Vasario horoskopas. 2021

2021 vasario 4by Samantha Zachh0

Vasaris

Vasario mėnesis dar vis nebus lengvas. Visi jau norite laisvės, nepriklausomybės, skleistis ir t.t., tačiau dar reikės palaukti. Vasario mėnesis yra tikra Vandenio energijos bomba. Tokia didelė energijos koncentracija daugumai gali būti sunkiai “pernešama“, ypač, jei “nedraugaujate” su Vandenio energija. Tai nepriklausomybės, technologijų, inovacijų, visuomeniškumo, draugystės ir aukštojo intelekto energija. Tai yra visa, kas nestandartiška, neįprasta, originalu! Šį mėnesį galime jaustis šiek tiek vieniši. Tarsi ateitis jau čia, o mes kažkur praeityje. Taisyklės staigiai pasikeitė, o mes vis dar norime senų taisyklių. Tarsi noriu veikti, kaip seniau, tačiau reikia pradėti veikti  naujai. Įtempta energija vyraus visą mėnesį visose srityje.  Ir visos sritys tarsi bus stipriai suaktyvintos. Gali norėtis ir dirbti, ir ilsėtis, ir meilės reikalus tvarkyt, ir savirealizacijos klausimuose būti – trumpai tariant visko daug.. todėl gali kilti jaustis, kad viskas tarsi užspausta, nors užmojai tikrai yra.

Darbas. Jei jau esate įvaldęs tam tikras internetines pardavimo strategijas – Vasario mėnesis gali būti produktyvus tam. Jei nesate – bent kiek tuo pasidomėkite, tikrai pravers ateityje. Finansai daugiausiai galimi būtent iš čia: internetinė prekyba, mokymai internetu, technikos pardavimai, socialiniai marketingai, įvairūs visuomeniniai projektai, kolektyvų projektai.

Meilė. Reikės permainų ir naujovių. Pirmoje mėnesio pusėje gali būti jausmas, jog nepavyksta daug skleisti jausmų, romantikos, norisi daugiau laisvės ir nepriklausomybės, tačiau aplinka riboja tai. Antroje mėnesio pusėje jau pavyks pajausti daugiau laisvės ir tarsi šviežias oro gūsis atsirado.

Įtemptos dienos: 4, 10, 11, 25, 26.

Laisvesnės dienos: 22, 23.

Nori išmokti astrologijos? Mokymai internetu – astrologijos mokymai.

Vasario Pamoka

Priimu naująją ateitįSamantha Zachh

grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė - psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook