Rugpjūčio horoskopas. 2021

2021 liepos 30by Samantha Zachh0

Rugpjūtis

Šio mėnesio pirma savaitė žada būti šiek tiek spaudžianti. Liūto žaisminga ir nerūpestinga energija bus dirginama ir neleidžiama pilnai mėgautis. Aplinka gali apriboti jūsų pomėgius, hobius, gali apriboti jūsų saviraišką. Taip norisi demonstruoti save, ypač per kalbą, t.y. pasakoti apie save, tačiau vis reikia derintis prie taisyklių ir taip išraiškingai kaip norėsi – nepavyksta. Gali kilti noras pramogauti, prabangos, būti su vaikais, užsiimti savęs reklamavimu. Antrąją savaitę spaudimas dings, tačiau dar galite jausti nepasitenkinimą ir pasitikėjimo savimi sumažėjimą. Būtinai pasimėgaukite Liūtiška energija, nes Saulei palikus Liūto ženklą ugnies stichijos nebeturėsime iki Spalio mėnesio. Gali trūkti dinamikos, aktyvumo, vidinės ir išorinės motyvacijos, tarsi varikliukas užgeso.

Visą mėnesį stipriai veiks Mergelės energija, kuri reikalaus detalumo ir kruopštumo. Ypač antroje mėnesio pusėje veiksmus reiktų smulkiai apgalvoti. Jei veiksite staigiai ir per intuiciją – galimai rezultato nesulauksite. Veiksmas + logika + sistema = rezultatas. Užmojai bus dideli, tik polinkis yra per daug užsisėdėti sprendžiant ar darant smulkmenas, taip atimant laiko mąstyti apie didelius dalykus. Neužsifokusuokite per daug į detales. Darykite kruopščiai didelius projektus. Antroje pusėje, Venerai įžengus į Svarstyklių ženklą gali norėtis savo kruopštumu sukurti grožį. Jei planavote grožio procedūrą, kurioje reikalingas didelis kruopštumas ir detalumas –  šis periodas gebės atnešti estetikos ir malonių potyrių. Taip pat galite tiesiog veikti daugiau veiklų, kurioms jums tikrai patinka, yra jūsų hobiai.

Jupiteriui ir Saturnui šį mėnesį esant Vandenyje socialiniame kontekste gali daugiau vyrauti laisvės ir nepriklausomybės noras, unikalus ir nestandartiškas elgesys, technologiniai sprendimai. Tai šiek tiek erzins asmeninius poreikius. Dauguma galimai norės demonstruoti savo originalumą, kitoniškumą. Asmeninius poreikius reikės derinti su visuomenės naujais “trendais”.

Darbas. Gali padaugėti įvairių smulkių darbų darbelių, įvairaus administracinio pobūdžio veiklų. Jei spėsite pirmoje mėnesio pusėje gali pavykti užsiimti reklama, įvaizdžio formavimui, pardavimais.

Meilė. Pirma mėnesio pusė meilei nesuteiks aistringos energijos, daugiau vyraus materiali, konkreti energija. Jausmai bus sausoki, tačiau antroje mėnesio pusėje galėsite gauti meilės ir jausmų su kaupu. Bus palanku pasimatymai, meilės išraiškos, santykių tobulėjimas. Skleiskite jausmus laisvai ir lyriškai!

Įtemptesnės dienos: 9, 15,

Laisvesnės dienos: 21, 25.

 Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Rugpjūčio Pamoka

Veiksmas + logika + sistema = rezultatasSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook