Sausio horoskopas. 2021

2020 gruodžio 31by Samantha Zachh0

Sausis

Sausio mėnesis nebus lengvas. Vis dar vyraus griežta, sausa, griaunanti energija. Tačiau tai duos impulsą naujam atgimimui ir jau galima bus pajausti daugiau laisvės ir nepriklausomybės “kvapo”. Visa Sausio esmė – milžiniškos planetų koncentracijos Ožiaragyje, Vandenyje kvadratūra į Uraną, Marsą ir Lilith. Ryškus, energingas konfliktas. Aš tai pavadinčiau kažkokių mums nesuvokiamų 2 galingų pusių karas. Geriausias išsireiškimas – Senasis pasaulis kovoja su Naujuoju pasauliu. Kiekvienam iš mūsų Sausio mėnesį reiktų daugiau laiko skirti SAVO VIDINĖS LAISVĖS formavimui. Kada dauguma žmonių išmoks viduje būti laisvesniais, daugiau prisitaikančiais, bet kartu nebijotų pasakyti ir pastovėti už savo nuomonę. Sausis apie tai. Apie vertybių performavimąsi. Apie galingą konfliktą savyje, tiek pasaulyje, kurį turime nugalėti. O prisidėti prie šio karo įtakos galime kiekvienas savo vidinėmis mintimis.

Taip, Sausis nebus lengvas visomis prasmėmis. Bus sunku logiškai mąstyti, nes mūsų visa logika gali visiškai sudegti iki pamatų. Reikės atrasti pamatą, visiškai naujai loginio mąstymo strategijai. Logika jau nebe ta logika. Reikės išmokti bendrauti ir komunikuoti irgi pagal naują sistemą. Ir nesvarbu, ar tai bus tai, jog pradėsime daugiau bendrauti online, ar tai bus tai, jog nuo šiol suprasime, kiek svarbus mums bendravimas ir pradėsime IŠ TIKRŲJŲ bendrauti su žmonėmis. Įsiklausyti, o ne klausytis. Turime pakeisti savo mąstymo, bendravimo, informacijos priėmimo šablonus, nes visa tai – sugrius. Informacija, kurią gavote iki šiol – ne informacija, ir tai suprasite. Intelektualumas koks buvo – bus nebe toks. Išmeskite lauk visą turimą informaciją, logiką, protą, mąstymo būdą. Visuomeninė ir sociumo energija pakis kardinaliai ir turite pajausti tai. Priimti naujas žaidimo taisykles.

Jūsų visa saviraiška turi tarsi atgimti iš naujo. Todėl tikrąja žodžio prasme VISKAS prasideda iš naujo nuo Sausio mėnesio.

Sausis apie tai, jog gana spardytis ir muistytis, laikas suprasti, kaip norite veikti. Veikti kitaip. Materija, pinigai, daiktai turi atrasti naują atgarsį ir susiderinti su technologijomis, naujovėmis, nestandartiškumu. Todėl pirmyn viską keisti – mąstymą, veiksmus, sprendimus, saviraišką.

Nori išmokti astrologijos? Mokymai internetu – astrologijos mokymai.

Sausio Pamoka

Nauja visa ko pradžiaAVINAS

Avinai šį mėnesį gali patirti daug staigių permainų, griūčių.

Pokyčiai

JAUTIS

Jaučiams mėnesis gana intensyvus. Tarsi galinga energija: griaunanti materiją. Reikia atsilaikyti nuo įvairių pagundų.

Atsilaikymas

DVYNIAI

Dvyniams laikas kardinaliai atsinaujinti. Bus nelengva, bet tas būtina.

Gimstu iš naujo

VĖŽYS

Vėžiams šis mėnuo gali atnešti lengvesnės komunikacijos, teigiamų permainų. Meilės fronte iš jūsų pusės reikia daugiau balanso ir harmonijos.

Harmonija jausmų ir emocijų

LIŪTAS

Liūtams permainos, kai reikės iš naujo “restartuoti” savo savivertę ir pasitikėjimą. Eikite į savęs gilumą.

Restart

MERGELĖ

Mergelėms šis mėnuo taip pat “restartas”, kai nebus lengva, bet reikės pakeisti savo sistemą į naują. Nesvarbu apie kokią tematiką kalbame – visur.

Restart

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms vyraus šaltumas ir sausumas, kuris yra gerai, nes mėnesio gale reikės kuo mažiau emocijų norint priimti pokyčius ir permainas. Šiek tiek “atsijungti” nuo visko.

Atsijungiu

SKORPIONAS

Skorpionams mėnesis griaunantis, aktyvus, intensyvus. Reikia išmokti sunkią materiją paversti lengvai prieinamą. Alchemija!

Materija – Mąstymas – Veiksmai – Pokyčiai

ŠAULYS

Šauliams transformacinis periodas ir jis bus ne tik šį mėnesį. Ką daryti? Ogi keistis, keisti mąstymą, savo būdą ir realiai viską, ką tik pasiruošę pakeisti. Jei nepasiruošę – priimkite pokyčius, jei situacijos vis gi susidėlios taip, kad tam tikros sritys keisis. Svarbu įnešti į save daugiau laisvės, nepriklausomybės, prisitaikymo energijos. Atsilaikyti prieš staigumą, pokyčius, perversmus.

Atsilaikau

OŽIARAGIS

Ožiariagiams šis mėnuo yra tas, kai jei vis dar sėdite savo senose taisyklėse, tai būsite išmesti už borto. Viskas. Sausį turite naudoti jau kitą strategiją, lengvesnę, naują, kitokią.

Nauja pradžia

VANDENIS

Vandeniams reikės pradėti veikti disciplinuotai, strategiškai, savo tikslo link. Gali jaustis iš aplinkos spaudimas, tačiau jei laikotės savo – viskas bus puiku.

Laikausi savo

ŽUVYS

Žuvims reiktų jau pradėti lįsti iš savo senų svajonių ir pradėti veikti, strateguoti. Nauji kūrybiniai projektai.

Nauja kūryba

Samantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook