 30

Mėnesio antra pusė galimai įneš šiek tiek daugiau lyriškumo, romantizmo, kūrybiškumo ir estetikos. Tik gali nepavykti taip lengvai ją skleisti. Gali jaustis kontrolė, spaudimas, tarsi neišeina laisvai ir nepriklausomai mąstyti, bendrauti, ieškoti ar duoti informacijos. Gali jaustis veiksmų nesusiderinimas, kad norisi atverti tam tikrą idėją, tačiau veiksmais kažkaip nepavyksta, kažkas stringa. Šiame periode svarbu suderinti tai, ką norite pasakyti, su tuo, ką galite padaryti.

Nori išmokti astrologijos? Mokymai internetu – astrologijos mokymai.

Rugsėjo Pamoka

Vis dar atlaikau verdantį kraują aplinkoje..AVINAS

Avinams šio mėnesio esmė – daugiau dėmesio skirti savo pagundoms, su jomis baigti tvarkytis. Taip pat permąstyti savo veiksmus, darbus, drąsą, ryžtą, baimes. Tai nereiškia pasyvumo. Aktyvumas gali būti ir daug, tiesiog bent minutėlei sustokite permąstyti savo veiksmų.

Sustoju permąstyti

JAUTIS

Jaučiams pirma mėnesio pusė gali būti įtemptesnė ir sunkiau bus jaustis saugiai. Tačiau antroje pusėje leiskite sau šiek tiek prabangos ir pramogų.

Išlaikykite balansą

DVYNIAI

Dvyniams mėnesio antra pusė įtempta, reiktų stengtis išlaikyti balansą, harmoniją, per daug nemąstyti. Įnešti į mintis lengvumo. Pirmą mėnesio pusę seksis viskas gana gerai, todėl antroje – poilsis.

Poilsis

VĖŽYS

Vėžiams šį mėnesį  tinka toks posakis – kaip norėsi, taip ir jausies. Tik nuo tavęs priklauso kaip susidėliosi šį mėnesį.

Kaip paklosi, taip ir išmiegosi

LIŪTAS

Liūtams šis mėnuo gali būti gana jausmingas, kupinas aistrų. Suteikite sau pasimėgavimo, meilės, romantizmo. Užsiimkite savo mėgstamu hobiu ar pramoga.

Pramogauju

MERGELĖ

Mergelėms šis mėnuo gali atnešti daug produktyvių rezultatų. Bus lengva naudotis savo analitiniu protu pirmą mėnesio pusę puikiai, antrą – šiek tiek sunkiau.

Išlaikau balansą

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės šį mėnesį gali kilti daug visokių idėjų, noras bendrauti, komunikuoti, išsakyti savo mintis. Taip ir darykite, tik nesitikėkite didelės sėkmės. Ne taip lengva bus sklandžiai tai padaryti.

Komunikuoju

SKORPIONAS

Skorpionams reiktų permąstyti savo aktyvumą ir veiksmus, taip pat kartais sustoti, o kartais veikti greitai ir staigiai. Pasitvarkyti su pagundomis. Reiktų pakontroliuoti, įvaldyti savyje esančias energijas, kurios dar “kliba”.

Įvaldymas

ŠAULYS

Šauliams transformacinis periodas ir jis bus ne tik šį mėnesį. Ką daryti? Ogi keistis, keisti mąstymą, savo būdą ir realiai viską, ka tik pasiruošę pakeisti. Jei nepasiruošę – priimkite pokyčius, jei situacijos vis gi susidėlios taip, kad tam tikros sritys keisis. Šį mėnesį gali realiai matytis geri rezultatai ateityje, tarsi leis pačiupinėti ateities perspektyvas, kas suteiks optimizmo.

Pastebiu ateities rezultatus

OŽIARAGIS

Ožiariagiai dar turi laiko šį mėnesį pasidėlioti savo senas dogmas, taisykles ir aplamai viską, kas sena. Gal kažką iš savo senienų dar pasiimti į naują gyvenimo etapą? O gal vis gi palikti? Persimąstykite, susidėliokite savo ateities perspektyvas ir strategijas.

Planuoju

VANDENIS

Vandeniams. Susidėliokite, kokias konkrečiai Vandenio savybes turite ir į jas koncentruokitės itin aktyviai. Jūs dar galite stebėti aplinką ir labai daug pasidaryti išvadų sau, dėl savęs, dėl savo ateities.

Stebiu

ŽUVYS

Žuvims gali šiek tiek trikdyti Mergeliška materiali vyraujanti energija ir išbalansuoti savąją energiją. Tačiau jūs turite savo saugotoją Neptūną, kuris jus saugos, tik jei esate gerai atidirbę savo Žuviškas savybes.

Išlaikau balansą materijoje

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook