Rugsėjo horoskopas. 2021

2021 rugsėjo 1by Samantha Zachh0

Rugsėjis

Rugsėjis žada būti ramus ir harmoningas, palyginus su šių metų tendencijomis. Vienintelis didesnis minusas poreikis ryškiai aistrai ir nebus ugnies stichijos energijos, o tai jausime, kaip motyvacijos, judesio, veiksmingumo trūkumą. Tarsi sunkiau judėti ir aktyviai skleistis. Pirmą mėnesio pusę daugiau galėsime jausti Mergelės energiją – bus svarbu darbiniai reikalai, tvarka, buitis, bandysime viską analizuoti. Kiekvieną veiksmą bandysime iki smulkmenų padaryti detaliai, kruopščiai. Sieksime sukurti grožį, nes tiek Merkurijus, tik Venera (iki 11d.) bus Svarstyklių ženkle. Į konfliktus būsime linkę mažiau, daugiau bandysime rasti kompromisus, diplomatiškus sprendimo būdus. Rugsėjo 7d laukia Jaunatis Mergelėje. Ši energija prašys daugiau patyrinėti savo svajonių siekimo sistemą, persidėlioti lūkesčius, ar visos svajonės įgyvendinamos? Turėsime šiek tiek daugiau sukoncentruoti savo sistemą, arba pradėti naują, pašalinant trukdančius veiksmus, kurie atitolina mūsų svajones.

Antroje mėnesio pusėje Marsas žengs į Svarstyklių energiją ir mūsų veiksmingumas bus nukreiptas ne į kruopštumą, o grožio ir estetikos kūrimą. Saulė irgi bus čia, kas suteiks stiprią Svarstyklių energijos išraišką. Norėsite meilės, santykių, diplomatinio bendradarbiavimo, gebėsite konsultuoti, būti taikytojo rolėje. Vidines aistras užvirs Venera Skorpione, kuri vis sieks patirti ryškių jausmų, galbūt šiek tiek suteikti aštrumo santykiams, meilės reikaluose. Ji tiesiog nori aistros! Gausis puikios energijos derinys, kai galima aistringai sukurti originalų, gražų kūrinį. Meilės, santykių, moteriškumo, kasdienių finansų tematikose reikės pokyčių, permainų. Kokių naujovių galite įnešti? Jei elgsitės pagal seną rutiną, galimai šiose temose gali jaustis nervingumas, nuobodulys, gali padidėti pavydo, išdavysčių, pinigų išlaidavimo. Priminsiu, Venera norės ekstravagantiškos aistros! Pamėginkite to gauti.

Mėnesio paskutinė savaitė gali būti aktyviai nešanti grožį ir harmoniją, kai pavyks pasiekti jūsų norimų veiksmų gana efektyviai. Sandoriai taip pat gali būti sudaryti puikiai.

Darbas. Puikus metas sudarinėti sutartis, užsiimti konsultacine veikla. Tobulas mėnesis kruopščiai grožio sferai.

Meilė. Dviprasmiški jausmai. Bus didelis poreikis ir galimybė kurti harmoningus santykius, jiems skirti daug dėmesio šį mėnesį, tačiau suaktyvės ir aistros poreikis. Nepatenkinta/nesuvaldyta aistra galės atnešti ir netikėtų permainų.

Įtemptesnės dienos: 3, 4, 11, 16, 17, 24, 30 (visos įtemptos minimaliai).

Laisvesnės dienos: visos likusios harmoningos.

 Įgyk astropsichologo supergalią! Mokymai internetu – astrologijos mokymai

Rugsėjo Pamoka

Harmonijos ir balanso paieškaSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook