Ožiaragio charakteristika

GRU 22-SAU 19
Intuicija
Protas
Motyvacija
Praktiškumas
PALYGINIMAS

Patys geriausi tikslų siekėjai, lėtai ir užtikrintai!

Geriausiai Ožiaragio savybės atsiskleidžia Saturno, Urano energijose, kuriose vyrauja:

– Disciplina, taisyklės
– Darbas, veiklumas
– Branda, rimtumas
– Jėga, valia, judėjimas į priekį
– Ateitis

Ožiaragiai dauguma orientuojasi pirmiausiai į karjeros siekimą, darbą, tikslų įgyvendinimą. Dažnas jaunystėje būna brandesnis už bendraamžius, jaunatviškesnis senatvėje. Dažnas niekur neskuba.. mąsto apie ateitį, bet daugiau nori išjausti čia ir dabar. Jų gyvenimas kyla laiptelis po laiptelio į viršų ant kiekvieno tvirtai įsitvirtinant! Veikia apgalvotai. Kartais santykiuose būna nuobodūs, per rimti. Kartais gali atrodyti nekūrybingas, nelaisvas, nes viskas turi būti teisingai, tarsi pagal vadovėlį. Ypač santykiuose. Jei kažką nusprendė – būtinai to sieks, apgalvotai, pagal planą, drausmingai. Dažnas yra pareigingas ir atsakingas.

Priešingas ženklas Ožiaragiui – Vėžys. Dažnai Vėžiam itin svarbu namų aplinka, šeima, emocinė būsena būtent namuose, Ožiaragiui – darbas, darbas ir jo tikslai ten. Vėžiai emocingi, jautriai reaguoja į negatyvias situacijas ir konfliktus namuose, Ožiariagiai skaudžiausiai gali priimti konfliktus darbe. Vėžiuose vyrauja jausminis pagrindas, Ožiaragyje – loginis, šaltas protas. Ožiaragiui darbe svarbiausia tikslas, kilimas. Vėžiui darbe svarbu praktinė ir emocinė nauda, ypač, ką tai gali suteikti jo namams.

TRUMPAI

Valdančioji planeta – SATURNAS, URANAS. Stichija – ŽEMĖ.

Ožiaragiai yra dalykiški, galvoja aiškiai ir blaiviai. Tai leidžia jiems lengviau nugalėti nesėkmes. Nereiškia, kad jie yra labai iniciatyvūs darbuotojai. Jie gina savo pažiū­ras itin atkakliai, nors šios yra netinkamos arba pasenu­sios. Nesiseka Ožiaragiui dažniausiai todėl, kad jis pats sau sukuria gausybę problemų. Tačiau niekas negali pasipriešinti jo kilimui, kopimui aukštyn. Jis užsispyręs siekia tikslo ir vargais negalais pasiekia savo.

Stiprybės: atsakingas, disciplinuotas, savikontrolė, geri vadovai.

Silpnybės: nepagarbus, negailestingas, dažnai pesimistas.

Patinka: darbas, tradicijos, aukštas statusas, kokybiškas meistriškumas.

Nepatinka: beveik viskas tam tikru momentu.

SAVYBĖS

Visus asmeninius jausmus ir norus jis mano galįs paaukoti vardan svarbios užduoties. Ožiaragio moto – laikymasis pareigos, netgi paaukojant save. Žinoma, jis gal ir pasvajoja apie sėkmę ar žymią vietą pasaulyje, bet galiausiai nugali pareigos bei atsakomybės jausmai. Tai nėra savybės, įgyjamos su dideliu vargu, – toks jau jis gimsta. Ožiaragiai dažnai vaikystėje būna labai subrendę, o senatvėje – vaikiški. Saturno pagalba viskas pas juos vyksta šiek tiek sulėtintai..

Ožiaragis – vyras gali taip įsijausti į savo profesiją, jog asmeninis gyvenimas liks nuošaly. Tik vėlesniais metais jis supras, jog dirbama tam, kad gyventum, o ne atvirkščiai. Dauguma Ožiaragių labai praktiški ir punktualūs. Profesinėje srityje šie žmonės pasiekia išties puikių rezultatų. Ožiaragiai ambicingi, dažnai kaltinami emociniu šaltumu, tačiau iš tiesų jiems sudėtinga kalbėti apie savo jausmus. Šie žmonės yra sąžiningi, teisingi ir patikimi, gerbia tradicijas.

Kiekvienas žmogus – Ožiaragis siekia saugumo, tik­rumo, ateities užtikrinimo. Todėl jis daug dirba, iš anksto po truputį taupo. Jis dalykiškai, apgalvotai gilinasi į reikalus ir savo jėgomis išsprendžia sunkias problemas. Jei prieš akis turi tikslą, visomis turimomis jėgomis siekia jo. Jo valia nuverčia kalnus. Jei jis surado tinkamą part­nerį, iniciatyvos stoką sekse jis pakeis tikra aistra. Šalta laikysena, kurią jis rodo savo aplinkai, draugų rate pakeičiama begaliniu nuoširdumu. Žmogus – Ožia­ragis, kur tik gali, padeda socialiai silpnesniems.

Žmogus – Ožiaragis per greit atsitveria, nusivylęs išoriniu pasauliu. Jo „” nugali supratimą „Mes“. Jis nėra per daug komu­nikabilus. Siekdamas profesinio tikslo, jis gali nesilaikyti jokių moralės principų ir atgrasinti savo geriausius draugus. Jei jis ko nepasieks geruoju, tai būtinai to pasieks kad ir brutaliomis priemonėmis. Jis linkęs į pedantiškumą, kuris pasireiškia ypatinga meile tvarkai. Jis nėra aktyvus darbuotojas. Jo atsar­gumas kitiems gadina nervus. Jo nepasitikėjimas sugadina gerus santykius. Ožia­ragio žmogų lengva sužeisti, nors su kitais jis gali būti net labai griežtas.

ESMĖ

Ožiaragis yra atkaklus alpinistas, ko­piantis aukštyn, nepaisant nei sniego, nei ledo. Ir daž­niausiai jis kopia stačiu šlaitu! Ilgai! Karjera jo gyvenime garantuota, bet žmogus – Ožiaragis turi įdėti nemažai pastangų ir patirti nepriteklių. Jis ištvermingai siekia realaus tikslo su tokia energija, kuri išjudintų kalnus. Jį valdanti planeta – Saturnas, kuris, pasak senovės astrologų, savo globotiniams pateikia daug išbandymų, o šie savo ruožtu sukelia depresijas. Jis taip pat padeda saugoti sėkmę.

Du žodžiai apie OžiaragįLĖTAI ir UŽTIKRINTAI.

Pagrindinė Ožiaragio užduotis: DIRBTI, SIEKTI TIKSLŲ.

Svarbiausia Ožiaragio asmeninė vertybė: ATSAKOMYBĖ.

Pateikiamas 1,5h garso įrašas, kuriame išgirsi apie asmenines svarbiausias psichologines savybes, gyvenimo pamokas, talentus! Tai padės lengviau suprasti tavo asmenybės savirealizacijos galimybes, problemų priežastis ir kaip silpnybes paversti stiprybėmis. Lengviau valdysi savo gyvenimą! Analizės terminas ±1 mėnesis.
169.00

Gauk individualią konsultaciją

ASMENYBĖS POTENCIALAS€169

FINANSŲ HOROSKOPAS€169

VAIKO HOROSKOPAS€169

Apie mane

Grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® meistrė – psichotechnologijų specialistė, astrologė-astropsichologė, numerologė.

https://zachh.lt/wp-content/uploads/2019/10/mastercard_visa-e1588534610635.png

Susisiekti

+37067588217
MB "Asmenybės transformacijos”
Įm. k. 305232354
Reg. J. Balčikonio 7-249, Vilnius

Instagram

Facebook