Venera ir jos įtaka finansinei sėkmei

2021 sausio 19by zachh.lt0

Norite sužinoti, kaip užsidirbti? Atkreipkite dėmesį į Veneros įtaką. Venera atsakinga už pinigus ir materialų pelną, tad pasigilinę į jos aspektus bei ryšį su kitomis planetomis, išsiaiškinsite, kokiose srityse galite tikėtis finansinės sėkmės. Norėdami sužinoti savo horoskopo padėtis, galite pasinaudoti skaičiuokle.

Venera ir jos aspektai

Susijungimai (arba konjukcijos) – patys geriausi indikatoriai. Geriausia, kai Veneros nuotolis nuo kitos planetos – 8-9 laipsniai. Vis dėlto, finansinė sėkmė tikėtina net jei ji yra tame pačiame ženkle kaip kita planeta.

Trinų (120 laipsnių) aspektai Veneros atžvilgiu nurodo, kaip užsidirbti – dažnai, be papildomų pastangų.

Sekstiliai (60 laipsnių) ir opozicijos (180 laipsnių) taip pat gali nurodyti finansinio augimo sritis. Visgi, šiuo atveju teks įdėti pastangų. Opozicijos aspektai dažniausiai nurodo galimas partnerystes.

Kvadratas (90 laipsnių) ir kvikonsas (150 laipsnių) finansiniu atžvilgiu yra problematiški ir gali nurodyti stresą ar nuostolius.

Toliau skaitykite apie sritis, kuriose galite užsidirbti pinigų, atsižvelgiant į Veneros aspektus su kitomis planetomis.

Veneros ryšys su kitomis planetomis

Venera ir pinigaiVenera su Saule: pinigai iš pramogų, laisvalaikio, lošimo, hobių ir menų. Taip pat, iš vadovavimo ar lyderystės pozicijų bei darbo su vaikais.

Venera su Mėnuliu: pinigai iš nekilnojamojo turto, maisto gaminimo bei tiekimo, restoranų verslo, kolekcionavimo, restauravimo, istorikų veiklos, reklamos ir verslo.

Venera su Merkurijumi (dažnas aspektas): pinigai iš rašymo, kalbėjimo, mokymo, žiniasklaidos, kompiuterių, vietos transporto ar siuntų pristatymo, dvasininkų darbo, analizavimo, organizavimo, mitybos, sporto, sveikatos, rankdarbių ar įprastų biurų bei paslaugų veiklų.

Venera su Marsu: pinigai iš išradimų, inžinerijos, iniciatyvų bei verslumo. Finansinė gerovė tikėtina boksininkams, kovotojams, sportininkams, policininkams, kariuomenės darbuotojams, gydytojams, drabužių gamintojams, aktoriams, šokėjams, vairuotojams. Taip pat, dirbantiems su metalu bei ugnimi.

Venera su Jupiteriu: tai itin sėkminga ir pelninga kombinacija. Astrologiniu požiūriu, Jupiteris yra dar viena finansinę gausą lemianti planeta. Abi planetos gali atnešti didelius turtus ir sėkmę – ypač kelionių, importo ir eksporto srityse, tarptautinėje prekyboje, leidyboje, mokyme, ambasadorių veikloje bei su tikėjimu susijusiose veiklose.

Venera su Saturnu: pinigai iš organizavimo, sisteminimo, procedūrų, kontrolės, ekonomikos, disciplinos ir sunkaus darbo. Šis derinys žada finansinę sėkmę statybininkams, konstruktoriams, dirbantiems su cementu, durimis, stogais, pamatų statyba. Taip pat, pasisekimo gali sulaukti dirbantys su laiku (pavyzdžiui, laikrodžių gamintojai), juvelyrika, pramone, verslu ir valdysena plačiąja prasme.

Venera su Uranu: pinigai iš modernių ir inovatyvių sričių. Pavyzdžiui, televizija, elektronika, moksliniai tyrimai ir jų pritaikymas, išradimai, aviacija, astronomija, astrologija, humanitarinės grupės ar asociacijos.

Venera su Neptūnu: pinigai iš kino, fotografijos, aktorystės, šokių, muzikos bei kitų menų. Taip pat, finansinė gerovė tikėtina labdaros, institucijų, psichiatrijos, ligonių, farmacijos, parfumerijos, grožio srityse. Finansinę naudą turėtų pajusti ir dirbantieji avalynės gamybos, jūrininkystės, naftos, dujų, plastiko srityse.

Venera su Plutonu: pinigai iš tyrimų, investavimo, politikos, stambiųjų verslų, kriminalinių tyrimų bei policijos veiklos, gydymo, biologijos, chirurgijos, hipnozės, reabilitacijos.

Venera su Ascendentu: pinigai iš asmens išvaizdos (pavyzdžiui, aktorystės ar modelių darbo), taip pat, konsultavimo, mediacijos, derybų, socialinio darbo, menų ir grožio sričių bei tiesioginio darbo su pinigais.

Venera su MC (Dangaus viduriu): pinigai iš darbo viešajame sektoriuje, ypač tose srityse, kuriose asmens darbas itin stebimas.

Šaltinis: www.astrolada.com

zachh.lt

Tai prof. astropsichologės paslaugos. Samantha Zachh - grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® psichoterapeutė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook